Правильні дії монтажників пластикових вікон

Правильні дії монтажників пластикових вікон

Заміри для установки вікон може робити тільки фахівець тієї фірми, в якій ви ці самі вікна будете замовляти. Адже для того щоб вікна були встановлені якісно, ​​потрібно не тільки виміряти багато параметрів отвору, але і встановити точні розміри бедующіх вікон. Навіть незначна помилка під час монтажу може привести до того, що всю роботу доведеться переробляти заново. Перевірену компанію з виробництва пластикових вікон в Москві дивіться тут https://msk.satels-okna.ru/products/okna-v-kvartiru/okna-v-kvartiru/. Гарантовано виконують зобов’язання перед замовником.

Недостатньо просто виміряти ширину і висоту віконного отвору. При цьому повинно бути враховано безліч деталей і нюансів, наприклад: з якого матеріалу зроблені стіни вашого будинку, викривлення прорізів, поверх і багато іншого.

Якщо під час замірів у вас виникнуть будь-які питання, не соромтеся їх задавати. Але і не залишайте без уваги рекомендації та поради зморщок. Обговоріть з ним колір вікон, оснащення і особливості конфігурацій.

Як правило, заміри фахівець виробляє безкоштовно. Інакше кажучи, якщо ви з фірмою уклали договір на виготовлення і монтаж вікон, то вартість виміру там враховується. Якщо вартість вас не влаштовує, і ви вирішите звернутися в іншу компанію, то виклик фахівця доведеться оплатити.

Як відбувається правильний монтаж пластикових вікон

Ще до приїзду монтажників, потрібно підготувати майданчик, це прискорить установку. Звільніть безперешкодний підхід до вікон, зніміть штори, з підвіконь все приберіть. А так як при демонтажі старих вікон виникає багато пилу і бруду, то всі меблі і побутову техніку потрібно прикрити, а так же плівкою або газетами застелити підлогу.

Правильні дії монтажників пластикових вікон

Зазвичай на видалення старих рам часу йде не багато. Знаючі монтажники намагаються провести демонтаж так, щоб віконний проріз, не пошкодився, це робить наступний монтаж якіснішим.

Після зняття старих рам, з отвору знімаються залишки бетону і цегли, сам отвір перед установкою вирівнюється, закладаються щілини і вибоїни.

А для того щоб ви могли простежити чи правильно відбувається сам монтаж, ви повинні знати що він в себе включає.

  1. Рама (без стулок) встановлюється в отвір на розпірні і опорні підкладки.
  2. Рами виставляються в трьох площинах за допомогою рівня і схилу. Вікно в отворі повинно стояти ідеально рівно, не залежно від кривизни прорізу.
  3. Обов’язково повинні бути встановлені гідроізоляційні стрічки. Вони захищають монтажний шов від руйнування.
  4. Рама повинна кріпитися до отвору за допомогою спеціальних кріплень. Вікно має бути закріплено по всьому периметру.
  5. За допомогою монтажної піни повинні бути герметизовані стики між вікном і стіною. По ширині монтажний шов не повинен перевищувати 2-3см.
  6. встановлюються відливи.
  7. встановлюється підвіконня.
  8. регулюється фурнітура.

Правильні дії монтажників пластикових вікон

Тільки після того як висохне монтажна піна, проводиться обробка укосів і з профілів знімається захисна плівка. Сама ж піна після зачистки і вирівнювання, з боку кімнати покривається клейкою стрічкою збігається за кольором, з боку вулиці силіконом.

Після проведення всіх перерахованих вище робіт, ви повинні підписати акт здачі-приймання робіт, в якому погоджуєтеся з тим, що робота виконана якісно і в строк. Але підписання акту не звільняє виробника від подальшої відповідальності за якістю робіт, адже більшість недоліків і помилок, зроблених при установці можна виявити тільки через деякий час.

До речі, установка вікон на дачі майже нічим не відрізняється від установки вікон в квартирі або котеджі. Тому і вартість монтажу не повинна бути вище.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*