Монтаж сантехніки у ванній

Установка сантехнічного обладнання – один із завершальних етапів ремонту. Ви вже встановили нові труби, відремонтували підлогу, стіни, проклали електропроводку, тепер прийшла пора для установки головних приладів. Демонтаж сантехніки вам вже знаком, так що з монтажем проблем у вас виникнути не повинно: адже ви тепер знаєте, як підключаються ці прилади.

Для того, щоб залишити в цілісному стані обладнання після монтажу сантехніки, потрібно вибрати якісні матеріали: ванну, бачки, змішувачі. У тому випадку, якщо сантехніка неякісна, навіть найправильніша установка не застрахує вас від наслідків.

Монтувати ванну треба згідно з такими умовами. Ванну потрібно встановлювати з нахилом на випускний отвір, так як якщо ви поставите її рівно, вся вода не буде виливатися, і вона постійно буде мокра. Від підлоги до кромки випускного отвору потрібно залишати не менше п’ятнадцяти сантиметрів від підлоги, так як потім буде незручно підключати сифон з випуском.

Якщо ванна кругобортная, то в комплекті до неї йдуть ніжки, на які її і треба ставити, на відстань від стіни не менше 55 міліметрів. А якщо вона прямокутна, то її монтують впритул до стіни, уздовж стінки спереду викладається стінка з цегли. Для прочищення сифона монтується оглядовий люк. Коли ви вмонтовуєте випуск, обов’язково перевірте наявність прокладок. Випуск і стик зливної труби герметизують так: джгутом ущільнюється кільцевої зазор, після чого стик герметизують цементним розчином.

Для того щоб забезпечити нормальний стік води, з зовнішньої сторони ванній монтується переливна труба, діаметр якої повинен бути не менше 25 см.

Монтаж сантехніки у ванній

Для правильного положення, під ніжки ванній ставлять спеціальні підкладки з вологостійких матеріалів, після чого борт встановлюють за рівнем. Також до загальної конструкції ванни йдуть спеціальний приплив з вушком, які приєднуються до трубопроводів системи водопостачання. При несправності в електричній мережі, він запобігає появі різних потенціалів.

Щоб закрити простір під ванною від попадання води і бруду, можна використовувати знімні емальовані панелі.

Налаштування унітазу також має свої особливості. Є три способи кріплення унітазів.

  • Перший найпростіший монтаж сантехніки: він полягає в приклеюванні основи унітазу до підлоги, але приклеювати можна тільки або до цементу, або до плитки, від цього залежить надійність пріклеіванія.Но перед цим поверхню очищають від бруду і вологи, іноді висушують насухо, після чого наносять шар клею і щільно притискають до підлоги унітаза.
  • Інший спосіб полягає в його кріпленні до бетонної або плитковій підлозі за допомогою шурупів або дюбелів.
  • Третій спосіб, яким рідко користуються, – це кріплення унітазу на тафту. Це дерев’яна дошка, товщиною 50 міліметрів. Кріпиться вона за допомогою шурупів, після чого кріплення приладів заливаються цементом.

Установка раковини у ванній або умивальника відбувається не складно. В першу чергу потрібно підключити пластиковий сифон до відвідної трубі, для неї рекомендують ставити двухоборотний сифон. Відвідну трубу теж проводять над підлогою, а сам умивальник кріпиться до стіни за допомогою шурупів, отвори для кріплень слід зробити ще до монтажу, і після їх перевірити.

Якщо неправильно закріпити сифон, він може бути винуватцем появи неприємних запахів в домі, адже саме він відповідає за каналізаційний злив. Для його монтування знадобляться:

1. гайки з різною різьбою

2. розвідний ключ

3. прокладки, шайби

Установка раковини у ванній дозволяє зробити її не тільки зручним і комфортним, але і доповнити ваш інтер’єр. Потрібно бути впевненим, що вона встановлена ​​правильно і з дотриманням функціональності.

На сучасному ринку її можна вибрати будь-якої форми і навіть кольору, якщо цього вимагає ваша фантазія. Є умивальники з тумбочкою і без, кутові навіть формою тюльпана. Все за вашим бажанням. Але для того щоб бути впевненим у надійності її установки, краще над цим працювати майстру-професіоналу, так як потрібно бути впевненим не тільки в правильності монтажу, але і в правильності підключення до каналізації і водопроводу. Не повинно бути проблем ні з виходом, ні з надходженням води.

Все повинно бути під надійним оглядом спеціаліста, який, в свою чергу, повинен знати висоту установки раковини у ванній. Якщо цим займається дизайнер, то він робить свої мірки більш професійно.

Справа в тому, що дізнатися, на якій висоті її встановлювати не так вже просто, так як зігнуте положення тіла у багатьох людей різний, і, тим більше, у дітей. Вважається, що висота від підлоги повинна бути приблизно 75 сантиметрів, потрібно зауважити, що це стандартна висота письмового або обіднього столу.

Монтаж сантехніки у ванній

Висота установки раковини у ванній довгий час дорівнювала 78-86 сантиметрів, що за стандартними вимірам занадто високо, хоча за вимірюваннями антропометрії вона повинна складати близько 90 сантиметрів. Приблизно 95% населення все одно не задоволені висотою, на якій повинні встановлюватися раковини.

Також існують інші виміри при монтажі раковини. Наприклад, між раковиною і боковою стіною має залишатися простори не менше 20 сантиметрів, а від нього до біде або унітазу не менш 25 сантиметрів. Як мінімум 81 сантиметр вільного простору треба залишати перед умивальником. Між двома раковинами потрібно залишати не менше 5 сантиметрів: це простір можна використовувати для держателя рушників.

Для великої родини з дітьми, зручно було б вмонтувати умивальник з висотою, але поки це не увійшло в практику. Тому майстру слід орієнтуватися під параметри конкретного клієнта для задоволення його вимог.

Монтаж сантехніки у ванній

Існують параметри ванних кімнат, які не дозволяють власнику повністю змусити приміщення потрібними сантехнічними приладами. Прекрасним варіантом для економії місця буде установка раковини над пральною машіной.http: //www.eurointerra.ru/UserFiles/Image/img264_20570_big.jpg

У багатьох випадках це навіть є дизайнерським рішенням, так як це зручно і економно, щодо простору.

Їли ви закріпили умивальник над пральною машиною і помітили, що він піднявся від стандартного рівня, то потрібно придбати компактний пральний апарат.

Єдиною проблемою є те, що заборонено, навіть небезпечно розташовувати злив над пральною машиною. Так як вона постійно вібрує, при віджиманні може пошкодити зливні труби, після чого на неї може потрапляти вода.

Тому, якщо ви вирішили зайнятися установкою раковини над пральною машиною, то відповідно виберіть відповідну модель. При цьому вам, швидше за все, знадобиться зміна змішувача, так як він не розташований на такій висоті, на якій буде стояти у вас умивальник.

Конструкція для такої економії досить непроста, так як стек розташований не знизу, а збоку умивальника, що дуже спрощує роботу. Але для монтування вам знадобиться підшукати і порожню черепашку, так як в стандартному варіанті простір від зливного сифона і до кромки дуже маленьке, іноді не дозволяє поставити навіть маленьку тумбочку.

Пральна машина під раковиною – вигідне, універсальне і естетичне рішення. В цьому випадку вона захищена від зовнішнього впливу і практично непомітна для оточуючих. Рекомендована глибина машини – не більше 60 см, що дозволить її захистити від бризок в тому випадку, коли ви використовуєте раковину за призначенням (миєте руки, обполіскуєте господарські речі).

Ознайомтеся з рекомендаціями щодо встановлення машини під умивальник:

  1. щоб захистити пральну машину від потрапляння на неї води, слід, щоб умивальник накривав її повністю.
  2. ширина повинна бути не менше 580 міліметрів з каналізаційною трубою, і 500 міліметрів без неї.
  3. не рекомендується розташовувати злив над пральною машиною.
  4. установка і обслуговування, бажано майстрами-сантехниками.
  5. навантаження може бути не більше 12 кг.

Також існує безліч видів установки. Наприклад, на підставках, на тумбочці або п’єдесталах. На полицях і кронштейнах є безліч варіантів для здійснення ваших бажань. У будь-якому випадку ви отримаєте бажаний результат – прекрасне доповнення до вашого дизайну. Головне монтаж сантехніки вимагає дотримуватися всіх правил техніки безпеки і дотримуватися рекомендацій виробників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*