Демонтаж перегородок з планом перепланування

Як би не був міцний будинок, так чи інакше він застаріває і його необхідно перебудовувати. Згодом нам перестає подобатися планування квартири, розміщення вікон і дверей, але так хочеться затишку і комфорту в рідних стінах. Але що, ж робити, для того, щоб повернути житло до життя і надати собі нових відчуттів від знаходження в ньому, можна демонтажем наявних перегородок.

Демонтаж стін і перегородок

Це важке завдання, яке вимагатиме від вас багато сил, терпіння і бажання змінити навколишнє оточення в будинку (що, напевно, найголовніше). Перед скоєнням даної операції обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями будівельної сфери, вони допоможуть із здійсненням перебудови, ознайомлять з безліччю способів перетворення стін, перекриттів, а також порадять, як правильно і безпечно реорганізувати будинок. Крім цього, вам потрібно в обов’язковому порядку відвідати відповідні держструктури і отримати дозвіл на проведення демонтажних робіт.

Насамперед потрібно накреслити план перепроектування приміщення, коли цей крок буде втілений в реальність, можна буде зайнятися і основною частиною трансформації.

Стіни за своїми функціональними параметрами розрізняються на такі підвиди, як: внутрішні, зовнішні, що несуть і не несуть. Зверніть увагу, що в правилах безпеки будівельної справи, що несуть (оградние) стіни в будь-якому випадку розборки не піддаються. Це стосується і зовнішніх, які не завжди виконують призначення несучих. Для розширення простору або інших потреб, зносити можна тільки ті стінки, які об’єднують дві житлові кімнати.

Демонтаж перегородок з планом перепланування

Матеріалом-основою є цегла, бетон і цемент. Якщо міркувати про вартість такого роду будівельного праці, то вона прямо залежить від кількості і якості завдань. Сюди можна приплюсувати рівень складності і вартість витратних матеріалів. Важливим елементом, який впливає на ціну виконуваної реконструкції, позначається штукатурка, арматури, товщина стінок і структура сировини, з якого вони побудовані. Наприклад, перегородки шириною 8 – 10 см дуже легко зносяться, і ніяких додаткових турбот не передбачається, тоді, як в панельних будинках з міцними бетонними конструкціями, розбирання суворо заборонена, оскільки такі перекриття несуть в собі підтримуючий ефект.

Читайте також:

  • Організація водопостачання заміського будинку
  • Роздуми на тему дизайну трикімнатної квартири
  • Самостійне будівництво навісу для мангала або барбекю
  • Барбекю своїми руками з цегли
  • Монтаж підвісних або натяжних стель

Для демонтажу стін і перегородок слід враховувати всі нюанси, прораховувати наперед можливі наслідки і шляхи їх обходу. Тому якщо ви не хочете брати на себе таку велику відповідальність, все ж слід звернутися за допомогою до кваліфікованих співробітників будівельного підприємства. Адже бувають такі ситуації, коли стіна на перший погляд здається підлягає до виносці, але раптом – вона підтримує верхні поверхи і зносити її категорично заборонено. Будівельники проведуть аналіз кімнати і якісно виконають замовлення, в той час як ви зможете уважно стежити за ходом подій, коригуючи процес і при цьому, майже не навантажуючи себе.

Краще за інших перепланування переносять «сталінські квартири» (повнометражні), крім основної своєї задачі, зовнішні стінки в них виконують ще й роль оградние одиниць. Внутрішні цегляні полотна вільні від ярлика «перебудова заборонена» і їх з легкістю можна зносити, переробляючи всю квартиру.

При демонтажі стін і перегородок варто звернути увагу на перенесення електропровідною, газо- і водопровідної систем. При цьому стіни, в яких знаходяться газові труби, що не демонтуються. Це важливо!

У деяких випадках можна переорганізувати і несучі стіни, але в даному випадку дотримуйтесь крайні заходи обережності.

Демонтаж перегородок з цегли своїми руками

Для проведення такого роду робіт вам знадобиться наступний інструментарій:

  1. кувалда;
  2. зубило;
  3. молоток;
  4. перфоратор.

До того ж будуть потрібні невеликі знання електрика, оскільки в стінних перекриттях ховається електропроводка, ви повинні визначити її і убезпечити від механічних пошкоджень під час розбирання стінного полотна.

Демонтаж перегородок з планом перепланування

По-перше, ліквідуйте штукатурний покрив. Скористайтеся клейонкою або непотрібним шматком матерії, щоб оберегти покриття для підлоги від забруднення і механічних пошкоджень. При цьому не забувайте змочувати стіни пульверизатором (зійде і віник), таким чином, можна уникнути розповсюдження по приміщенню пилу. Видаливши непотрібну шпаклівку і грунтовку, сміливо приступаємо до демонтажу стін і перегородок.

Перші кроки завжди складні, так відбувається і з першими цеглинами. Але вдаривши кілька разів кувалдою по «умовного бар’єру» і вибивши кілька цеглин, справа піде швидше і незабаром перед вами відкриються нові можливості і перспективи перепланування кімнат.

Демонтаж бетонних перегородок

Можливо, новачкові здасться, що прибрати бетонну перешкоду легко, але насправді це не так і вам доведеться докласти багато зусиль, перш ніж щось вийде. У підготовці не обійтися без молотка, кувалди, перфоратора з потужними бурами, болгарки і терпіння.

Демонтаж перегородок з планом перепланування

При зламі перекриттів з бетону задіємо молоток. Цим нехитрим засобом проробляємо невеликий отвір, потім кувалдою проламуємо окремі шматки полотна (приблизно по 30 см). Ви можете скористатися перфоратором або відбійником, але як показує практика, процес ліквідації за допомогою них проходить повільніше і голосніше. Роботу починаємо від стелі і вниз. Якщо зустрічається арматура, ріжемо її болгаркою і видаляємо з робочого простору.

Люди, які вже стикалися з цією проблемою, радять вішати невеликі оголошення для інших мешканців будинку, заздалегідь попереджаючи про шум.

З легкістю можна позбутися від непотрібної конструкції за допомогою алмазної різання, такий спосіб демонтажу бетонних перегородок економить час, сили і позбавляє від надокучливого шуму і вібрацій. Відео.

Демонтаж дерев’яних перегородок

Дерев’яні пластини (дранка), якими облицьовують фасад приміщення і внутрішні стіни, теж зношуються і підлягають ліквідації. Виготовляють такі листи із соснових, ялинових, осиних або ж кедрових порід дерева.

Демонтаж перегородок з планом перепланування

На відміну від інших видів перегородки, дерев’яні замінити дуже затратно по грошах, складно, але, все-таки можливо. Якщо у вас є необхідні кошти, можна сміливо приступати до роботи. Нерідко такий тип полотна виділяється помітною нестійкістю і кривизною поверхні. Будівельники-професіонали рекомендують робити демонтаж цегляних перегородок або позбавлятися від дерев’яних загороджень, замінюючи їх гіпсокартонними. На противагу від їх установки, демонтаж дерев’яних перегородок – дуже трудомістка дію. Перед прибиранням такої пластини потрібно закріпити кондуктори і звільнити їх від кріплень до стін і інших перекриттях. Потім відокремлюємо її від балок і дощатих ригелів, в цьому випадку вам не обійтися без важкої техніки – демонтована плита переноситься підйомним краном на іншу будмайданчик.

Демонтаж перегородок з гіпсокартону

Акуратно прибираємо шпалери або штукатурку. Можна експлуатувати шліфомашінку, правда, це куди більш запилене заняття. Прорізаємо (просвердлюємо) невелику щілину в гіпсокартоні, потім, скориставшись цим отвором, як стартом, ножівкою випилюємо матеріал, поки не здасться залізо. Продовжуємо пиляти по периметру уздовж профілю, шматки не повинні бути великими, відламує їх і продовжуйте далі. Не завадить і крайня обережність, адже ви працюєте з гострим ріжучим предметом.

перепланування кімнати

У сучасних умовах дуже популярним видом ремонту є вільні дверні проходи. Запорукою успіху перепланування буде лімітовану кількість стін-огорож. Хорошим рішенням плану апартаментів є присутність лоджій, вони не тільки освіжать інтер’єр, але і прикрасять його.

Демонтаж перегородок з планом перепланування

Кожній родині придасться комора, тому не забудьте включити її в список при переплануванні кімнат. Також, сьогодні дизайнери радять не захаращувати зони активності, свобода – понад усе! Тому, залиште, небагато місця біля габаритної меблів – дивани, софи або ліжка, подбайте про правильній розстановці техніки. Намагайтеся зробити так, щоб дроти не плуталися, і ніхто не міг впасти, спіткнувшись об них. При установці ліжка уникайте бетонних балок, стельова балка, що нависає над ліжком, створює несприятливі умови для сплячої людини. Бажаємо успіхів!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*