Кольоровий і білий плінтус в інтер’єрі

Плінтуса, підлогові і стельові, в оформленні нашого житла мають значення не менше, ніж обробка і аксесуари для красивого сукні. Помилилися, неправильно підібрали – і річ не дивлячись, якою дорогою б вона не була. Тому до вибору кольору молдингів треба підходити дуже серйозно.

Сьогодні в нашому розпорядженні широкий вибір в оздоблювальних магазинах, а також свої послуги пропонують різні профільні фірми. Давайте подивимося, від чого слід відштовхуватися при виборі.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Як підібрати плінтус за кольором і не помилитися?

Класичний варіант підбору кольору – це коли наголос робиться на відповідність плінтусів стильовому рішенню кімнати або всієї квартири. І при цьому майже всі варіанти дизайну припускають збіг молдингів по відтінку з кольором підлогового покриття, дверей або стін. Виняток становить дизайн, виконаний в прованському та італійською стилях – вони не терплять включень яскравих плям. Також є нетрадиційний варіант вибору кольору, зав’язаний на декор, а не на колір підлоги, стін і т. Д.

Планується в колір стін і підлогового покриття

Вибір молдингів, які збігаються за кольором зі стінами, буде як не можна до речі в кімнатах з низькими стелями. Взяти, приміром мансардну спальню з наступного фото. Стеля тут і так практично «лежить на голові», а плінтус чорний або коричневий візуально забрав би ще 10 – 15 см. Тому молдинги, що здаються продовженням стін – це єдиний вихід в даному випадку.

Зверніть увагу: вихід є, навіть якщо обробка стін не однотонна. Вам просто треба підібрати молдинги до кольору, переважному на поверхні. Потрібний ефект все одно буде досягнутий. Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Плінтус пластиковий білий: такий вибір хороший для мансардних кімнат

Планується в колір підлоги – це майже безпрограшний варіант. Виглядає завжди відмінно, і підібрати потрібний відтінок як правило не важко, магазини підлогових покриттів зазвичай мають в асортименті відповідні комплектуючі. Такий варіант добре підійде для оформлення кімнати в самих різних стилях. А якщо міркувати безвідносно дизайну, то є ще одна перевага збіги молдинга і статі: вони, в поєднанні з білими однотонними стінами, дають візуальну надбавку площі.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Прямий ламінований молдинг в колір підлоги

Об’єднання елементів інтер’єру

Все більш популярним стає західний звичай підбирати плінтуса в колір дверей і сходів, якщо вона є. В ідеалі, рельєф, фактура і товщина молдинга повинна повністю збігатися з цими ж параметрами дверних наличників. Таким нехитрим способом можна об’єднати окремі елементи в єдиний ансамбль.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Об’єднання дверей і сходів за допомогою підлогової обробки

А ось підлогу зі стінами допоможе об’єднати плінтус з малюнком або мозаїкою на поверхні. На ньому мають бути присутні основні кольори підлогового і стінового покриття. Єдиний недолік такого варіанту – молдинги з малюнком в широкому продажі зустрічаються рідко. Однак ця проблема вирішувана – потрібно тільки оформити замовлення в спеціалізованій фірмі. Вам зможуть зробити навіть сріблястий або дзеркальний молдинг.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Кольорові підлогові молдинги

Молдинг як один з колірних акцентів в інтер’єрі

Наступний варіант використовується рідко, і більше підходить для більш сучасних стилів: хай-тек, фьюжн, гранж і т.д. Тут можна взяти абсолютно будь-який плінтус – хоч червоний, зелений або синій. А щоб компенсувати його чужорідність його в інтер’єрі, по кімнаті розміщується невелика кількість предметів декору і аксесуарів, виконаних в тому ж кольорі. Добре спрацюють тут диванні подушки, абажури торшерів, великі вази і т.д.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Фарбований плінтус в дитячій кімнаті

Зверніть увагу: цей принцип дуже зручно використовувати в дитячих кімнатах, оформлення яких часто важко приписати до якого-небудь стилю. Дуже популярна оздоблення дитячих, виконана на тему різних мультиків або конкретних мультиплікаційних героїв. А вона має на увазі включення в інтер’єр яскравих акцентів. Тому тут плінтус, що співпадає за кольором з меблями, картинами на стінах або малюнком на килимі буде тут дуже до місця.

Про молдингах найбільш затребуваних квітів

У Росії завжди було прийнято віддавати перевагу плінтусів кольору натурального дерева: дуб, горіх, венге, ясен і т. Д. Але сьогодні все більшої популярності набирає західний варіант – широкі білі молдинги, гладкі і рельєфні.

Білі плінтуса в квартирах і приватних будинках

Найголовніша перевага окантовки білого кольору – її універсальність. Вам не доведеться замислюватися над тим, чи підходить молдинг до кольору підлоги, стін або оббивки для меблів. Крім того, плінтус підлоговий широкий білий дає можливість використання досить темних відтінків для стін. А адже зазвичай ми намагаємося цього уникати, щоб не зробити кімнату надто похмурою. На фото нижче наочний приклад дуже вдалого поєднання білого плінтуса підлогового, з сірими шпалерами.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Білі плінтуса для підлоги дозволяють обробити стіни шпалерами темних відтінків

І до слова про універсальність білого кольору. Іноді ми обробляємо кімнати однієї квартири в різних стилях або кольорах. І тут з’являється проблема – як зістикувати плінтуса різного кольору. Але подібних труднощів не виникне, якщо все житло обробити білим плінтусом покриттям. Він на 100% підійде до стін та підлоги з обробкою будь-якого типу, і при цьому не доведеться думати про місця переходу кольору.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Для обробки різних приміщень дуже зручно використовувати плінтус білий мдф, пвх або керамічний

Також білий високий плінтус незамінний при обробці приміщень у французькому і прованському стилях. Тут, як то кажуть, без варіантів – молдинги, що підлогові що стельові повинні бути білими. Варіації можуть бути тільки в відтінках – молочний, слонової кістки, сірувато-білий, бежевий і т. Д. Також цей колір часто використовується для окантовки кімнат, оформлених в класичному і бароко стилях. У цьому випадку нерідко вибір падає на золотий орнамент на білому тлі. Плінтус підлоговий пластиковий білий високий на наступному фото оздоблює коридор у французькому стилі.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Темна підлога: світлий плінтус на ньому виглядає дуже добре

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Вибір стельових плінтусів

Це вже завдання зовсім не складна, так як для стелі вважається очевидним вибір на користь білого кольору. Всі інші варіанти зустрічаються рідко, і в поєднанні з певного виду інтер’єрами.

Чому саме білий і що можна використовувати крім нього?

На питання «чому» відповісти не складно. Всім відомо використання оздоблення стін в білий колір для візуального збільшення кімнати. Тут переслідується той же самий ефект. Звичайно, така вузька смужка розширити нічого не може, тут сенс в тому, що білий плінтус зливається зі стелею, стираючи межу між ним і стінами – кімната як би витягується вгору. Подивіться на фото нижче, де плінтус білий широкий і уявіть, що він тут темно-коричневий. Відразу стає зрозуміло, що висота стель тут зовсім не велика.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Як правильно вибрати молдинг з пінопласту або поліуретану: для низьких стель краще підійде білий

Також білий плінтус в інтер’єрі незамінний там, де простір перевантажено масою деталей і великою кількістю кольору. Йдеться про класичний і бароко стилі. У них навіть на стелі може бути золота розпис і ліпнина. А білі панелі розбавлять цю насиченість і полегшать її сприйняття. Очевидно, що плінтус стельовий кольоровий, в дизайні з наступного фото був би абсолютно зайвим.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Білий дерев’яний плінтус на стелі в кімнаті, оформленої в стилі бароко

Іноді на стелю встановлюється обробка кольору натурального дерева – наприклад плінтус венге шпонований. Як правило, в цьому випадку їх відтінок збігається з відтінком дверних наличників і фасадів шаф, якщо вони є в приміщенні. Ефект шляхом такої обробки стель можна отримати дуже цікавий. Тільки от не у всіх приміщеннях і не з усіма інтер’єрами така заміна традиційного білого кольору буде вигідною. В ідеалі, роботу у підбору кольорових плінтусів краще довірити людині, що розбирається в стилі і дизайні.

Кольоровий і білий плінтус в інтер'єрі

Як вибрати колір плінтуса на стелю: дерев’яне оздоблення

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*