Двоспальне ліжко – основа домашнього затишку

Сімейне щастя і благополуччя залежить від … Ліжка? У цьому впевнені дизайнери меблевої фабрики «Інтер», щорічно створюють стильні і максимально комфортні моделі меблів для сну і відпочинку. Адже саме від якості сну залежить самопочуття, загальний стан і настрій людини. Про любов і взаєморозуміння між двома стомленими людьми не може бути й мови. Ознайомтеся з порадами щодо вибору двоспальному ліжку – привнесіть комфорт в сімейне життя!

Основні критерії вибору ліжка

Дизайн – важливий критерій, але він не повинен стати вирішальним. При подальшій експлуатації ефектна меблі можуть виявитися незручною і навіть шкідливою для вашого здоров’я. Творці українського меблевого бренду «Інтер» рекомендують зріти в корінь – оцінити якість конструкції, матраца, дізнатися про використані для виготовлення матеріалах.

Ось які фактори повинні вплинути на ваш вибір:

  • сітка рами для укладання матраца (найкращий матеріал – міцна натуральна деревина);
  • кількість рейок в сітці (чим більше, тим краще, оптимально – не менше 30 штук);
  • відсутність ізножья (багатьом людям обмеженість, скрутність в ногах можуть доставляти дискомфорт, не дозволять повноцінно розслабитися і виспатися);
  • матеріали виготовлення (віддавайте перевагу натуральній деревині і її сполученням з металом).

Двоспальне ліжко - основа домашнього затишкуТакож важливо врахувати індивідуальні особливості клієнтів. Вищезазначене изножье при достатній довжині спального місця не завадить подружжю, чий зріст приблизно дорівнює і невеликий. Але якщо чоловік високий, і йому має бути сон з підібраними в колінах ногами – дискомфорт забезпечений обом половинкам. Вік, наявність проблем з хребтом вносять свої корективи: людям старше 45 років спати на твердій основі не рекомендується (підстава під матрацом має бути гнучким). Людям зі сколіозом, навпаки, радять вибирати моделі з жорсткою основою.

Двоспальне ліжко - основа домашнього затишку

Подумайте про себе – зробіть правильний вибір

Виробники Interia впевнені: вибираючи http://interia.com.ua/krovati/dvuspalnie-krovati/, не варто забувати про індивідуальні особливості. Так, любителям почитати перед сном просто необхідна ліжко з м’яким узголів’ям і тканинної оббивкою – на нього можна спертися, сидячи в ліжку. Моделі Caron, Adams, Wall, Deseo ідеальні для любителів вечірнього читання.

Двоспальне ліжко - основа домашнього затишку

Любіть простір і сніданки в ліжку? Ефектна ліжко Cell просто створена для вас! Вона доповнена широким м’яким бортиком з нековзною тканинної оббивкою, який може виступити в ролі столика або додаткового простору для відпочинку. Всі ліжка Interia забезпечені каркасом з натуральної деревини, їх можна доповнити першокласними ортопедичними матрацами, а оббивку вибрати на свій смак – що може бути зручніше?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*