Генеральне прибирання квартири після ремонту

Кожен з нас, затіявши ремонтні роботи, прагне реалізувати всі задуми, вклавши всю душу. Всім хочеться поліпшити зовнішній вигляд свого житла, оновити інтер’єр і створити новий імідж, який буде значно відрізнятися від попереднього, радуючи око з естетичної точки зору.

Ремонт – це безліч труднощів пов’язаних з матеріальними витратами, часом і тратою сил. Саме він і, звичайно ж, безпосередня прибирання після всіх робіт, здатні вивести зі стану рівноваги практично будь-якої людини. Слід зазначити, що найбільше часу займає прибирання квартири після ремонту, ніж сам процес оновлення житла.

Посудіть самі. Якщо для виконання ремонтних робіт, найчастіше ми звертаємося до кваліфікованим працівникам, то прибирати після цих робіт, багато хто звик робити самостійно. А прибирання – це набридливо, нудно і є завданням далеко не найпростішим і легкої.

Під час проведених робіт кожен намагається бути акуратним, але бути впевненим в цьому на 100% практично неможливо, іноді монтажна піна може випадково впасти в важкодоступне місце, фарба може капнути на скло або капає клей зіпсувати ламінат. А закінчивши свою роботу, будівельники усувають після себе тільки велике сміття, усунення цементного пилу, бруду, складних плям і доведення до естетики, повністю лягає на ваші плечі і прибирання квартири після ремонту може сильно затягнутися і дорівнятися до генерального прибирання квартири. Причиною цього є не те, що ви не вмієте або не можете як слід прибирати, а відсутність часу, здоров’я і, звичайно ж, досвіду. Найголовніше, деякі види забруднень неможливо видалити без застосування спеціальних для цього засобів для чищення.

Сьогодні на ринку існує цілий ряд подібних речовин, які при правильному використанні дозволяють досягати бажаного результату. Щоб досягти поставленої задачі, потрібно правильне уявлення: які кошти, і в якому конкретному випадку найкраще застосовувати, дотримуючись при цьому всіх запобіжних заходів.

Дійсно, варто погодитися з тим, що якісна прибирання після ремонту під силу тільки професіоналам. Адже не дарма кажуть: кожен повинен, займатися своєю справою.

Ні для кого не секрет, що не так давно з’явилися так звані клірингові компанії, професійна діяльність яких полягає в наданні допомоги з прибирання приміщень після ремонту. Їх співробітники озброєні цілим арсеналом поліруючих, миючих, чистячих засобів, які допомагають в досягненні максимального ефекту чистоти Вашої оселі при будь-якого ступеня забруднення.

Хотілося б акцентувати увагу на маловідомі фірми, які обіцяють дешево надати послуги з прибирання квартир після ремонту. Розплатою за їхні послуги, як правило, стають нерви і зіпсований настрій. Такий ризик існує завжди. Щоб уникнути цих наслідків, звернувшись в подібні фірми, грунтується на позитивних відгуках клієнтів і досвіді роботи компанії.

Через подібних ситуацій, деякі люди вважають, що дана робота не може бути виконана ефективно і якісно, ​​оскільки виконується чужими людьми і як «не для себе». Ще існує переконання про високу вартість послуг, що надаються – вони нібито є завищеними. Насправді, їх вартість в цілому залежить від обсягу замовлення і переліку послуг кампанії. Читати повністю

Прибирання квартир після ремонту самостійно

В принципі, якщо виникла така ситуація і ви скептично ставитеся до таких кампаній, існують способи для самостійного підходу до вирішення проблеми зі значною витратою дорогоцінного часу, сил, але все ж самостійно і робити будете все для себе. Що, з одного боку буде гарантувати економію коштів, якість виконаної роботи, і з іншого – непрофесійний підхід, можливе нанесення збитку і все, що з цим пов’язано. Вирішувати безпосередньо вам. Отже, з чого почати, які самі трудомісткі перепони можуть очікувати?

Генеральне прибирання квартири після ремонту

Слід запам’ятати, що ні затверділу монтажну піну краще видаляти якомога раніше. Інакше засохлу піну треба буде видаляти спеціальними засобами і нести додаткові витрати. Однак слід зазначити, що якщо поверхня, яку планується видалити, пофарбована, завжди є шанс видалити її з фарбою. Неможливо видалити піну зі структурованих поверхонь, при цьому не допоможе механічна очистка, а тільки заміна пошкодженого матеріалу.

Плями, що утворилися на лінолеумі або іншому покритті підлоги – досить часта ситуація. Залишки плиткового клею, затирання, керамзиту рекомендується також видаляти відразу, тому як потім це буде зробити неможливо. Хочеться відразу сказати, що для уникнення подібних випадків звертайте увагу на акуратність робочих.

Вапняний наліт, якщо такий є, віддаляється за допомогою будь-якого миючого засобу, що містить кислоту. І навпаки, плями, що містять кислоту, легко видаляються з допомогу соди.

Якщо вам необхідно прибрати плями жиру з ламінату та паркету, скористайтеся тальком або скипидаром. Що стосується жирових плям, то будь-яка домогосподарка знає, що робити в таких випадках. Найкраще розбавити теплу воду з пральним порошком (збивши в піну) і почекати одну ніч. Відмінне рішення даної проблеми. Якщо неакуратно рука маляра залишила плями на паркеті можна скористатися спиртом-денатуратом.

Всі ці кошти значно заощадять ваш бюджет, але ніяк не на часі і нерви. Повернемося до наших плям. Лакофарбові кошти, мастила та інша подібна хімія, залишена на ламінаті, видаляється ацетоном, засобом для зняття лаку, а також оцтовою кислотою. Якщо це не допомагає, то похід в будівельний магазин неминучий. Спеціальні засоби для очищення ламінованих підлог допоможуть вам без проблем, але будуть коштувати чималих грошей. Вибирайте спосіб залежно від власної ситуації.

Поговоримо про лінолеуму. Очищення слідів є досить трудомісткою роботою, спирт використовувати в даному випадку марно. Рекомендується використовувати який-небудь розчинник, при цьому довго і ретельно провітрюючи приміщення.

На превеликий жаль універсального засобу для виведення плям, який зміг би видалити будь-яку пляму поки ще не створили. Але існують універсальні правила по видаленню плям:

  1. Найкраще прибирати пляма відразу після забруднення, таким чином, це буде зробити простіше, і не доведеться використовувати багато додаткових коштів
  2. У разі, коли минув певний час і пляма початок вбиратися, не заливайте його першій-ліпшій сумішшю – так воно точно не зникне. Спробуйте зрозуміти, що це за пляма і з чого воно складається. Перш ніж використовувати засіб для виведення плям, спробуйте його на не потрібні або менш помітному ділянці.

Вікно є значущою частиною інтер’єру в будь-якому будинку, воно привертає до себе велику увагу і чітко підкреслює індивідуальність вашого житла. Тому миття вікон і віконних рам проводиться тільки за допомогою спеціальних миючих засобів, які використовуються для видалення потрапили будівельних сумішей, не завдаючи ніяких пошкоджень самого скла і пластику.

Радіаторні решітки чистяться за допомогою спеціальних екологічно чистих засобів, проконсультуватися при покупці можна в будь-якому будівельному магазині. Ретельно і з розстановкою необхідно поставитися до ванної кімнати. Сліди плиткових клеїв, замазок і силікону промиваються зі спеціальною піною для кахлю, доводячи всю кімнату до остаточного очищення і максимального необхідного блиску.

Завершуючи прибирання в кожній кімнаті, приділіть увагу дерев’яним виробам. Двері і лиштви необхідно натирати полиролем, а потім вимити плінтуса і зробити мийку і натирання підлог. В самому кінці генерального прибирання квартири огляньте приміщення, ще раз протріть все горизонтальні поверхні для того, щоб зроблена вами прибирання залишила будинок кращому вигляді і виправдала очікувані результати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*