Ремонт туалету пластиковими панелями

Роблячи ремонт в туалеті, як основний варіант облицювання зазвичай вибирають кахель. Це зручно і при цьому дуже легко видаляються всі забруднення, і він знову виблискує, немов новий. Але час не стоїть на місці. Сьогодні на ринку будівельних матеріалів з’явилася маса інших модифікованих видів обробки, які нічим не поступаються плитці і навіть, навпаки, іноді перевершують її.

Перспектива використання ПВХ

Читайте також:

  • Інструкція по будівництву садової альтанки своїми руками
  • Що таке фільтр зворотного осмосу? Основне призначення
  • Поради, як краще обставити меблями балкон
  • Карельський граніт в будівництві
  • Утеплення дерев’яної підлоги: вибір матеріалів та порядок проведення робіт

Зверніть увагу, як багатий асортимент пластикових конструкцій. Завдяки своїй легкості і багатофункціональності, пластик дійсно популярний сьогодні і не збирається віддавати свої лідируючі позиції кому-небудь ще. Вибираючи для обробки житла саме пластикові панелі, ви економите не тільки свої кошти, а й час, який і так на вагу золота. До того ж, будьте спокійні, таке покриття стійке переносить і спеку, і холод. Спеціальні речовини, які входять до складу панелей, допомагають переносити вплив ультрафіолетових променів і різних механічних пошкоджень. Також цей матеріал відрізняється прекрасними гідроізоляційними можливостями, підвищеної статичністю і зносостійкість, що робить його незамінним у використанні в приміщеннях з великою концентрацією вологи.

Слід зазначити, що якісні панелі виробляються з екологічно чистого полівінлхлоріда твердого типу. Вони не виділяють речовини, які шкідливо впливають на здоров’я, і ​​відносяться до важкозаймистим матеріалами. Пластик характеризується також великою гігієнічністю, пластичністю і прекрасної шумоізоляцією. Ці переваги роблять його незамінним видом покриття.

ПВХ в туалеті

Тому більшість майстрів-обробників рекомендують при виборі облицювання для туалету саме пластикові панелі. Для їх монтажу не потрібні додаткові зусилля і фізичні навантаження, так як сам пластик – досить легкий матеріал. Крім того, принцип конструктора дозволяє без зайвого надриву швидко розібрати і таким же чином скласти не влаштовує вас частина конструкції. Це говорить про високу мобільності пластикового полотна.

Ремонт туалету пластиковими панелями

З чого ж почати ремонт туалету пластиковими панелями?

По-перше, визначитеся, чого ви очікуєте в кінцевому результаті. Заздалегідь проведіть розрахунок, скільки і яких пластикових панелей необхідно, не забудьте виміряти простір кімнати. Краще прикупити трохи більше облицювання (на 15%). Вона в будь-якому випадку стане в нагоді. Якщо не зараз, при основному ремонті, то на майбутнє – коли доведеться робити косметичний локальне оновлення, ви неодмінно ними скористаєтеся. Тому будемо далекоглядними і запасливими. Пам’ятайте, що при наявності маленької туалетної кімнати уникайте в оформленні темних кольорів. Світлі тони візуально розширюють приміщення, роблять його більш живим і радісним.

Ремонт туалету пластиковими панелями

Для ремонту туалету пластиковими панелями найкраще брати обшивку шириною 8 мм. Вони набагато практичніше, та й виглядати будуть набагато ефектніше, ніж вузькі пятімілліметровкі. Деякі фахівці, виходячи зі свого досвіду, відзначають, що панелі по 5 мм частіше ламаються при монтуванні. Не витримуючи навантаження, з ладу виходить і замок, іноді з’являються тріщини безпосередньо на самій будові.

Звертайте увагу і на якість продукту. Адже нерідко в запечатаних коробках трапляються браковані екземпляри. Зверніть увагу на рівномірність фарбування пластин і наявність чорних крапок по всьому периметру. Така сировина вживати не рекомендується! Стандартна довжина одиниці становить 6 м. Для більш зручного застосування і транспортування рекомендується порізати їх на однакові відрізки.

Вибір інструментів і підготовчі роботи

Коли заготовки вже придбані, можна приступати до організації інструментарію. Вам знадобляться: дюбель-цвяхи (розміром 6 на 40); силіконовий клей білого кольору; металеві профілі (UD і CD); прес-шайби (розміром 3,9 на 16); водний рівень; болгарка; перфоратор; молоток; різак.

Зібравши все необхідне, можемо переходити до підготовчих робіт. Для цього малюємо для себе можливу схему монтування.

Ремонт туалету пластиковими панелями

Нічого складного в цьому немає, головне – послідовне виконання всіх будівельних операцій.

Ремонт туалету пластиковими панелями не варто починати без попереднього демонтажу старого покриття. Тому усуваємо залишки плитки і перевіряємо перпендикулярність стін до підлоги. Штукатурити, шліфувати поверхню не потрібно. Не звертайте уваги і на тріщини, вони добре замаскує під облицюванням. А ось знежирити поверхні потрібно неодмінно.

установка каркаса

Отже, дістаємо металеві профілі та складаємо каркас для майбутньої обшивки. Звичайно, якщо у вас абсолютно рівні стіни, ви можете обійти цей пункт. В такому випадку каркас зовсім і не потрібен. Пластикова стрічка кріпиться безпосередньо на стінну перегородку. Для цієї дії вам підійдуть «рідкі цвяхи» (монтажний клей) або ж дюбель-цвяхи. Як вам буде завгодно.

Але якщо стіни кімнати не зовсім рівні, можна взяти в ужиток і суху рейку. Перед експлуатацією не забудьте обробити її антисептичним спецскладом. Він захищає від утворення шкідливого грибка. Інакше дерево при тривалому контакті з водою почне гнити і, як результат, каркас швидко прийде в непридатність.

Техніка кріплення фурнітури

Досвідчені майстри радять починати облицювальні роботи зі стелі (Відео 1) і потім плавно переходити вже на стіни. Тому важливо не забути про лінію початку стелі. Не опускайте її дуже низько. Вона повинна рівнятися приблизно 10 см, цього цілком вистачить. Відбиваємо її, використовуючи рівень, після чого фіксуємо профіль типу UD по довжині стелі за допомогою дюбель-цвяхів. Коли основа встановлена, беремося за установку CD профілю. За допомогою прес-шайб монтуємо його до основи. Зверніть увагу, відстань між смугами профілю повинно бути в рамках – 60-70 см. Для того, щоб перестрахувати себе і щоб в перспективі стеля не деформувався, краще приєднати смуги профілю до стелі. Також не забудьте про стартовій смузі. Її кріпимо до UD профілю, тому як власне сюди і буде вставлятися пластик.

Ремонт туалету пластиковими панелями

Якщо ви застосовуєте дерев’яну рейку, стежте за тим, щоб вона монтувалася чітко паралельно підлозі. Ширина між смугами повинна складати приблизно півметра.
При складанні пластикового стелі не забудьте і про прямих підвісах. Монтуючи каркас на такі підвіси, потім можна регулювати висоту покриття при установці ілюмінації. Отвори для світильників виріжте гострим ножем.

монтаж ПВХ

Ну, а тепер беремося за установку панелей. Пластикові смуги краще починати монтування з «парадної» сторони, щоб не постраждав естетичний вигляд кімнати, так як в кінці, можливо, доведеться обрізати смугу. Монтуючи стартову стрічку, обов’язково додайте до основи рівень. Адже від якості установки початкового елемента залежить якість всієї пластикової конструкції. Заздалегідь не ріжте панелі на шматки. Найкраще це зробити вже під час ремонтних робіт. Кожну смугу «пристрілюємо» будівельним степлером або пригвинчуємо на дрібні саморізи. За цим прикладом слідуємо в процесі всієї збірки.

Не забудьте зробити отвори під сантехнічний люк і вентиляційні канали. Їх також вирізаємо гострим ножем. За стельової лінії залиште невеликі зазори, там потім розмістяться стельові плінтуса.

Оздоблення стін ПВХ

Стіни обшивають за тим же принципом, що і стелю. Насамперед кріпимо металевий каркас, потім стрічка за стрічкою фіксуємо пластикове полотно. Щоб зміцнити систему, скористайтеся додатковим кріпленням металлоперегородок. Додайте їх між вертикальними смугами. Таким чином, досягається найбільш висока наполегливо покриття, воно не змінює форму і свій зовнішній вигляд. Стики по краях стін закладаємо за допомогою внутрішніх кутів. Зовнішні кути застосовуємо тоді, коли потрібно обійти каналізаційні труби. Для того, щоб прикрити трубну арматуру, вам знадобиться монтаж короба.

Особливості кріплення декоративних елементів

Між стелею і стінами з метою декорування клеїмо верхні плінтуса. У цьому нам допоможе спеціальний силіконовий клей. Він продається в кожному Будмаркет. Акуратно наносимо речовина на ободок і фіксуємо його, злегка придавлюючи до поверхні стінний перегородки. Слідкуйте, щоб клей не виступав назовні, оскільки він утворює патьоки, а це недобре позначається на загальній естетиці туалету. Нижні плінтуса не так помітні. Їх варто тільки посадити на дюбель-цвяхи.

Ну, ось, як бачите, все досить просто і швидко. Удачі вам!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*