Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради

Людина в підлітковому віці, як і дитина в будь-який період свого життя, потребує індивідуального просторі. Ідеальний варіант для хлопчика – особиста кімната. Зробити її по-справжньому сучасною, правильно підібрати стиль дизайну, враховуючи при цьому переваги підлітка – справа не з легких, але цілком здійсненних.

Сучасні стилі інтер’єру для кімнати хлопчика-підлітка

Час диктує особливі умови оформлення кімнати для хлопчиська, який входить у доросле життя. Підліткам необхідна правильна організація робочого місця. Все повинно бути на своєму місці – зручний стіл, крісло-стілець, комп’ютер.

Спальне місце – неодмінний атрибут для повноцінного відпочинку. А що ще і в якій манері можна встановити в кімнаті сучасного підлітка? Відповідь на це непросте питання необхідно визначити, на думку самого хлопчика, його батьків і дизайнерів-професіоналів.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
У кімнаті підлітка все повинно бути гранично лаконічно і просто

Батьки ні в якому разі не повинні диктувати майбутньому чоловікові, який стиль оформлення дизайну віддати перевагу, вони можуть направляти, радити. Приступаючи до ремонту, не забувайте про:

 • улюблених заняттях сина;
 • віці дитини;
 • розмірах кімнати;
 • своїх матеріальних можливостях.

Як вибрати стиль кімнати в залежності від захоплень

Вибір дизайнерського рішення кімнати підлітка безпосередньо залежить від його життєвих захоплень. Активні хлопчаки будуть задоволені, якщо кімнату оформити в авангардному і конструктивістському стилі. Для творчих натур до душі доведеться кітч, лофт. Майбутні комп’ютерні генії будуть в захваті від хай-тека.

Для підлітків, які марять морем і пригодами, можна запропонувати використовувати відповідні мотиви або стиль «сафарі». Хлопчисько відчує себе капітаном або мисливцем в преріях.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
У стилізованому приміщенні дитина буде справжнім капітаном свого життя

Якщо юнак цікавиться філософією, то запропонуйте йому дизайн а-ля схід. Хто знає, можливо, занурившись в таку обстановку, ваша дитина зможе стати мудрим і думаючим людиною.

Захоплення і, отже, стиль оформлення кімнати юнаки можуть відображати такі теми, як спорт, мистецтво, кіно, музика, астрономія, комп’ютерні «герої» ігр та ін.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Перебуваючи в стилізованому приміщенні не забудеш про подорожі та пригоди

Вікові тенденції

Погодьтеся, що підліток 12 і 16 років – абсолютно різні «планети», тому це потрібно враховувати цей факт при виборі стилю оформлення кімнати.

Початок дорослішання (12-13 років) можна відобразити в дизайні кімнати розставлені акценти щодо улюблених хобі хлопчика. Це можуть бути автомобілі, футбол, комп’ютери та ін. Шпалери, меблі, робоче і спальне місце оформляйте, беручи до уваги переваги дитини, і тим самим підтримуйте інтерес сина до тієї чи іншої тематики.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Всі предмети інтер’єру кімнати можуть бути пов’язані з футболом

Хлопчикам 14-15 років притаманне «ідолопоклонство». Візьміть це на замітку і розмістіть афіші, постери з фото кумирів на стінах. Тоді друзі вашого хлопчика не будуть відводити його з дому, навпаки, полюблять приходити до вас в гості. Кімната вашого сина буде центром зустрічей і дискусій, а ви знайдете спокій, адже ваше дорослішаючої чадо поруч.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Відразу видно, що кумир господаря цієї кімнати – група «Beatles»

У шістнадцятирічному віці юнакові можна дати більше самостійності в оформленні кімнати, нехай проявить фантазію і навіть спробує що-небудь зробити без вашої допомоги.

Як на оформлення кімнати впливає її розмір

Кімната підлітка повинна оформлятися з урахуванням її розмірів. Не завжди можна «розвернутися» і використовувати всі складові того чи іншого стилю, якщо габарити приміщення не дозволяють це зробити.

В цьому випадку можна вдатися до деяких дизайнерським хитрощів, здатним зберегти обраний стиль і розширити простір:

 1. Використання світлих шпалер.
 2. Застосування великої кількості дзеркал і подібних поверхонь.
 3. Грамотно створене освітлення.
 4. Наклеювання фотошпалер (із зображенням перспективи, морських пейзажів, великих відкритих просторів і т. П.).
 5. Багатофункціональність предметів інтер’єру.
 6. Заміна деяких традиційних елементів на більш сучасні (наприклад, легкі подушки можуть використовуватися замість стільців).
 7. Використання вбудованої техніки.
Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Використання фотошпалер з перспективою дозволяє розширити простір

При наповненні інтер’єру підліткової кімнати з розмірними обмеженнями не забувайте про те, що всі меблі повинна відповідати зросту підлітка.

У невеликих приміщеннях об’єднати кілька зон в одну. Наприклад, спальна зона може складатися з двоярусною ліжка, верхня частина якої використовується за прямим призначенням (для сну), а нижній ярус ліжка можна переобладнати в робочу зону з комп’ютером і письмовим столом.

Кімната підлітка в стилі хай-тек

Хай-тек може порадувати юнаків, які не оглядаються назад, а прагнуть до всього нового і сучасного. Ультрановізна може бути відображена в застосуванні самих передових будматеріалів, мінімальній кількості меблів, функціональності будь-якого предмета інтер’єру.

Пластикові, скляні, металеві елементи – самі відповідні в цьому стилі. Можливе використання також штучного каменю. Натуральні матеріали дуже дорогі і не зовсім доречні в кімнаті підлітка.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Скляний стіл – прекрасне «підтвердження» прихильності до стилю хай-тек

Колірні переваги – різні тони з додаванням відтінку металу (чорний, білий, синій, зелений, червоний, жовтий). Бажані контрастні поєднання, плавні перетікання одного кольору в інший невластиві стилю хай-тек.

Зайва меблі в кімнаті для підлітка не потрібна, а в цьому стильовому напрямку особливо.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Лише найнеобхідніші предмети інтер’єру повинні розташовуватися в приміщенні

Освітлювальні прилади – без химерності, прості і переважно вбудовані в стелю. Ніяких люстр і світильників з застарілим декором.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Світло можна використовувати в залежності від призначення, цьому допомагають пристрою, розміщені на різній висоті

Декоративних елементів хай-тек майже не вітає. Це дуже підходить для школярів підліткового віку, які на відміну від дівчат, які не прив’язані до дрібниць.

Оздоблення стін найчастіше виконують не шпалерами, а фарбою відповідних тонів. Крім металевих відтінків підійдуть кремовий, білий, колір морського піску.

Підліткам сподобається стелю, виконаний в стилі хай-тек з гіпсокартонних панелей, змонтованих на різному рівні. Стильно він виглядає з різними підсвічуваннями, поміщеними в підготовлених нішах.

Юнаки з задоволенням приймуть хайтековські оформлення статі. Допускається використання тільки сучасних матеріалів, наприклад, лінолеуму і плитки. Підлітку, який любить довгий час перебувати на підлозі, припаде до смаку штучний килим з довгим ворсом.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Лінолеум – «демократичний» матеріал, який сподобається всім хлопцям підліткового віку

Все в такій кімнаті має бути підпорядковане принципам мінімалізму і функціональності, але не зайвим атрибутом будуть спортивні снаряди, які допоможуть підростаючому юнакові бути в формі.

Одна з переваг кімнати підлітка в стилі хай-тек – простота її збирання, адже тут багато вільного простору і мінімальна кількість декоративних елементів.

Фотогалерея: хай-тек в кімнаті підлітка

Правильна підсвічування грає велику роль в цьому дизайні Великий іграшковий ведмідь підкреслює, що проживає тут хлопець, недавно просто з дитинством Строгість і помірність простежується у всіх предметах інтер’єру Сіро-чорно-білий колір може бути розбавлений яскравими «плямами» на килимі і елементами полиць Нічого зайвого Очікують, що не дизайн в стилі хай-тек, тільки найнеобхідніше Урбаністичні мотиви можна розмістити на стінах у вигляді фотошпалер або спеціальних наклейок

Мінімалізм в приміщенні юнаки

Просте, функціональне оформлення з наявністю простору – ось так коротко можна охарактеризувати кімнату підлітка в стилі мінімалізм.

Він підходить хлопчикам, які педантичні й акуратні. Такий дизайн може стати і виховної мірою – відчайдушним і неакуратним дітям доведеться стежити за порядком, т. К. В кімнаті з мінімалізмом будь хаос відразу кидається в очі.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Чистота і порядок – відмінні супутники стилю мінімалізм

Для дизайну в цьому стилю характерне застосування натуральних, але недорогих матеріалів: скло, дерево, бетон, метал. Використання штучних аналогів не забороняється, якщо вони вміло підібрані.

При покупці меблів варто віддати перевагу компактним і функціональним предметів. Особливо це актуально, якщо площа кімнати не більше десяти метрів. Меблі, легко трансформуються з одного стану в інший, буде вдало вписана в подібний дизайн. Великогабаритні, ґрунтовні дивани, столи і шафи будуть «відчувати себе» незатишно в такій кімнаті. Більше підійдуть ліжка без головах типу татамі і платформ (з місцем для зберігання постільних речей).

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Предмет меблів, легко трансформується з дивана в стіл, припаде до душі будь-якому хлопцю

Для старших підлітків будуть затребувані предмети меблів зі скляною або дзеркальною поверхнею: стільниці, настінні полички, дзеркальні дверки шаф. Це стильно, красиво, і надає простору ще більше свободи і розкутості, що дуже актуально для юнаків цього віку.

Біля ліжка будуть доречні прості тумбочки, а в приміщення можна ще додати стіл, шафа або комод.

Великий потік природного освітлення, що проникає через велике вікно, – одна з умов дотримання стилю мінімалізму. На них не варто вішати важкі штори або портьєри, краще обмежитися римськими шторами або жалюзі. Штучне освітлення – розсіяне і спокійне, без надмірностей.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Велика кількість природного освітлення розширить простір кімнати хлопчика-підлітка

Для оформлення стін і стелі перевагу потрібно віддавати світлим кольорах. Палітра кольорів мінімалізму – білий, сірий, чорний, але можна не обмежуватися цим набором, додавши в кімнату підлітка його улюблені предмети інших квітів.

Натяжна стеля зі світлодіодами – відмінне рішення для кімнати юнака в стилі мінімалізму. На підлозі не варто використовувати різнокольорові матеріали, тільки стриманість і лаконічність – головні друзі мінімалізму в усіх складових елементах інтер’єру.

Фотогалерея: мінімалізм в приміщенні підлітка

Стиль мінімалізм може сподобатися підліткам, які прагнуть до порядку в усьому Яскравий штучне світло, дзеркальна стулка шафи, скляний стілець – все витримано в стилі мінімалізму Лаконічність форм, відсутність зайвих речей – цілком підходить для мінімалістичного дизайну Велика кількість білого кольору значно розширює простір, а плями салатового кольори додають свіжості Незважаючи на «убогість» предметів інтер’єру, знайшлося місце для хлоп’ячих захоплень: м’ячів і дартсу Стиль мінімалізму дуже насичений і не терпить нич його зайвого

Екостиль – правильний вибір для майбутніх чоловіків

Для росте і розвивається організму підлітка буде корисно сусідство з предметами інтер’єру з натуральних матеріалів. Надасть таку можливість екостиль.

Матеріали, які застосовуються в кімнаті юнака з еконаправленностью:

 1. Дерево. Цей матеріал можна використовувати і для обрамлення вікон, і для меблів. Підлога, стіни, стеля також можна оформити із застосуванням деревини.
 2. Вовна. Килими, покривала, пледи, віконні завіси повинні бути з високим вмістом цього компонента.
 3. Бавовна, льон підійдуть для вікон і для всього текстилю, використовуваного в інтер’єрі хлопчика-підлітка. Такі тканини не стануть причиною алергії, вони багатофункціональні і привабливі на вигляд.
 4. Бамбук, ротанг, джут. Їх можна використовувати для циновок, меблів, декоративних елементів.

Але не тільки натуральні матеріали диктують свої правила прихильникам екостилю. Юнакам буде комфортно в приміщенні, на стінах якого шпалери з натуральних тканин або з використанням екоматеріалов (бамбука, наприклад). Стіни можна оформити також натуральним каменем, цеглою, деревом.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Жоден елемент інтер’єру не вибивається із екологічної теми

Для статі відмінний варіант – паркет, дерев’яні дошки, а стеля буде в темі екології, якщо встановити дерев’яні балки або зробити його з натуральних матеріалів.

Зображення природи у вигляді фотошпалер, килими, що імітують траву, джутовий декор, меблі ротанга – все це знаходиться в рамках екостилю.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Фотошпалери із зображенням природи відмінно поєднуються з натуральними оздоблювальними матеріалами

Кольорові тенденції такого дизайну – вся палітра природної природи з зеленим, бежевим, коричневим, блакитним наповненням. Вибір того чи іншого відтінку повинен точно відповідати темі екології: синь неба, соковита зелень трави, беж піщаної стежки тощо.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Аналогія природним фарбам природи – головна умова екостилю в кімнаті юнака

Звичайно, застосування натуральних матеріалів – дороге задоволення, але екостиль можна витримати, додавши велику кількості декору:

 • картини з природних матеріалів;
 • плетене панно з джуту (в техніці макраме);
 • вази з кераміки;
 • подушки з бавовни, льону.
Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Такі картини з природних матеріалів можна зробити самим

Фотогалерея: застосування екостилю в кімнаті підлітка

Прихильність до еко-дизайну простежується у всіх предметах і деталях інтер’єру Живі зелені рослини, підвісна стеля із зображенням природи затишно сусідять зі справжнім хлоп’ячим атрибутом – шведською стінкою і спогадом дитинства – улюбленими іграшками У цьому приміщенні знайшлося місце і для великого зеленого дерева, і килиму, імітує траву, і бамбукових шпалер і улюблену іграшку з дитинства Таке оформлення припаде до душі хлопцям, які люблять природу Класичні поєднання кольорів, переважання свіжо-зеленого кольору зі вучно з дизайном в еко-стилі Для втілення екостилю необов’язково їхати в село, зробити це можна в звичайній міській кварти Дотримання екостилю здійснюється за рахунок використання декоративних предметів інтер’єру

Поп-арт – для юнаків-бунтарів

Безладне використання картин, плакатів та інших предметів інтер’єру з зображенням кумирів вашої дитини можна направити в дизайнерське русло, якщо застосувати стиль поп-арт.

Самобутнім, яскравим, з тонким смаком і прихильністю до сучасності може виглядати кімната юнаки в стилі поп-арт. Використання нарочито-кричущих елементів стане не несмаком, а показником обраного дизайну.

Синтез хіпі, рока, байкерів та панків – так може виглядати поп-арт в приміщенні майбутнього чоловіка. Все, що вважається неформатом в звичайному розумінні обивателя, тут буде почувати себе цілком комфортно.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
У такому приміщенні юнак зможе легко самовиражатися, використовуючи всі «фішки» цього стилю

Даний стиль є особливо актуальним для оформлення малогабаритних кімнат.

Отже, що характерно для поп-арту кімнати підлітка:

 • яскраві оздоблювальні матеріали та речі для декору;
 • нейтральні кольори на стелі (для врівноваження контрастних елементів);
 • використання неординарних візерунків на стінах, текстильних предметах (смужка, горох, геометричні малюнки та ін.);
 • меблі зі скла, дерева, пластика особливої, незвичайної форми (у вигляді серця, губ, перевертнів);
 • яскраві килими (нерідко з зображенням кумирів) і велика кількість різнобарвного текстилю (подушки, штори, покривала та ін.).
  Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
  Великий плакат на стіні, яскраві подушки, килим незвичайного кольору, цікава конструкція торшера – все відповідає обраному стилю

Найважливішою характеристикою цього стилю є використання картин, постерів, рекламних плакатів. Зображення «ідола» може бути всюди: на стінах, полицях, подушках, пледі.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Персонажі улюблених коміксів можуть постійно перебувати поруч з підлітком

Головне – не переборщити, вчасно зупинитися і зберегти тонку грань між стильовим рішенням поп-арту і безладним розташуванням фото і малюнків улюбленої персони.

Фотогалерея: елементи поп-арту

Обов’язкова присутність яскравих і контрастних кольорів в оформленні приміщення буде оцінено юнаків і його друзями Стильно, яскраво, сучасно Серед сучасних юнаків обов’язково знайдуться шанувальники Мерлін Монро Прагнення любити і бути коханим, загострене у підлітків. знайшло відображення в яскравій картині на стіні Білий класичний колір відмінно поєднується з різнобарв’ям картини на стіні і яскравими плямами на ковдрі Мінімум меблів, великий віконний проріз, картина на стіні – все це елементи стилю поп-арт Цікаве рішення покривала відразу ж створює настрій, властиве поп -арт

Авангардний стиль в дизайні

Цей стиль відмінно відповідає внутрішньому стану підлітка, в якому вирують гормони і шукають виходу в будь-якому спротиву. Авангардний дизайн може стати природним для цього віку протиставленням класиці, як і всьому усталеній і грунтовного.

Ніяких прикрашають елементів, спокійних тонів і класичних меблів! Юнак, який віддав перевагу авангарду, готовий до експериментів і втілення неординарності.

Соковитість, протиставлення кольорів, обов’язковий контраст палітри відтінків можна сміливо застосовувати для оформлення стін, стелі, меблів, декору. Стіни, пофарбовані різними кольорами, переважання яскравості червоного, зеленого, жовтого, чорного і білого – ось колірне рішення кімнати підросту в авангардному стилі.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Контраст кольорової палітри в предметах який буде шокувати креативних юнаків

Для стелі та підлоги підійдуть більш спокійні тони, без виклику, але теж насичені і соковиті – білий, чорний. Головне – збереження контрасту зі стінами, меблями або іншими предметами інтер’єру.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Необов’язково всі стіни в кімнаті юнака робити яскравими, досить акценту на чомусь одному

Матеріали, які застосовують для оформлення авангарду, сподобаються хлопчикам, адже в них немає ніякої помпезності, вони сучасні і актуальні – пластик, метал, скло, цегла (або їх імітація).

Меблі нестандартних форм і конструкцій дуже органічно впишеться в авангардний інтер’єр і порадує підлітків (підвісні крісла, ліжка, меблі без каркаса і ін.).

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Як здорово читати, вчити уроки і просто відпочивати в такому кріслі

Будь-які нестандартні рішення по оформленню кімнати підлітка впишуться в стиль авангарду, якщо вони будуть безпечними і цікавими. Здивує і одночасно порадує майбутніх чоловіків:

 • стелю, який може обертатися;
 • крісло, що висить в повітрі і опускається для того, щоб дитина сіл в нього;
 • перевертаються полки;
 • безформна і «м’якотіла» меблі.
Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Такі дивани сподобаються хлопчикам, що тяжіє до авангарду

Дуже стильно і абсолютно по темі буде виглядати центр кімнати зі спортивними тренажерами.

Ніяких дрібних деталей, тільки великі геометричні форми, відсутність «нудотного» декору – характеристики авангардного дизайну для кімнати хлопчика-підлітка.

Фотогалерея: стиль авангард в дизайні інтер’єру

Такий інтер’єр дуже сподобається підлітку. Захоплений автомобілями Незвичайні конструкції лампи і люстри, оригінальний килим на підлозі, цікаве рішення в оформленні стін – все це в межах кордонів стилю Спортивні снаряди займають центральне місце в кімнаті підлітка, адже йому так хочеться бути сильним і красивим Багато хлопчаки мріють про таку конструкції ліжка Незвичайні , часом химерні форма авангарду відмінно компонуються з яскравим оформленням стін, текстилю в стилі поп-арт Стильно, красиво і в той же час комфортно виглядає таке приміщення підростаючого хлопчика

Відео: як зробити кімнату-барліг своїми руками

Додаємо сучасності в інтер’єр

Як бути, якщо з об’єктивних чи суб’єктивних причин немає можливості повністю поміняти стиль кімнати підлітка? Які способи допоможуть зробити приміщення, де мешкає хлопець, більш сучасним і стильним?

Скористайтеся корисними порадами на цей рахунок.

Додавання тематичних елементів

Привнести в кімнату зростаючого хлопчика новизну і вдих сучасності можна за допомогою створення акцентів на його улюблених темах. У них повинні бути відображені інтереси-переваги дитини:

 1. Комп’ютерні генії або персонажі комп’ютерних ігор. Можна замовити постер, постільна білизна та інші елементи декору з потрібним зображенням.
 2. Герої улюблених фільмів. Фотошпалери, плакати, подушки з кумирами сучасності допоможуть відчути вашому синові їх реальну присутність і значно змінять «приївся» інтер’єр.
 3. Улюблені спортсмени, музиканти, актори і т. П. Спортивна і музична атрибутика буде чудовим надихаючим моментом для хлопчика-підлітка. а якщо вдасться дістати м’яч, шарф або інший елемент з автографом «ідола» – щастя підлітка не буде кінця.
 4. Наукові теми або інші пристрасті (космос, фізика, хімія, навколишня природа). Монтаж підвісної стелі з космічними тілами, хімічна таблиця Менделєєва на стіні або на улюбленому покривалі, додавання сучасного ландшафтного кімнатного фонтану – нескладні, але працюючі деталі для перетворення кімнати підлітка.
 5. Авто-мотозасобів. Стилізація кімнати під салон автомобіля або застосування декору з байкерської тематики допоможе зробити приміщення сучасним і внести нотку креативу в звичайне оформлення.

Фотогалерея: відображення інтересів юнака в інтер’єрі

Погодьтеся, що в таклм приміщенні підлітку буде не тільки комфортно, але і цікаво Бачити зображення своїх улюблених артистів або музикантів – щастя для хлопчика-підлітка Рок-тема може не тільки кричати, її можна виразити в спокійних і стриманих тонах Відобразити прихильність юнаки до року можна , зобразивши величезну гітару на стіні При огляді кімнати відразу ясно, що її господар – пристрасний любитель покататися на скейті

Поділ на зони

Ознака сучасного оформлення житлових приміщень – зонування.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
Стаціонарно встановлені шафи можуть виконувати функцію перегородки, відокремлюючи одну зону від іншої

Ось які зони необхідно виділити:

 • навчальна;
 • для відпочинку вдень і вночі;
 • гардеробна;
 • гостьова (можна об’єднати з зоною для сну).

Як роздільник можна використовувати різну обробку стін, килими, стаціонарні шафи або переносних перегородки.

Багатофункціональна меблі

Важкі ґрунтовні предмети меблів йдуть в минуле, на зміну їм приходять елементи, здатні трансформуватися з одного положення в інше.

Безпека і зручність експлуатації – головні характеристики, які обов’язково потрібно брати до уваги при виборі меблів-трансформера.

Двох’ярусний спальний комплекс може являти собою два функціональних поверху:

 • перший – з висувається спальної майданчиком, комп’ютером і сучасним TV;
 • другий – безпосередньо ліжко, приліжкові тумбочки.

Це справжня знахідка для малогабаритних приміщень.

Як зробити дизайн кімнати хлопчика-підлітка стильним і сучасним: практичні поради
У ніші шафи можна влаштувати відмінне спальне місце

Техніка

Звичайно, дух сучасності неможливо відчути без присутності в приміщенні юнаки найсучасніших досягнень техніки:

 • ультранові телевізори;
 • комп’ютери;
 • приставки.

Дизайн підліткової кімнати для хлопчика в сучасному стилі вимагає ретельного опрацювання.

Перед початком оформлення кімнати підлітка-хлопчика, не поспішайте починати перебудову його житла, а постарайтеся врахувати всі нюанси: інтереси дитини, його переваги, тягу до певного стилю дизайну. Тільки спільно прийняте рішення може принести радість вашому синові.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*