Гідроізоляція будинку – методи захисту від руйнування через підвищеної вологості. Розрізняють два види – антифільтраційна і антикорозійна. Перша – це оберігання самого будови від проникнення води. Друга – обробка будматеріалу водостійкими сумішами.

Для захисту фасаду будівлі застосовують антикорозійний тип.
За способом виконання виділяють:
- окрасочная – багатошарове покриття з бітумних, полімерних лаків;
- штукатурна – нанесення полімербетонних, полімерцементні покриттів;
- оклеечная – наклейка плівок, склопластику;
- проникаюча – обробка сухими гідрофобними сумішами.
Гідроізоляція зовнішніх стін будинку може бути здійснена при будівництві або вже в готовому будинку. При зведенні будинків з СИП панелей використовують мембрани для створення «вентильованого» фасаду. При цьому створюється повітряний бар’єр, волога не проникає всередину панелей.




Гідроізоляція підвалу
Якщо в будинку передбачений підвал або льох фундамент монтують стрічковим способом із заглибленням. Для сухого піщаного ґрунту ізоляцію можна зробити за допомогою обмазувальних або напилюються матеріалів. Для всіх інших видів грунту і при можливий ризик підняття вод застосовують рулонний ізолятор.














Гідроізоляція санвузла в дерев’яному будинку
Найбільший ризик руйнування від вологи, у приміщення, в якому знаходиться санвузол. Якщо підлоги будуть покриті плиткою можна провести обробку мастикою. Поверх неї роблять бетонну стяжку і укладають кахель.









Leave a Reply