Види кутових шаф на кухні

Кутовий шафа на кухню потрібен в двох випадках, якщо потрібно зістикувати кутову або U-подібну кухню. Хороший шафа може зістикувати кухню так, що ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір, а поганий може зробити і так, що ви будете просто ненавидіти кути на кухні. Дуже важливо вибрати іменний такий шафа, який би приніс багато вільного місця, яке можна використовувати з користю.

http://www.sweethome.cdsmart.ru/?r=freshremont&p=1011

Г-подібний кутовий шафових ринку меблів можна зустріти три найбільш відомих всім кутових шафи – Г-подібний, прямий і трапецієподібний. Розглянемо кожен з них ближче і докладніше.

Г-подібний або також відомий, як L-образний. Мабуть, найпоширеніший варіант кутових шаф в Росії, оскільки має перед своїми конкурентами деяку перевагу. Даний тип можна зустріти на кожній 3-ої кухні нашої країни, тому загострити свою увагу в першу чергу, краще на ньому.

Види кутових шаф на кухні

Секрет популярності Г-образного шафи полягає в його «тролейбусних» дверцятах, відкривши які можна отримати доступ до всього внутрішнього простору. Досить часто він використовується для установки мийок, оскільки завдяки широко відкривається дверцята можна легко проводити ремонт водних комунікацій. Якщо ж шафа не мається на увазі використовувати під мийку, то в нього можна встановити місткі полиці-каруселі. Використання цих полиць спільно з мийкою небезпечно для водних комунікацій, оскільки під час обертання полки можуть зачепити або навіть пошкодити шланги.

Прямий шафа

Прямий кутовий шафа на кухню встановлюється рідко, оскільки має лише одну дверцята, друга частина шафи є глухий. Назва в точності відображає градусний показник, що дорівнює 90 градусам. Єдина незручність даної моделі – глуха стіна, вона заважає дістатися до більшості полиць, а якщо в шафу врізається мийка, то ремонт або заміна комунікації буде важким заняттям.

Види кутових шаф на кухні

У прямій шафа можна встановити «розумні» полки, наприклад, «каруселі». При їх використанні доступ до всього внутрішнього простору полегшується в рази, оскільки за допомогою простого механізму ви можете дістати все, що вам завгодно, в якому б далекому кутку ця річ не знаходить. До речі, використання «розумних» полиць сумісно з використанням мийки, так як в разі ремонту їх легко демонтувати, а потім можна знову повернути на місце.

Трапецієвидний кутовий шафа

Має форму трапеції, саме через особливості форми до нього легко зістикувати будь-який тип меблів, будь вона прямий або який-небудь ще. З даним типом шаф також не виникає проблем з приводу спільної установки мийки та полиць каруселей або паровозиків.

Відмінною особливістю є можливість монтажу деяких видів побутової техніки, наприклад, досить часто можна зустріти вбудовану посудомийну машину або навіть плиту, але останнє зустрічається досить рідко.

Види кутових шаф на кухні

навісні шафи

Навісний кутовий шафа на кухню найчастіше зустрічається у формі трапеції або букви «Г». Стиковка проводиться однаковим способом мислення й досить часто в них встановлюють ідентичну фурнітуру, ті ж полки каруселі і т.д., тому зупинятися на них не має сенсу.

Види кутових шаф на кухні

Підведемо підсумки

Кутовий шафа на кухню, як підлоговий, так і навісний, може бути трьох типів. Їх можна використовувати для установки мийки або вмонтувати «розумні» полки і використовувати для зберігання посуду та іншої кухонного начиння. Досить часто в такі типи шаф вбудовують деяку побутову техніку, але такий варіант не варто розглядати всерйоз, оскільки користуватися посудомийній машиною, яка стоїть в кутку, незручно. Основний мінус – важкодоступність до водних комунікацій, а в деяких випадках і до всього вмісту. На цьому все, вибір залишається за вами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*