Ремонт в коридорі під ключ

Ремонт в коридорі під ключ

Причини для ремонту в коридорі

Ремонт в коридорі може бути або частиною загального капітального або косметичного ремонту всієї квартири або будинку, або окремим заходом. Стимулом до такого ремонту може стати як необхідність (наприклад, коли шпалери самі впали на голову), так і творчі емоційні пориви, що вимагають змін в інтер’єрі.

Ще однією причиною стає необхідність перепланування для більш раціонального використання раніше здавався непотрібним простору. Та й сам коридор, особливо якщо він починається з передпокою, – це малоосвещённое і часто досить запилений місце. А ту ще й скрип підлоги …

Що б не стало причиною для такого ходу подій, так чи інакше хочеться з успіхом довести цю справу до переможного кінця і зробити коридор не тільки більш привабливим, але і (якщо дозволяють кошти і обставини) більш функціональним.

Масштаби ремонту в коридорі

Тут все залежить від ситуації і бажання господаря. Починаючи від мінікосметікі по заміні шпалер в коридорі, закінчуючи великомасштабними змінами, що зачіпають стіни, стелі, підлогу, освітлення та інші інженерні комунікації. Тут і ремонт або заміна дверей (вхідних або міжкімнатних), пристрій арок і інших конструкцій …

У будь-якому випадку, це буде пов’язано з необхідністю виробляти деякі роботи. Та й для вибору масштабу ремонту в коридорі слід підрахувати витрати не тільки коштів, але й часу. Маючи «в кишені» певну суму, буде легше вибрати варіант, тим більше, що сучасні технології, такі як гіпсокартон, пластикові панелі і інші недорогі, але ефективні.

Часто виявляється, що виділеної суми достатньо, щоб зробити набагато більше, ніж здавалося спочатку, а особливо якщо деякі або навіть всі роботи зробити самому. Як робити деякі з них ми описували в інших розділах, а тут ми приділимо увагу кращим кінцевими результатами з мінімальними витратами і зусиллями.

На якому етапі краще ремонтувати коридор?

Якщо це «незалежний» від інших приміщень ремонт, то коли вам буде завгодно, але якщо ремонт в коридорі – один з етапів масштабного ремонту, то в одну з останніх черг або разом з передпокою. Тоді виноситься сміття з суміжних приміщень не буде псувати коридор. Та й топтати нову підлогу в коридорі ніхто не буде. А ще, наклеєні шпалери в коридорі НЕ будуть бруднитися і збирати пил.

Ремонт в коридорі під ключПерепланування в коридорі

Будь-яка дія тягне за собою наслідки, причому не завжди позитивні.

1. Розширення простору коридору пов’язано з його зменшенням в інших місцях.

2. Видалення простінків і перегородок призводить до погіршення звукоізоляції.

3. Демонтаж дверей веде до проникнення вологи, запахів і шумів.

А незаконне перепланування при ремонті навіть в коридорі обов’язково зацікавить контрольні органи, тому без погоджень з житловими інспекціями краще не починати.

До того ж, не можна змінювати або порушувати несучі стіни і конструкції щоб уникнути серйозних негативних наслідків для всієї будівлі. А ось з фанерою, пластиком або гіпсокартоном шкоди будові не завдається.

Ремонт в коридорі під ключ
Пол в коридорі

Робити, так робити! Якщо підлоги вимагають уваги, надайте його, причому НЕ полам, а собі! Адже ходимо-то по полам ми! Прикрашаючи стіни і стелю, не залишимо ж скрипучий підлога, покрита чимось незрозумілим?

1. Якщо основа хороша, то все просто – лінолеум або ламінат освіжать підлогу.

2. Якщо основа змінюється, то можна залити нову стяжку і вона відкриє простір для будь-яких подальших дій, аж до плитки або керамограніта.

3. Комбіновані варіанти – оптимальне рішення, так як плитка на початку коридору стане продовженням плитки в передпокої і буде менше стиратися і бруднитися, а прибирати її буде легше. А продовженням статі в коридорі може стати будь-який обраний вами покриття.

Нагадування: плитка великих розмірів зробить коридор візуально меншим і навпаки.

Світло в коридорі

Ремонт в коридорі під ключ Ремонт в коридорі під ключ

Ремонт в коридорі під ключЗ огляду на приплив природного світла, не забудемо про підсвічування, як основний, так і декоративної. Простір для фантазії: люстра на стелі, розподілені світильники на стелі або стінах, бра, підсвічування над плінтусом світлодіодною стрічкою і так далі. Якщо в коридорі є дзеркало, то як підсвітити і його? Світло зажадає продумати не тільки розташування його джерел, а й електропроводку.

Поєднання різних джерел світла можуть значно прикрасити коридор після ремонту.

Вибір обробки для коридору

1. Пол, особливо якщо по ньому проходять у взутті з вулиці, повинен бути вологостійким і міцним. Також не мати щілин, в яких накопичується пил або волога. Кераміка, штучна або натуральна, наливні або інші литі підлоги – найбільш бажане рішення.

2. Стіни, в значній мірі впливають на загальний вигляд, краще не робити темними, так як невеликі приміщення від цього здаються маленькими, та ще й похмурими. Традиційні шпалери в коридорі – популярне рішення, тим більше, що і вибір за матеріалами, кольорам і фактурами не припиняє радувати. Цікавим рішенням стає комбінація з міцних декоративних матеріалів внизу стіни і однотонних або кольорових шпалер вгорі.

Ремонт в коридорі під ключ

Ремонт в коридорі під ключНагадування: в довгому коридорі доречні шпалери з вертикальними малюнками, але в короткому коридорі вони візуально зменшать розмір. Але лінії по горизонталі непогано «подовжать» коротке приміщення.

Вибір меблів для коридору

І тут, в цьому питанні, все залежить від умов і бажань господарів. Меблі може й не бути зовсім, але в коридорі, особливо якщо він є і передпокої, хоч щось, але має бути для взуття і одягу.

До того ж, ніші або полки в коридорі теж можуть мати не тільки декоративну, але і практичну привабливість. А якщо коридор досить широкий, то для сезонної заміни одягу і взуття прекрасним елементом коридору після ремонту стане шафа-купе. Ремонт в коридорі під ключ

Підсумки ремонту в коридорі

Нескінченна різноманітність підходів призводить до такого ж кількості результатів, кожен з яких може стати гідною прикрасою вашого житла і, при цьому, зовсім не обов’язково дорогим або важким. Все в ваших руках: і гаманець, і вибір, і результат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*