Як заощадити на ремонті в квартирі

Рано чи пізно до здійснення ремонту в житловому приватному будинку або квартирі доводиться вдаватися кожній людині. Ремонт може бути різним – поверхневим, тобто, косметичним, або комплексним, в ході якого проводиться заміна або відновлення більшості підлогового покриття, стін, стелі, меблів і так далі. У будь-якому випадку, проведення ремонту в сучасних умовах – досить дорогий процес. Однак, знаючи деякі нюанси, на ньому можна істотно заощадити.

Економія на ремонті – з чого починати

Більшість людей, що затіяли проведення ремонту у власній квартирі, після підрахунку попереднього кошторису починають сумніватися в доцільності проведення даного заходу. Однак, як правило, ремонт – справа неминуче, особливо коли житлові приміщення втрачають не тільки свою естетичну привабливість, а й технічну функціональність.Як заощадити на ремонті в квартирі

Життя в комфортних умовах є вкрай важливим фактором для приємного настрою та гарного самопочуття. Оселитися заново в оновленому будинку, який буде радувати своїм чудовим і сучасним зовнішнім виглядом мріє більшість власників власного житла. Досить прості рекомендації дозволять значно знизити фінансове навантаження при проведенні ремонтних робіт і уникнути зайвих витрат, які були непередбачені в плані.

Домагатися економії необхідно в трьох головних напрямках:

  • Будівельні матеріали
  • устаткування
  • Робоча сила.

Само собою, що необхідно уникати крайнощів. Наприклад, не варто купувати відверто неякісний матеріал, навіть якщо він дуже дешевий. Завжди можна знайти такий варіант, який є оптимальним поєднанням ціни і якості.

Підбір будівельних матеріалів та обладнання

В першу чергу, необхідно здійснити ретельний моніторинг ринку будівельних матеріалів та відповідного обладнання. На сьогоднішній день їх вибір практично необмежений. Це пов’язано з наявністю великої кількості профільних торгових майданчиків, які можна знайти навіть в інтернеті, а також широким асортиментом.

В інтернет-магазинах, будівельних гіпермаркетах і звичайних магазинах вартість одного і того ж матеріалу або устаткування може істотно відрізнятися. Не потрібно поспішати з вибором – деякі магазини час від часу пропонують різні знижки і влаштовують розпродажі, завдяки чому ту чи іншу продукцію можна придбати набагато дешевше. Також можна пошукати тематичні оголошення – багато людей розпродають будівельні матеріали, які залишилися у них після проведення ремонтних робіт. Їх ціна, як правило, нижче, ніж в магазинах.Як заощадити на ремонті в квартирі

Лакофарбові вироби дивують своєю різноманітністю, проте великою популярністю до цих пір користується звичайна біла фарба (емаль), якій можна фарбувати батареї, двері, стіни і т.д. Така фарба недорога, але при цьому дуже якісна і довговічна. В якості підлогового покриття відмінно виглядає ковролін. Якщо підлога дерев’яна, його можна покрити звичайним лаком, попередньо зробивши брашірованіе – так візуальний ефект вийде найбільш яскравим.

У приміщеннях з погіршеними умовами експлуатації, наприклад на кухні, найкраще використовувати керамічні покриття. Так, вони дорожчі, але при цьому і значно довговічніший. Тут у наявності довгострокова економія – вдаватися до ремонту підлогового покриття або стін з керамічної плитки потрібно буде лише в самих крайніх випадках.

Економія на робочій силі

Більшість видів ремонту, особливо косметичний, можна виконати власними руками. Однак для цього власник житла, де плануються ремонтні роботи, повинен володіти хоча б мінімальним рівнем знань будівельної справи. В іншому випадку це може обернутися серйозними прорахунками і, як наслідок, необхідністю повної переробки «відремонтованих» приміщень.

Ремонт власними руками займає набагато більше часу, але при цьому це більш економний варіант. Не потрібно платити зарплату найманим працівникам, а також турбуватися про якість виконаних робіт.Як заощадити на ремонті в квартирі

Якщо планується найняти профільних фахівців, то необхідно знати певні нюанси, які допоможуть заощадити і при цьому уникнути виникнення проблем:

  • Не потрібно шукати працівників «з боку» – так званих «шабашників». Тут криється великий ризик, а також немає ніякої гарантії, що ви отримаєте саме той результат, на який сподівалися
  • Потрібно звертатися в спеціалізовані фірми – їх допомога обходиться трохи дорожче, але при цьому вони дають гарантію на свою роботу, а значить, в разі чого повністю всі поправлять за свій рахунок
  • Деякі фірми мають у своєму розпорядженні власним дорогим інструментом, що дозволить вам заощадити на його придбання або оренду.

Це лише деякі способи, за допомогою яких можна суттєво заощадити на ремонті власної квартири або приватного будинку. Все залежить від вашого бажання – дізнаючись нові нюанси і комбінуючи їх, можна зробити якісний і сучасний ремонт з мінімальними витратами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*