Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі

Як тільки наші громадяни не використовують свої балкони: як квітники, склад автозапчастин, а іноді і як місце для зимівлі автомобіля. Але найчастіше, на жаль, балкон стає кладовищем для різних, що стали непотрібними речей.

Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі  Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі

Де-небудь в тропічних або хоча б субтропічних країнах розмістити холодильник на балконі або диван на балконі – не питання, а необхідність. Але Росія, навіть в самій південній її частині, – на жаль, навіть не субтропіки, тому і варто поставитися до питання використання балкона, як місця розміщення дивана або холодильника, з усією відповідальністю. І навіть якщо диван старий, а холодильник – подарований, це нічого не змінює.

Однак, великий балкон або маленький, його цілком варто розглядати як місце, яке теж варто облагородити і раціонально використовувати, щоб комфорт і затишок, а також підвищену зручність всього житла були прикрашені і в цьому місці.

Холодильник на балконі

Це рішення може і повинно мати місце в декількох випадках, наприклад, коли в хрущовської п’ятиповерхівки на міні-кухні просто немає місця, що трапляється нерідко. Також це сміливе рішення можна прийняти в протилежному випадку – розміри кухні великі, а її дизайн – вишуканий і шляхетний, і навіть самий престижний бренд не зможе прикрасити кухню, тому варто перенести холодильник на балкон. А тим більше, якщо для покупки такого художнього холодильника чи ні грошей, або немає бажання.

Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі

Особливо цікавий варіант розміщення холодильника на балконі в разі об’єднання кухні і балкона, що має цілий ряд переваг: балкон отримує опалення, кухня значно розширюється, житлова територія значно збільшується і багато інших. За рахунок використання гіпсокартонних перегородок і поличок в який з’явився просторі можна передбачити ряд додаткових зручних архітектурних надмірностей, де акуратно і повному порядку будуть зберігатися корисні і потрібні речі.

Хоча, варто відзначити, що якщо прохід з кухні на балкон не буде зручний, то холодильник на балконі стане не зручністю, а прокляттям, особливо взимку. Уявіть, що в люті морози він стоїть на відкритому балконі, ваше перше запитання: «Що він там робить в мороз?», А ваші почуття, коли з-за дрібниці доведеться або надіти шубу і вийти, або НЕ надіти шубу, але потім захворіти …

А в осінньо-весняний період умови для перебування і роботи холодильника на балконі теж не найсприятливіші: волога від опадів посилить і прискорить корозію корпусу та інших металевих деталей. Влітку – спека, а холодильника потрібно гарне охолодження радіатора, тому, якщо на балкон світить сонце, то холодильник на балконі перегріється і вийде з ладу, перетворившись в пересічну гниючу тумбочку з дверцятами та поличками.

Диван на балконі

З великими балконами і проблеми не виникають, адже диван на балконі, добре обладнаному і оснащеному всім необхідним, – звичайне явище. На такому балконі, площею в десятки метрів, можна дозволити собі практично все: навіть більярд або настільний теніс. А якщо балкон до непристойності малий, невже варто змиритися, і нічого не робити? Розгляньте кілька цікавих фото диванів на балконі, кожне з яких стане корисним зазначенням для вирішення проблеми.

Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі

1. Пуф, він же диван, він же тумбочка. Досить просте рішення, придатне для виготовлення своїми руками – каркас простий, та й обшивка кожзамом полки не складе особливих труднощів. По-справжньому бюджетний варіант з нескінченними варіаціями розмірів, форм, кольорів і конфігурацій.

2. Ліжко або крісло-диван на балконі.

Представлена ​​на фото ліжко з успіхом може бути замінена розкладним кріслом-диваном. Коли захочеться подрімати – диван, почитати – крісло. Універсальність такого рішення вже оцінили багато жителів великих міст, особливо що живуть на верхніх поверхах сучасних багатоповерхівок. До того ж, диван на балконі не обов’язково повинен бути стаціонарним, все частіше винахідливість підказує, що його можна зробити досить мобільним і зручним: потрібно – швидко поклав матрац і все інше, і диван на балконі для себе або для гостей готовий!

Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі Свіжа ідея: Холодильник і диван на балконі

Не менш цікаві варіанти з кутовими диванами або куточками, ті більше, що їх зараз велика кількість з будь-якими розмірами. Так що вписати їх в розміри балкона не є складним.

Кутові дивани на балконі можуть бути не тільки купленими, але і саморобними, причому часто такі дивани набагато краще покупних виробів за всіма параметрами.

Так чи інакше, але холодильники і дивани на балконі набагато краще, ніж порожня порожнє місце або сміттєзбірник. Доглядаючи за балконом, вдасться і на ньому досягти затишку і можливості з комфортом проводити на ньому вільний час.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*