Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

В останні 20-25 років ми стали користуватися терміном «євроремонт» як синонімом найвищої якості. Але хіба звичайний косметичний або капітальний ремонт не підходить під це визначення? Справа в тому, що євроремонт квартир під ключ – це не тільки якість. Це ще і використання останніх будівельних технологій, найостанніших розробок і напрацювань в області дизайну приміщень, а також інтеграція автоматизації в процес ремонтних робіт. А такі рідні нам поняття, як «капітальний» і «косметичний» ремонти абсолютно не обов’язково включають в себе ці вимоги.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

Що таке євроремонт

Будівельні і ремонтні компанії, які виконують ремонти квартир і будинків, зараз дуже часто (та практично повсюдно) користуються не дуже зрозумілими простим обивателям термінами: економ, ексклюзив, євролюкс, і т.д. І все розшифровують ці «закордонні» будівельні терміни по-своєму. Якщо розглянути суть питання, то поняття «євроремонт» не існує в принципі. Говорячи «євроремонт квартир дизайн інтер’єру, ексклюзивний стиль», багато підрядники намагаються надати більше ваги своїх послуг, підкреслюючи професіоналізм і якість робіт. Справжній досвідчений будівельник-професіонал знає один простий секрет: євроремонту не існує – існують європейські стандарти, які для того, щоб отримати результат найвищої якості, необхідно неухильно дотримуватися.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

Різновиди євроремонту

Таким чином, євроремонт – це звичайний ремонт, який виконується за європейськими стандартами. І більше нічого. Звичайно, ви багато разів бачили євроремонт квартир фото якого можна тисячами знайти в інтернеті. Але такі роботи тільки зовні однакові. Насправді вони класифікуються за трьома якісними категоріями:

  1. Косметичний ремонт – зміна зовнішнього вигляду житла. Основна його мета – освіжити дизайн приміщення.
  2. Середній євроремонт може включати в себе перепланування квартири, заміну вікон та дверей, і так далі, без створення якогось стилю приміщення. Але це зовсім не означає, що такий ремонт є дешевою підробкою і пародією на євроремонт. Матеріали можуть використовуватися найдорожчі і брендові.
  3. Євроремонт категорії «євролюкс» – це вид ремонту, що включає в себе комплекс всіх можливих робіт: перепланування, переобладнання інженерних систем і комунікацій, зміна дизайну приміщень. Вартість такого ремонту в ексклюзивному виконанні дуже різна, і змінюється в широкому діапазоні в залежності від складності та кількості операцій. Жодної помилки, навіть такій незначній, як міліметрове розбіжність візерунка на шпалерах – ось що таке євроремонт. Ідеально рівні поверхні, 100% надійність і якість – як ніби на вашу квартиру зійшов відеоролик з 3-D візуалізацією презентації ремонту квартири.

Вартість такого євроремонту для однокімнатної квартири (дво- або трикімнатній) зазвичай складається з вартості будматеріалів, помноженої на коефіцієнт 2-2,5. Адже будівельні матеріали в цьому випадку використовуються тільки найвищої якості, що само по собі вимагає високої кваліфікації робітників. Ось і виходить, що євроремонт – задоволення дороге.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

Але це враження оманливе, так як ваші витрати практично одноразові – більше робити ремонт вам не доведеться робити ніколи, хіба що ви просто захочете поміняти дизайн житла.

Скільки коштує євроремонт

Хороший євроремонт квартир під ключ обійдеться вам від 80 до 130 $ за 1м2. Все, що вам буде запропоновано за нижчими розцінками – підробка під євроремонт, а все, що коштує дорожче – це ексклюзивний підхід або ж просто бажання заробити більше. Щоб дізнатися хоча б приблизну вартість євроремонту у вашій квартирі, множте звичайну вартість матеріалів і роботи на 2 або навіть на 3.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя    Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

До речі, майже всі ремонтно-будівельні компанії дають гарантію на ремонт терміном до 5 років. Але життя показує, що євроремонт квартири «під ключ» можуть «потягнути» тільки сім’ї, які вже відбулися – виростили дітей і забезпечили себе у фінансовому плані. Як це не дивно і цинічно звучить, але головні “вороги” євроремонту – діти і домашні тварини. А людина, котра заплатила за таку складну роботу величезні гроші, відноситься до своєї квартири як до музею. І ще одне – при виборі організації для проведення євроремонту трикімнатної квартири спирайтеся на відгуки компанії і на її репутацію, на час існування фірми і на її документальну підтримку – ліцензію на роботи, і т.д. Великі брендові мають ліцензію як мінімум на 3 роки.

Будь-який ремонт починається з складання дизайн-проекту. Складові його частини – ескізна частина (креслення), підбір оздоблювальних і будівельних матеріалів, підбір меблів, вибір схеми електропроводки, інженерних комунікацій, і т.д. Адже будь-які зміни, що виникають в ході євроремонту «під ключ», можуть порушити стрункий процес і графік робіт. Один з найбільш трудомістких і дорогих процесів при проведенні ексклюзивного ремонту – підготовка до обробки, так як всі поверхні повинні бути ідеально рівними, а внутрішні і зовнішні кути – абсолютно прямими.

Дизайн і інтер’єр в євроремонт

Створюючи нові проекти для новобудов, архітектори і дизайнери передбачали варіант подальшого самостійного ремонту квартир, тому все житло в сучасних елітних новобудовах має вигляд коробки з бетонними стінами. Це робить можливим окремий євроремонт однокімнатної квартири за своїми правилами і перевагам, економлячи час і фінанси покупців.

З огляду на, що стають все більш модними квартири-студії, такий підхід більш ніж економний. Самостійний сучасний євроремонт двокімнатної квартири – це розмежування функціональних зон не перегородками, а обробкою поверхонь, колірними акцентами, різною фактурою і пересувними (мобільними) перегородками. Можна також використовувати різнорівневий підлогу або подіуми. Освітлення в квартирі також бере участь в зонуванні простору.

Оформлення інтер’єру при євроремонт однокімнатної квартири сильно залежить від вікового цензу господарів. Люди похилого віку віддають перевагу класичному стилю, рівні стіни і стелі, паркет на підлозі, спокійні кольори. Такий євроремонт виглядає елегантно, але без зайвого креативу. Бажано подавати дорогі, якісні оздоблювальні матеріали. Для молодих сімей класика нудна і зів’яне. Тому євроремонт трикімнатної квартири, швидше за все, буде прискореним, без складних оздоблювальних робіт, але з оригінальним підходом, привітає функціональність і творчість. Наприклад, замість паркету використовується сучасний і стильний ламінат, замість штор і завіс використовуються жалюзі. Мінімальна кількість меблів і максимальне освітлення – це ознаки «молодого» євроремонту. Двері можуть зовсім бути відсутнім або замінюватися розсувними конструкціями.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

Якщо говорити про обробку поверхонь при євроремонт трикімнатної квартири під ключ, то тут для обробки підлог на кухні, в туалеті і в ванній, а іноді і в передпокої дуже часто використовується керамічна плитка або керамограніт.

Що таке євроремонт квартири в понятті обивателя

Цей дуже практичний і зносостійкий оздоблювальний матеріал, на відміну від звичайного паркету або лінолеуму, створює враження ексклюзивності приміщення, а термін його служби практично не обмежений. Але і кераміка має свої недоліки – хороша теплопровідність, тобто – підлога завжди буде холодним. Тому для керамічної плитки найоптимальніший варіант – тепла підлога в ванну в будь-якому виконанні – інфрачервоний, водяний або резистивний.

Широкий вибір оздоблювальних будівельних матеріалів – це неосяжні дизайнерські й архітектурні можливості, а можливість самостійно брати участь у створенні дизайн-проекту кухні, вітальні, ванної кімнати зробить вашу квартиру індивідуальної, оригінальною і навіть ексклюзивної.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*