Переробка балкона в кабінет

Останнім часом віддалена робота стає звичайним заняттям. Ми не витрачаємо час на дорогу до офісу і займаємося своєю справою в звичній обстановці. Але квартири у багатьох з нас не відрізняються великими розмірами, і виділити для себе кімнату для роботи часто просто неможливо.

Однак є хороший вихід з положення: обладнати кабінет на балконі. Фото нижче ілюструють зразкові варіанти виконання.

Переробка балкона в кабінет Переробка балкона в кабінет Переробка балкона в кабінет Переробка балкона в кабінет Переробка балкона в кабінет Переробка балкона в кабінет

Така переробка балкона зі сховища в окреме робоче місце забезпечить вам можливість ефективно працювати, не відволікаючись на те, що відбувається навколо. Крім цього, всі інструменти і матеріали (диски, влеш-карти, папір) будуть розташовуватися в одному місці, і їх не доведеться шукати по всій квартирі. До мінусів можна віднести тільки фінансові витрати: якісне утеплення, скління, обведення центрального опалення (при необхідності) можуть обійтися у велику суму.

Підбираємо і встановлюємо меблі

Варіантів розміщення меблів може бути маса, все залежить від площі, яку ви маєте в своєму розпорядженні. Якщо майбутній офіс не може похвалитися масштабністю, то на крісло і робочий стіл відводимо не більше 50% всієї площі. Краще уникати зайвого захаращення простору, адже це робоча зона, в якій доведеться проводити багато часу. Тут має бути максимально комфортно.

Переробка балкона в кабінет

Балкон-офіс, мінімум меблів

Комп’ютерний стіл на балконі встановити можна в торцевій частині (праворуч або ліворуч). Купувати його, та й інші меблі для нашого офісу, найкраще на замовлення. Наприклад, місце під системний блок в столі повинно розташовуватися з боку квартири. Це пов’язано з тим, що навіть якісне утеплення не завжди здатне забезпечити оптимальну температуру. Також стільниця може бути відкидною, або її роль виконає підвіконня. Але цей варіант повинен враховуватися ще на етапі, коли ви тільки думаєте над тим, як зробити з балкона кабінет.

Використання навісних полиць, шафок дозволить значно заощадити місце. Їх найкраще розташувати над столом так, щоб було легко дотягнутися до чого завгодно. Якщо є така можливість – непогано буде встановити і вбудована шафа. Все необхідне повинно розташовуватися під рукою. Монітор комп’ютера на балконі встановлюємо з таким розрахунком, щоб його не засвічує сонцем.

Переробка балкона в кабінет

Робоче місце на балконі, організація системи зберігання

Оздоблювальні роботи та оформлення

Після того як виконані всі роботи по ремонту і утеплення балкона, можна приступати до чистової обробки. Матеріалів, які можуть застосовуватися в цих цілях чимало, все обмежується тільки вашою фантазією. Наприклад, завжди була популярна обшивка стін декоративною вагонкою. Дерево – теплий, екологічний і приємний для ока матеріал. Ще один варіант – поверхні зашиваються гіпсокартоном. А як зробити далі, залежить від вашого бажання: фарбування, обклеювання шпалерами, нанесення фактурних штукатурок.

Вибираючи, в якому колірному рішенні оформити дизайн, найкраще зупинитися на світлих тонах. Відмінно підійдуть блакитний, бежевий, світло-зелений та інші, їм подібні. Робочий кабінет на балконі, фото якого представлено нижче, оформлений як раз у такій ненав’язливій колірній гамі.

Переробка балкона в кабінет

Приклад оформлення робочого місця

Підбір різних аксесуарів (фіранки або жалюзі, килим, подушка на крісло) здійснюємо за тим же принципом. Вони можуть бути в колір обробки на стінах або перегукуватися з нею близькими квітами. І намагаємося не переборщувати з прикрасами, статуетками і т. Д. Все це буде відволікати від робочого процесу.

В якості підлогового покриття найкраще підійде ламінат. Тут не економимо, вибираємо найбільш стійкий. Той, що простіше швидко зруйнується під коліщатками комп’ютерного крісла. Керамічну плитку для укладання на балконі варто використовувати тільки в тому випадку, якщо там організований підігрів підлоги – інакше ноги мерзнутимуть, не врятує навіть теплий килим.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*