Інфрачервона тепла підлога під ламінат – гідності і монтаж

Напівпровідники давно відомі споживачам – вони широко застосовуються в самих різних областях народного господарства. Тому, напевно, мало хто здивувався, коли на ринку з’явився інфрачервоний тепла підлога – веди інфрачервоні нагрівачі вже міцно увійшли в наше життя. Технологія виробництва нагрівальної фольги дозволила не тільки створити ІФ підлогу, але і використовувати його під різні покриття для підлоги, в тому числі і під всіма шанований ламінат. Тепла підлога з використанням електрики відомий всім, але просту кабельну систему не можна використовувати для підлоги з ламінату, тому що створюється теплової бар’єр, що робить цю технологію неефективною. Якщо використовувати інфрачервоний тепла підлога під ламінат, то це дасть кілька переваг:

 1. Комфортна температура в будь-якій кімнаті квартири або будинку.
 2. Поєднання з будь-яким інтер’єром і дизайном.
 3. Енергоефективність (високий ККД).
 4. Приховане розташування і мінімальний догляд за пристроєм.

Монтаж інфрачервоного теплої підлоги під ламінат

Інфрачервона тепла підлога під ламінат - гідності і монтаж

Плівковий інфрачервоний тепла підлога під ламінат також дуже економічний і є екологічно чистим винаходом. Не тільки ламінат можна використовувати в якості підлогового покриття – це може бути все що завгодно: паркет, лінолеум, керамічна плитка, бетонна стяжка, дерев’яні підлоги, і т.д. Для монтажу теплої підлоги під ламінат знадобиться:

 1. Спеціальна інфрачервона плівка.
 2. Затискачі для плівки і ізоляція.
 3. Датчики температури і терморегулятор для кожного приміщення.
 4. Нова проводка.
 5. теплоизолирующий шар.

Для правильного монтажу інфрачервоного теплої підлоги під ламінат потрібно дотримуватися наступну послідовність дій:

 1. Приміщення розмічається з метою визначення розташування датчиків і терморегуляторів.
 2. Пол вирівнюється, висушується і очищається від пилу і бруду.
 3. Укладається теплоотражающий матеріал.
 4. Нарізані в розмір кімнати листи ІФ плівки укладаються на утеплювач.
 5. встановлюється терморегулятор
 6. Монтується проводка і з’єднання. Кінці проводів кріпляться в затискачах.

Всі з’єднання необхідно заізолювати. Провід підключаються до теплоізолятор тільки після перевірки ізоляції. Після цього монтується термодатчик і перевіряється надійність з’єднань і підключень. Останній етап – термодатчик підключається до мережі, і проводяться пуско-налагоджувальні роботи, після чого можна укладати поліетиленову плівку і ламінат.

Інфрачервона підлога – дуже надійна система, тому що якщо вийде з ладу який-небудь один елемент, то інші продовжують працювати. Це обумовлено конструкцією ІФ плівки – все нагрівальні елементи підключаються паралельно. Експлуатіруетсяелектріческій тепла підлога під ламінат досить довго, так як велика міцність матеріалу і надійність системи дозволяє витримувати будь-які механічні навантаження без пошкоджень.

Електрична тепла підлога під ламінат

Електрорезістівная система теплої підлоги використовується давно – раніше інфрачервоної плівки. Переваги такого статі – зручний і швидкий монтаж. З недоліків найістотніший – електромагнітне випромінювання, яке виділяє таке покриття. З електричних систем обігріву підлоги, крім ІФ плівки, можна виділити ще кілька видів теплих підлог. це:

 1. Кабельний електричний підлогу – це нагрівальний кабель, який можна залити заливається цементно-піщаною стяжкою, і на нього настилати ламінат або інше покриття.
 2. Електричний плівковий тепла підлога під ламінат – використовує нагрівальну плівку двох типів: вуглецева плівка, що складається з резистора, який знаходиться між 2-ма шарами лавсанової плівки, і поліуретанова биметаллическая плівка, також складається з двох шарів: алюмінієвого та мідного сплаву.

З цих двох система найбільш прогресивним і затребуваним плівковий тепла підлога під ламінат. Їх основна перевага – вони дружать з будь-яким покриттям підлоги, і ламінат в їх числі. Як стверджують будівельні компанії, такі теплі підлоги можна укладати там, де буде стояти меблі. Таке сусідство може викликати швидке її розсихання.

Теплі підлоги під ламінат на кабельної і плівковій основі легко монтуються, і під них не обов’язково робити стяжку. Але все-такіелектріческій тепла підлога під ламінат швидко нагрівається, тому рекомендується стежити за його температурою – швидке нагрівання негативно впливає на стан ламинатного покриття. А ось для кахлю така підлога – в самий раз. Тому професіонали настилають під ламінат водяні підлоги, як найбезпечніші.

Тепла підлога під ламінат на водяному обігріві

Цей різновид теплих підлог використовує вмонтований під підлогу покриття на основі водяного трубопроводу. Металопластикові або ПВХ труби монтуються на спеціальну арматуру і заливаються бетонною стяжкою. Трубопровід підключається до системи опалення, і бажано, щоб це робили фахівці. Плавний нагрів і охолодження водяної теплої підлоги – його безперечне достоїнство.

Таку систему можна проводити по всій площі приміщення, в тому числі і в місцях розміщення меблів. Недоліки водяної теплої підлоги: великі витрати, пов’язані з монтажем та обслуговуванням. Сюди можна віднести і необхідність попереднього вивчення проекту будівлі та узгодження передбачуваних робіт з відповідними інстанціями.

Обмеження по монтажу теплого водяного статі – він не призначений для обігріву всього приміщення і не повинен замінювати центральне або автономне опалення. Температура на поверхні такої підлоги повинна бути не більше 270С – це сама комфортна температура для людини. Температура підлоги вище 270С негативно позначається на стані ламинатного покриття, і виробники не можуть дати гарантії на тривалу експлуатацію ламінату, якщо температурний режим не буде дотримуватися.

Тому виникає така проблема: часто теплий водяна підлога під ламінат монтується з недотриманням нормативів, а господарі пред’являють претензії до виробника. Це неправильно, так як, наприклад, підключення водяного статі можна робити не з будь-якої точки опалювальної системи. Тому установка терморегуляторів вирішує проблему неправильного підключення, але про це мало хто знає.

Як вибрати ламінат під теплу водяну підлогу

Під будь-який тепла підлога, незалежно від способу обігріву, необхідно укладати спеціальний ламінат, призначений для роботи з теплою підлогою. В іншому випадку ніхто не застрахований від щілин в торцях панелей. Характеристики теплопровідності матеріалу також дуже важливі – необхідно щоб тепло проходило крізь ламінат, і не затримувалося в перекритті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*