Корисні поради дизайну туалетів і ванних кімнат

Разом або роздільно?

Багато, хто планує створити новий дизайн туалетів і ванних кімнат ламають голову над питанням – поєднувати або не поєднувати ці два приміщення в одне. Як це не прикро, але одного думки тут бути не може – кожен повинен вибирати в залежності від його житлових умов і очікувань. Якщо вам не пощастило, і у вас маленька ванна кімната, то краще за все, звичайно об’єднати її з туалетом, розширивши тим самим простір. Тим більше що такий варіант відкриває набагато більше можливостей для оформлення інтер’єру.

Корисні поради дизайну туалетів і ванних кімнат

Наприклад, ви зможете придбати унітаз, який кріпиться безпосередньо до стіни, а місце, що звільнилося використовувати під поличку або плетений кошик.

Пам’ятайте також, що поєднання дозволяє непогано заощадити на облицювання плиткою (адже пропадає ціла стіна), а також на установці дверей (тепер вам знадобитися лише одна). Вільний простір дозволить вам також вільно розміщувати комунікації на зразок усіляких водомірів, котлів і т.д. Крім того, вам ніщо не буде заважати встановити велику красиву ванну або душову кабіну.

Мінусів у такого перепланування трохи, але вони є. Якщо ви любитель полежати у ванні з хорошою книжкою кілька годин, то у вас можуть виникнути труднощі, пов’язані з природними потребами ваших рідних і близьких. Крім того, зносити стіну можна не у всіх випадках – ця процедура повинна підкріплюватися відповідною документацією.

Суть криється в деталях

Корисні поради дизайну туалетів і ванних кімнатДеякі люди недооцінюють важливість дрібниць в дизайні туалетів і ванних кімнат. Робити цього у жодному разі не можна, адже таким чином ви втрачаєте шанс створити інтер’єр, якому зможе позаздрити будь-який дизайнер.

Перш за все, подбайте про важливі деталі – підлогових килимках, поличках, рушниках і т.д. Намагайтеся витримати всі ці приналежності в певному стилі чи кольоровій гамі – це додасть вашій ванній кімнаті або туалету додаткову елегантність в оформленні.

Також не варто нехтувати різними дрібничками, які не несуть в собі практичної користі – наприклад це можуть бути сувеніри, привезені вами з подорожей або іграшки, які будуть завжди радувати вас.

Ще одна важлива деталь – освітлення. Більшість недооцінює роль світла в дизайні туалетів і ванних кімнат. Побалуйте себе і придбайте цікаві світильники (бажано з регуляторами потужності). Вони допоможуть створити потрібну атмосферу і для романтиків, що обожнюють приглушене світло і для тих, хто просто хоче відпочити у ванній, читаючи улюблену книгу.

Фарбуємо стіни

Часом, для освіження дизайну ванної кімнати або туалету досить просто змінити колірну гамму інтер’єру. Позитивна риса цієї процедури – то, що ви цілком можете здійснити її самі. Достатньо лише купити потрібну водоемульсійну фарбу (найкраще матову). Пам’ятайте, що літра фарби вам вистачить приблизно на 14 квадратних метрів поверхні.

Відносно колірної гами ви повинні враховувати те, чого ви хочете. Якщо ви хочете радикально змінити інтер’єр – вибирайте яскраві і насичені фарби. Якщо ж вам потрібно тільки трохи освіжити дизайн – використовуйте пастельні тони.

Морський круїз

Корисні поради дизайну туалетів і ванних кімнатПерейдемо до конкретних прикладів дизайну туалетів і ванних кімнат. Одним з найбільш популярних способів змінити оформлення інтер’єру є вплетення в дизайн морської теми. Само собою, такий стиль повинен включати в себе якомога більше відтінків синього кольору. Однак пам’ятайте, що вибирати варто з більш світлих варіантів, адже занадто темна карскапліткаобоі додадуть відчуття відчуженості, глибини і видалення. Відповідним чином підбирайте також аксесуари – рушники з зображеннями морських мешканців, предмети з мотивами коралів, риб і т.д. Прекрасно, якщо у вас є сувеніри з моря – черепашки, камені і морські зірки – сміливо використовуйте їх в інтер’єрі. Можна, наприклад, створити тематичний стелаж або зробити аплікацію.

Ботанічні мотиви

Самобутнім і цікавим є стиль, який використовує природні елементи і мотиви. Використовуйте красиві шпалери або плитку, на яких зображені рослини, тварини або птиці. Прекрасним рішенням буде також розміщення у ванній кімнаті або туалеті (якщо він досить просторий) декількох рослин, які люблять вологу – це пожвавить інтер’єр і зробить атмосферу приміщення дуже затишною і комфортною. Однак пам’ятайте, що рослини потребують світлі. Якщо у вас немає віконця у ванній кімнаті, то краще не розглядати такий варіант.

Намагайтеся застосовувати дерево там, де це можливо – на стелі (балки), в елементах декору, як раму для дзеркала і т.д. Це підкреслить стиль кімнати.

блакитний берег

По суті, є варіантом «морського» стилю. Це – дуже вражаючий спосіб оформлення дизайну, який підійде як для ванної кімнати, так і для туалету. Природно, домінуючим кольором повинен бути блакитний, однак пам’ятайте, що найкраще його доповнює і підкреслює звичайний білий колір. Використовуючи цю комбінацію в плитці і декорі, ви ніколи не пошкодуєте.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*