Укріплення берегів озер та інших водойм

Природні озера і штучні водойми завжди приваблюють людей. Їх берега є найкращим місцем для організації майданчиків для відпочинку, проведення пікніків і виїздів на природу. Щоб все це можна було проробляти безпечно, необхідно виконувати укріплення берегів озер.

Для озер і ставків, розташованих на приватних ділянках, укріплення берегів має першорядне значення. Тільки коли берег укріплений належним чином, на ньому можна сміливо облаштовувати ландшафтний дизайн, зводити господарські та житлові будівлі і займатися будь-якою іншою господарською діяльністю.

Певне значення має зміцнення берегів для забезпечення чистоти води в озері. Примітно, що штучне берегоукріплення згодом посилюється, якщо на березі висадити дерева. Таким методом часто користуються на дачних ділянках.

Укріплення берегів озер та інших водойм

Подбає про зміцнення берега, слід заздалегідь, до початку інших робіт на ділянці. Однак на практиці часто буває і зворотна ситуація – укріплювати береги необхідно, щоб захистити вже наявні споруди і дерева.

Укріплення берегів водойм від компанії «ГідроЕкострой».

Компанія «ГідроЕкоСтрой» використовує відразу кілька доступних технологій і напрацьованих способів зміцнення берегів озер. Це особливо необхідно для дачних ділянок, так як саме там часто буває необхідно користуватися нестандартними методами. Для невеликих озер оптимальним варіантом буде зміцнення берега шпунтом. Цей спосіб набагато зручніше, ніж широко застосовуються залізобетонні плити. Ми використовуємо дерев’яний шпунт. Він має ту перевагу, що його можна укладати в самих важкодоступних місцях, так як проїзд важкої техніки не потрібно.

Звичайна соснова деревина в воді недовговічна, тому ми користуємося шпунтом з дуба. Його деревина в воді не руйнується. Також ми додатково піддаємо його просочення спеціальними складами, які подовжують термін служби дубового шпунта. Ці просочення нешкідливі для флори і фауни озера. Дерев’яний шпунт встановлюється майже суцільною стіною. Варіюючи число шпунтов, на метри довжини берега можна отримувати різну міцність і вартість зміцнення.

Замовте берегоукріплення озер в ТОВ «ГідроЕкоСтрой».

Ця компанія працює з будь-якими об’єктами, де необхідно зміцнення берега. Ця вимога забезпечує нам велику кількість замовлень. При роботі в різних умовах вони користуються оптимізованими напрацьованими прийомами. Це можливо завдяки великому досвіду роботи і широкому асортименту матеріалів. Так, дерев’яний дубовий шпунт при необхідності посилюється георешітки. Запобігти заростання берега або, навпаки, забезпечити хороші умови для росту рослин, можна використовуючи габіони – дротяну решітку. У першому випадку вона встановлюється без кам’яної засипки.

Для майданчиків для відпочинку і дачних ділянок зміцнення берега обов’язково обладнується спусками до води – сходами. У цих випадках застосовується бетон, плитку, георешітку і інші матеріали. Фірмі неодноразово доводилося виконувати складні дизайнерські проекти і у всіх випадках вони отримували позитивні відгуки клієнтів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*