Скляний стіл: акцент сучасності в інтер’єрі будь-якої кухні

Стіл – що ще може бути важливіше цього предмету меблів в обідній зоні? Він по праву зайняв своє місце, як плита і холодильник в основній зоні кухні, але при виборі столу виникає маса нюансів і спірних питань, особливо, при виборі скляного столу для кухні. Про те, чим при цьому потрібно керуватися ми сьогодні і поговоримо.

Стіл для кухні скляний і чому він краще?

Скляний стіл виглядає дивовижно в інтер’єрі будь-якої кухні, він притягує до себе увагу, створює враження невагомості і легкості навіть в самій маленькій кухоньці.

РАДА: Якщо вам «пощастило» робити ремонт в маленькій кухні, то вам обов’язково варто вибрати для неї скляний стіл, так як він візуально розширює простір і привносить в інтер’єр свою нотку гармонії та родзинку.

Скляні столи для кухні здаються легкими і крихкими тільки до тих пір, поки ви не вирішите його підняти, тоді-то ви і відчуєте на собі всю його «крихкість». Великою вагою скляні столики володіють не випадково, сама стільниця виготовляється з загартованого скла, а опорна конструкція може бути проведена з наступних матеріалів:

 • Хромований метал і кування;
 • дерево;
 • МДФ;
 • Натуральне каміння;
 • Скло;
 • шкіряні вставки.

Скляний стіл: акцент сучасності в інтер'єрі будь-якої кухні

Столи, як, втім, і стільниці, можуть мати дуже мудрими формами і мати барвисте оформлення на яке буде дуже складно не звернути уваги. Але, все ж основна частина споживачів звикли до типових варіантів столів, а саме, вони бувають наступних форм:

 • прямокутний;
 • круглий;
 • квадратний;
 • овальний.

Стільниці також не відстають в різноманітті від самих столів, тому, при виборі столика ви можете зустріти стільниці наступного типу:

 • матова;
 • тонована;
 • Прозора.

І це далеко не все, що ви можете зустріти в меблевому магазині, столи скляні для кухні можуть мати абсолютно абстрактні форми, часом, їх навіть складно уявити.

Скло в інтер’єрі кухні

Купити стіл просто, але як вписати скляні столи для кухні в загальний інтер’єр? Насправді в цьому немає нічого складно, існує маса способів гармонійно вписати обідню зону в загальний інтер’єр, але, які вони? Виводимо декілька правил:

Обідня група зі скляним столом відмінно виглядає в студійному інтер’єрі, особливо, якщо їх об’єднує якась спільна риса, наприклад, єдина колірна тональність.

Скляний стіл: акцент сучасності в інтер'єрі будь-якої кухні

Скло варто вибирати лише для сучасних стилів модерн і хай-тек, так як воно органічно вписується в загальну картинку. У класичному інтер’єрі даний матеріал буде вкрай недоречний.

Не варто зупинятися на прозорому склі, сучасна скляна промисловість може запропонувати вам будь-яке забарвлення на ваш смак, а значить, ви можете підбирати стіл під уже готовий інтер’єр.

УВАГА: На поверхні стільниці постійно залишаються відбитки пальців, помітні будь-які крихти і навіть найдрібніший сміття, отже, стіл вимагає частого прибирання.

РАДА: Якщо ви не хочете постійно протирати стільницю від пилу і «пальчиків», то вам варто обробити її спеціальним складом, що захищає поверхню від неприємних плям.

Сучасні технології та скляні столи – що спільного?

На перший погляд, що спільного може бути у столу скляного для кухні та сучасних технологій? Начебто, нічого спільного, насправді ж, у цих двох речей є дуже багато близьких рис, відмінно гармонують один з одним. Отже, що ж ви можете зустріти на сучасному меблевому ринку:

 • Скляний стіл-трансформер;
 • Стіл з подстольем.

Стіл-трансформер – це універсальний виріб, здатне розміститися на самій маленькій кухні і відразу стати величезним банкетним столом, здатним вмістити за собою до одного десятка чоловік. Столи-трансформери виготовляються в найрізноманітніших формах і стилях, вони можуть бути розсувними і навіть розкладними.

Скляний стіл: акцент сучасності в інтер'єрі будь-якої кухні

ВАЖЛИВО: Якщо ви не хочете отримати «кота в мішку», то при покупці подібного столу вам потрібно звернути увагу на його механізм, він повинен бути міцним і міцним, найкраще, якщо підставка столу буде виготовлена ​​з металу, так як саме цей матеріал є найбільш довговічним і міцним.

Стіл з подстольем – не менш цікавий варіант, відмінно вписується в будь-який інтер’єр і активно бере участь в його перетворенні.

РАДА: На подстолье можна поставити різні сувеніри, фруктовниці, вазочки з цікавими речами, скляні або природні камінці, ікебану або безліч інших милих і симпатичних предметів декору.

Чим доповнити кухонний скляний стіл?

З легким, невагомим склом і металевою опорою відмінно поєднуються яскраві стільці та напівкрісла, виконані в самих незвичайних тонах, тут можна використовувати і жовті, і червоні, і фіолетові, і яскраво-сині відтінки, головне, щоб обідня зона була яскравою і контрастною.

Скляний стіл: акцент сучасності в інтер'єрі будь-якої кухні

Не варто забувати і про ідеальної гармонії скла з металом, наприклад, скляні столи для кухні відмінно поєднуються з холодильником, витяжкою і іншими предметами кухонної техніки.

РАДА: Не варто забувати про те, що техніка і стіл повинні збігатися за колірною гамою. Іншими словами, якщо вся техніка в вашому домі має яскраві тони, то і стіл повинен бути світлим, якщо ж техніка має темне забарвлення, то і стіл найкраще купувати з тонованим склом.

А наостанок відзначу, при виборі столу особливу увагу зверніть на якість стільниці і репутацію виробника, якщо ви хочете купити дійсно якісну продукцію, звертайте увагу на будь-які дрібниці, навіть на самі незначні, на кшталт бульбашок повітря в полотні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*