Як кріпити анкерні болти

При проведенні ремонтних, монтажних або будівельних робіт не обійтися без використання спеціальних кріпильних елементів. Сполучні вироби можуть бути простими в обігу або вимагають для використання спеціальних знань, до другої категорії відносяться анкерні болти.

Як кріпити анкерні болтиДаний вид металовиробів призначається для закріплення в несучій підставі і утримування конструкції. Від якості виробу залежить цілісність і безпеку використання готового споруди. Якщо кріпильний елемент не забезпечує надійного зв’язку, то створеної з його допомогою конструкції загрожує швидке руйнування. Щоб кріплення анкерного болта не викликало труднощів, варто ознайомитися з технологією його використання.

Інструкція з використання анкерного болта

Анкерний болт може встановлюватися практично в будь-який матеріал – камінь, цегла, дерево або бетон. Кріплення підходить для монтажу в фундамент і забезпечують максимально надійне зчеплення з підставою. Існує кілька різновидів фундаментних кріпильних елементів. Розрізняють деталі з загнутої шпилькою, вони приєднуються до змонтованого фундаменту до заливки бетоном. Моделі з анкерної плитою також використовуються до виготовлення підстави або занурюються в нього після заливки розчину. Складові анкерні болти являють собою шпильку оснащену муфтою, її розміщують в бетоні в ході заливки, верхній стержень закручується в муфту вже після того, як підставу затвердіє.

Прямі кріплення монтуються в отвори, попередньо прорубані в затверділому фундаменті. При цьому залишилися після монтажу порожнечі заповнюються розчином або клейовим складом. Конусні моделі також вставляють в застигле підстава, а знімні занурюються в рідкий бетон. Основне призначення сполучної деталі – кріплення будівельних конструкцій або прийняття навантажень, що виникають в процесі експлуатації споруди.

Монтаж за допомогою анкерного болта: переваги

На сьогоднішній день на ринку представлено кілька видів анкерних ботів, до затребуваним відносяться клинові моделі для бетону і каменю, їх властивості докладно описані на сайті компанії «Каскад». Кріплення загального застосування монтуються практично в будь-яке готове підставу, наприклад, в стіну або стелю. Деталі поділяються на два види: механічні та хімічні. Останні кріпляться за допомогою клеїть речовини, воно заливається в установче отвір і заповнює порожнечі. Дане інженерне рішення забезпечує максимально надійну фіксацію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*