Чим відмити монтажну піну c шкіри і одягу?

Швидко закрити невеликі тріщини, діри та інші дефекти будинку можна за допомогою монтажної піни. Монтажна піна відмінно контактує практично з усіма типами поверхонь, швидко прилипаючи до них, а після висихання їй не страшні ніякі катаклізми, єдиний шкідник, який може справити негативний вплив – ультрафіолетові промені.

Плюсів у неї багато, але трапляється так, що випадково зачепиш ще не висохлу піну, а потім довго не можеш від неї позбутися, і навіть не знаєш чим відмити монтажну піну. Розглянемо кілька варіантів очищення з одягу і шкіри.

Видалення монтажної піни з шкіри підручними засобами

Піну акуратно зчищають з поверхні шкіри, але, вона очищається лише частково, щоб повністю відмити шкіру від забруднення знадобиться розчинник, його можна купити в магазині або зробити самостійно.

Чим відмити монтажну піну c шкіри і одягу?

Якщо розчинника під рукою немає, то в хід йде саморобний, для його приготування знадобиться хвилина часу, трохи солі і тепла вода. Розмішуємо в теплій воді харчову сіль і опускаємо туди руки, через кілька хвилин витягуємо, насухо витираємо і зволожує руки кремом. Піна повністю вилучена з поверхні шкіри.

  • Видалення за допомогою розчинника

Чим відмити монтажну піну? – Розчинником! Виробники зазвичай також займаються виробництвом її розчинників, найчастіше його називають Фенозол. Розчинник наносять на одяг або шкіру, після чого очищають звичайної серветкою.

Чим відмити монтажну піну c шкіри і одягу?

Фенозол дуже сильно сушить шкіру, після обробки потрібно добре вимити теплою водою оброблену ділянку шкіри, після чого нанести зволожуючий крем.

  • Видалення засохлої піни з одягу

Видалити не висохлою піну з одягу дуже просто, а от як бути із застиглою, ніж можна відмити її? Для видалення підійде просте медичне ліки, що продається в кожній аптеці – Димексид.

Ліки наносять на забруднений одяг, через пару хвилин піна стає еластичною, ніби її щойно нанесли на поверхню, після чого її видаляють за допомогою серветки. Одяг найкраще відразу ж випрати, щоб напевно видалити плями.

Професійний метод видалення підручними засобами

Професійні монтажники мають в своєму арсеналі кілька швидких способів позбавлення від плям, при чому, даний метод відмінно підходить для видалення монтажної піни, як з одягу, так і з шкірного покриву.

Монтажники використовують підігріте мило, його нагрівають до нормальної температури (так, щоб розчин не обпікав руки), після чого наносять на забруднену ділянку і через кілька хвилин змивають теплою водою.

Іноді, плями видаляють після того, як вона засохне, використовуючи для цього лезо ножа або бритви.

Підведемо підсумки

Монтажна піна хороший будівельний матеріал, але якщо ви випадково їй забруднилися, то її досить легко видалити, маючи при собі наведені вище підручні засоби або спеціальний розчинник. Але, якщо вона віддаляється з шкірного покриву, то після видалення шкіру потрібно зволожити живильним кремом. вдалого ремонту!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*