Чому всі вибирають пластикові вікна REHAU

Чому всі вибирають пластикові вікна REHAU

Ми не хочемо продавати і встановлювати вам вікна, а просто хочемо допомогти розібратися в хащах пластикового лісу. З чого вони складаються, які пластикові профілі і фурнітуру слід вибрати, а від яких відвернутися.

Понад півстоліття вони оберігають тепло і затишок кожного будинку, в, який приходять. Протягом п’ятдесяти років люди з радістю вітають їх в своєму будинку. Домашнє чарівництво – їхнє призначення: вікна REHAU. Замовити вікна Рехау з гарантією якості раджу на https://okna-bez-zabot.ru. Можна вибрати навіть колір ущільнювача!

Чому саме REHAU?

Чому всі вибирають пластикові вікна REHAU

У наші дні виробництво будь-яких пластикових вікон і профільних систем спирається на технологію, розроблену понад півстоліття тому німецькою компанією REHAU AG. Концерн REHAU пройшов блискучий шлях розвитку.

Сьогодні розробки фахівців інституту полімерів, що належить концерну, застосовуються в меблевій індустрії, в енергетиці, медицині, автомобілебудуванні і в будівельній інженерії на всіх континентах земної кулі. Захоплене розповідь про досягнення компанії REHAU можна було б ще продовжувати і продовжувати … Але пора, все ж, повернутися до розмови про вікна.

Все просто: німецька пунктуальність і акуратність увійшла до приказки. Німецькі віконні системи REHAU увійшли в історію.

Аристократичні у своїй простоті, профілі REHAU можуть бути будь-якого бажаного вам кольору. Вони різноманітні по конфігурації, встановити віконні системи REHAU можна і в заміському особняку, і в реконструйованих старовинних будівлях, і в сучасних архітектурних комплексах.

У профільних конструкціях REHAU передбачена установка спеціалізованої фурнітури, яка ускладнює незаконне проникнення в приміщення (злом). Наділені всіма якостями, що підтримують виняткову довговічність, віконні профілі REHAU мають гарантію на сорок років бездоганної експлуатації.

Зрозуміло, що для освітлення всіх питань і аспектів виробництва і експлуатації пластикових вікон а також питання встановлення пластикових вікон, буде потрібно не один інтернет ресурс і не один том енциклопедії. Так ми і не прагнемо виглядати всезнайками. Просто, на наш погляд, перед покупкою пластикових вікон кожному, хоча б в розумних масштабах, слід розбиратися в світі пластикових профілів, фурнітури, та й просто в деяких питаннях ремонту квартири, так як установка пластикових вікон, безумовно це і модернізація вашого житла, невеликий ремонт його.

Чому всі вибирають пластикові вікна REHAU

Холод, протяги і підвищена вологість не докучають господарям квартир, в яких встановлені вікна з профілю REHAU.

У багатокамерною структурі віконної конструкції повітря використовується як ефективний утеплювач, ці властивості посилені подвійним ущільнюючим контуром. Це – конструкція REHAU-Sib-Design (трехкамерная), шириною 70 мм.

З урахуванням кліматичних особливостей Росії (північні морози) виготовлені профілі з використанням REHAU-Thermo-Block, де спеціально передбачена можливість установки склопакета шириною до сорока міліметрів.

Профілі REHAU вельми різноманітні: унікальні за своїми енергозберігаючим якостям п’ятикамерні профілі REHAU Delight Design; недорогі і добротні REHAU-Basic-Design; оригінальні REHAU-Thermo-Design; елітарні і багатофункціон REHAU- Brilliant- Design.

Віконні конструкції REHAU зроблені з розрахунком на значні статичні навантаження: зсередини профіль посилений ребрами жорсткості.

Відмінна звукоізоляція вікон досягається застосуванням спеціальних технологій REHAU. Мешканці будинків, розташованих біля жвавої автостради або на гучному проспекті великого міста, повністю забувають про минуле дискомфорті, якщо в квартирі встановлені німецькі віконні профілі.

Вибираючи постачальника ПВХ-вікон і дверей, зверніть увагу на наступні аспекти роботи компанії:

  • Вибір пластикових вікон починається з порівняння цін, зазначених в рекламних оголошеннях та реально пропонованих постачальником.
  • Індивідуальність підходу до Ваших проблем, потреб.
  • Кваліфікованість консультацій, адже тільки кваліфікований менеджер може грамотно скласти завдання на виробництво пластикових вікон.
  • Доброзичливість співробітників компанії, адже Вам належить спілкуватися з ними не один день.
  • Оцініть якість пластикових вікон (вікон ПВХ), вироблених компанією – подивіться на зразки вікон, представлені в офісі.
  • Перевірте відповідність цін, запропонованих Вам при спілкуванні по телефону і озвучених при спілкуванні в офісі.
  • Чіткість виконання термінів по установці вікон пвх можна перевірити в книзі відгуків, або відвідати сайт компанії і почитати на нього відгуки клієнтів.
  • Перевірте: чи має компанія сертифікати на пвх-профіль, на пластикові вікна, а також ліцензії на виготовлення, установку світлопрозорих конструкцій.
  • Які знижки надає компанія і чи реальні вони.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*