Дизайн чотирикімнатної квартири з об’єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

В інтер’єрі типової 4-х кімнатної квартири, класичний стиль виражений без використання архітектурних засобів. Його характерні риси такі, як чіткі лінії, простота і симетрія простору відображаються за допомогою кольору, розміщення меблів і декоративних елементів.

Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Дизайн інтер’єру вітальні суміщеної з кухнею і їдальнею. Світлі кольори – Фото

Оздоблення

Ви втомилися від суєти і строкатості навколишнього світу, і хочете створити спокійне і затишне житло?

Інтер’єр квартири в стилі нової класики, приклад якого ми наводимо, дозволяє виділити кілька виразних прийомів, за допомогою яких можна досягти бажаного результату.

Дизайн інтер’єру чотирикімнатної квартири, перш за все, відрізняє вдало обрана колірна гамма обробки. Батьківщиною класики вважається Греція, і для інтер’єрів Середземномор’я характерне використання світлих тонів. В обробці квартири панують білі, сірі, блакитні, зеленуваті відтінки. Вони нагадують про морський темі і створюють відчуття свіжої прохолоди.

Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Вітальня-їдальня 20-25 кв. м. в стилі нео класика. Світлі стіни і стеля. фото

Стеля, вікна і двері квартири виконані в класичному білому кольорі. Стіни, пофарбовані в сіро-блакитний холоднуватий колір – висловлюють морську тему. У цих же тонах підібрана декоративна плитка для обробки кухонного фартуха і санвузлів. Пол пісочного кольору, холоднуваті бежево-сірі відтінки в спальні – продовжують цю загальну просту колірну лінію.

Друге завдання, яке можна вирішити за допомогою кольору – розширення простору. Все квартира оброблена з використанням єдиної кольорової палітри. Цей прийом об’єднує ізольовані приміщення в єдине ціле, створюючи відчуття простору.

Меблі в інтер’єрі чотирикімнатної квартири

Третій класичний прийом – це сувора розстановка меблів. Найбільш ясно він проглядається в об’єднаній кухні – їдальні – вітальні. Барна стійка, ніші в стіні, обідній стіл – мають чітку геометричну форму. Всі елементи пропорційні і симетрично розташовані в просторі. Крім того, меблі слід підбирати в тон основного кольору, використовуваним в обробці приміщення.

Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Чітатйте докладніше про те, як правильно розставити меблі в залі, щоб візуально розширити простір.

Головні правила розміщення меблів в залі, дитячої та спальні.

Дизайн квартири з колірною гамою середземноморського стилю доповнює прості меблі в кількості, мінімально необхідній для комфортного життя. Зручні ліжка, такий же диван у вітальні цілком вдало вписуються в класичний стиль. Строгість меблів, в даному випадку, пом’якшують підкреслено пишні, оздоблені Капітонов, стільці у вітальні, а також пуфи в спальні і передпокої. Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Дизайн хазяйської спальні з великими дзеркалами. Модні блакитні штори на вікнах – Фото

Елементи декору

Декор приміщення в цілому повинен відповідати обраному стилю. Наприклад, важкі класичні штори і прості римські штори, багети з графікою, прості скляні вази з штучними квітами – будуть цілком природно виглядати в цій обстановці.

Щоб приміщення не виглядало дуже суворим, декоратором свідомо допущені деякі вільності, «родзинки», які роблять його більш милим, затишним. Це предмети, що нагадують інтер’єр 4-кімнатної квартири з елементами стилю шале. Особливо цікаво вони використані в кабінеті, де для освітлення використовується люстра, виготовлена ​​з «рогів оленя», груботканое покривало, гранично прості полки для дрібниць.

Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Інтер’єр кабінету з великим ліжком. Дизайнерська люстра з рогів – Фото

Такі ж «нехарактерні» предмети розбавляють монотонність у вітальні, спальні господарів і передпокої: це яскраві невеликі подушки, червоні пуфи, плетені кошик і крісло для відпочинку. Це надає інтер’єру індивідуальність і невимушений вигляд.

Освітлення

У сучасних квартирах, як правило, монтується складна система освітлення. Крім виконання своєї основної функції, вони займають важливе місце в декорі приміщень. Бажано підбирати люстри і світильники, поєднуючи їх за певним принципом: формою, кольором або матеріалу. Дизайн інтер’єру чотирикімнатної квартири в даному випадку представляє приклад творчого підходу до цієї проблеми.Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Дизайн великого коридору в квартирі. Щільні штори на вікнах – Фото

У вітальні-їдальні використані різноманітні освітлювальні прилади, на перший погляд більше характерні для еклектики. Круглі матові люстри з розсіяним світлом розташовані в зоні відпочинку.

Над барною стійкою, навпаки розташовані ультрасучасні за формою і дизайном світильники, що нагадують прожектори. У поєднанні з галогенними лампами, локально висвітлюють кухонну частину – це більш схоже на інтер’єр квартири з елементами скандинавського стилю. Але це саме ті дрібниці, які роблять кожну квартиру несхожою на інші і тому настільки улюбленої її господарями.

Дизайн чотирикімнатної квартири з об'єднаною кухнею, вітальнею і їдальнею в стилі нової класики

Оформлення суміщеного санвузла з ванною – Фото

Повна фотогалерея дизайну чотирикімнатної квартири

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*