Рідкі цвяхи: застосування в ремонті

Рідкі цвяхи з’явилися кілька десятиліть тому, але свою популярність придбали лише п’ять-шість років тому. Старий тип рідких цвяхів погано склеював матеріали, якість клею залишало бажати кращого, приклеєний, наприклад, до стіни предмет, міг впасти через пару годин або днів. Сьогодні технологія виробництва куди більш якісна, клей надійніше, а термін служби величезний.

Рідкі цвяхи: застосування в ремонті

  • Склад клейової основи

У сучасній технології виробництва використовується каучук і полімери, вони-то і роблять клей якісним. У звичайній упаковці рідких цвяхів знаходиться всього лише 310 мл клею, мало, скажете ви, але це не так, упаковки вистачить, щоб обклеїти весь будинок, наприклад, пінопластом.

  • чудові властивості

Рідкі цвяхи: застосування в ремонтіЯк вже говорилося раніше, якісним будівельним матеріалом рідкі цвяхи набула широкого вжитку відносно недавно, але сучасна технологія виробництва зробила їх настільки універсальними, що однієї краплі клею буде досить, щоб утримати на стелі або стіні 50 кг ваги!

Застосовувати рідкі цвяхи можливо на кожному кроці, вони відмінно склеюють різні матеріали, будь вони однорідними або навпаки. Наприклад, їх досить часто використовуються при обшивці стін пінопластом, з їх допомогою утеплювач швидко приклеюється до бетонної, дерев’яної, так і до будь-якого іншого підставі.

Упаковка з клеєм зроблена так, щоб при необхідності її можна було б встановити в спеціальний пістолет і виконувати будівельні роботи з його допомогою. Досить часто можна зустріти два цих предмета в одному комплекті. За допомогою пістолета можна легко дістатися до місць, куди важко дістати рукою і т.д.

Рідкі цвяхи або звичайні кріплення

Напевно, всім знайомі цвяхи, шурупи, саморізи, якими ми звикли скріплювати між собою різні матеріали, то там поличку приб’ємо, то тут плінтус пріверніте. В общем-то, служили вони нам досить довго, і проблем з ними майже не виникало, тоді в чому різниця між звичайним кріпленням і рідким?

Для прикладу, візьмемо звичайний саморіз, з часом він може заіржавіти і привести дошку в непридатність. Після того як з деревини буде витягнутий згнилий або заіржавілий саморіз, експлуатувати дошку далі не можна, оскільки деревина почне гнити і незабаром від неї нічого не залишиться.

Рідкі цвяхи: застосування в ремонті

Тепер розглянемо рідкі цвяхи, вони відмінно склеюють між собою різного роду предмети і не викликають появи будь-яких грибків, не руйнують матеріали, та й до того ж, утримують куди більшу вагу. Для прикладу, звичайний цвях, при впливі на нього 50 кілограмової маси зламається.

Рідкі цвяхи: застосування в ремонті

  • Рідкі цвяхи застосування

Вони бувають різних типів. Розподіл зазвичай йде по вологості повітря, є клей, який використовується при постійній низькій вологості повітря, є також ті, які використовуються при нормальній (середньої) вологості, ну і звичайно, є і такі рідкі цвяхи, які використовуються при підвищеній вологості. В принципі, особливої ​​різниці між ними немає, тільки невелика різниця у складах і в часі висихання.

Кількість необхідного клею залежить від його типу, десь його потрібно трохи більше, десь менше, але, в цілому, як уже було згадано вище, досить однієї краплі, щоб вага в 50 кг спокійно тримався на стелі. Виходячи з цього, потрібно зробити правильний висновок про те, що безмірно наносити рідкі цвяхи на предмети ремонту не потрібно.

Сохнут досить швидко, в середньому, для висихання потрібно від 10 до 40 хвилин, але для повної полімеризації потрібно трохи більше часу, а саме 17-19 годин. Якщо ви хочете прискорити проведення ремонтних робіт, то вибирайте рідкі цвяхи, які сохнуть за 10-15 хвилин.

Підведемо підсумки

Рідкі цвяхи хороший будівельний матеріал, яким можна склеїти абсолютно все, в незалежності від того, які це матеріали, однорідні або різнорідні. За рахунок каучукового підстави клей відмінно витримує високе навантаження, можливий монтаж важких конструкцій.

Одну пачку таких цвяхів за вартістю можна замінити лише парою кілограмів звичайних і не більше ніж сотнею саморізів, але закінчаться вони набагато швидше. робіть висновок.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*