Ідеї ​​для інтер’єру однокімнатної квартири і їх реалізація

Навіть малогабаритну «однушку» можна перетворити у функціональне, сучасне і придатне для комфортного життя житло. Ось які ідеї для інтер’єру однокімнатної квартири пропонують професійні дизайнери та будівельники.

Ламаємо стіни

Перша і найпопулярніша ідея для дизайну однокімнатної малогабаритної квартири – знос перегородок. «Студіо» або «Студія» – так називається квартира, що складається з однієї-єдиної кімнати. Переваги такого радикального методу:

  • максимальне розширення простору – даний варіант дизайну дозволяє вичавити з метражу все без залишку;
  • вирішення проблеми маленької кухні – коридор при такому плануванні зазвичай стає частиною кухонної зони;
  • величезну кількість ідей для ремонту – існує маса готових напрацювань з облаштування подібних жител.

Ідеї ​​для дизайну однокімнатної квартири-студії:

  • Об’єднання кухні з єдиною кімнатою – створення так званої кухні-вітальні. Кордон між функціональними зонами при такому об’єднанні може позначати барна стійка, перепад рівнів підлоги або перехід від одного виду обробки до іншого.
  • Знесення всіх перегородок з організацією загального простору. В цьому випадку забирається і стіна між кімнатою і передпокоєм.
  • Чердачная планування – створення інтер’єру в стилі лофт. Якщо висота стель дозволяє, зону спальні можна відправити на другий рівень. Тут же може розміститися і гардеробна.

Подібні варіанти дизайну підходять молодим активним людям. Студія ідеальна для проведення вечірок, прослуховування музики (в таких квартирах хороша акустика) і приємного коротанія вечорів в розслаблюючій атмосфері.

Ідеї ​​для інтер'єру однокімнатної квартири і їх реалізація   Ідеї ​​для інтер'єру однокімнатної квартири і їх реалізація

Розбиваємо на зони

Щоб створити функціональний, сучасний інтер’єр в хрущовці або брежневка, зовсім не обов’язково зносити стіни. Ідеї ​​зонування гарні своєю універсальністю – вони цілком можна застосувати і до єдиній кімнаті, навіть якщо її площа дуже невелика.

Існуючі варіанти інтер’єру для однокімнатної квартири припускають наявність трьох зон: спального місця, «вітальні» і кабінету. Роздільниками між ними можуть виступати стелажі, шафи і легкі перегородки – громіздкі конструкції з гіпсокартону в малогабаритній «однушки» краще не городити. Використання предметів меблів для розділення кімнати на зони дозволяє створити оригінальний і недорогий інтер’єр навіть при невеликому метражі квартири.

Ідеї ​​для інтер'єру однокімнатної квартири і їх реалізація

Більш складний варіант зонування інтер’єру для однокімнатної квартири – пристрій багатофункціонального подіуму. Полягає він в наступному: частина кімнати піднімається над підлогою, нагорі розміщується робоче місце або зона відпочинку, внизу – сховище для речей або висувна ліжко.

Такий інтер’єр може бути відтворений і в хрущовці – головна його перевага в універсальності.

Оптимізуємо простір

Інші ідеї для інтер’єру однокімнатної квартири стосуються оптимізації простору.

Поради дизайнерів:

  • Постарайтеся задіяти кожен дециметр корисної площі. Використовуйте простір під ліжком або диваном, над дверима, на стінах. Але робіть це з розумом – кімната не повинна виглядати захаращеною.
  • Придивіться до розкладний і підвісний меблів – з її допомогою можна відтворити недорогий і практичний інтер’єр квартири. Диван замінюється підвісний або забирається в шафу ліжком, над робочим столом влаштовується ліжко-горище (інтер’єр в стилі лофт), купуються розкладні столи і стільці – максимум зручності при мінімальній завантаженості простору забезпечений.
  • Для зберігання речей використовуйте вбудовані шафи-купе і стелажі до стелі. Глибокий шафа вмістить в себе все необхідне – головне, підійти до його наповнення грамотно.

Ідеї ​​для інтер'єру однокімнатної квартири і їх реалізація

На форумах і профільних сайтах можна зустріти і інші ідеї для інтер’єру однокімнатної квартири – радимо не нехтувати їх відвідуванням. Будь-який ремонт доцільно починати з перегляду фото інтер’єрів квартир схожою планування.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*