Створити дизайн кухні «Класика» допоможе програма PRO100

Перший етап створення будь-якого інтер’єру – вибір стилю. Що вам ближче – хай-тек або кантрі, мінімалізм або етніка? А може бути модерн або нев’януча класика? Сучасний дизайн інтер’єру кухні може бути абсолютно будь-яким. Головне – щоб він був функціональним і красивим. І якщо з невеликими кухнями все більш-менш зрозуміло: варіантів облаштування декількох квадратів кухонної площі не так вже й багато, то великогабаритні приміщення вимагають особливого підходу – кухня повинна вийти красивою і практичною одночасно. Саме таким буде інтер’єр вашої кухні, якщо ви виберете для нього класичний стиль.

Створити дизайн кухні «Класика» допоможе програма PRO100

Дизайн кухні «Класика»

«Класика» легко впізнається – її відрізняють стриманість кольорів, витонченість форм і переважання натуральних матеріалів. Стіни класичної кухні зазвичай забарвлюються в світлі природні відтінки – кремові, бежеві, світло-коричневі, ніжно-рожеві. Найчастіше їх виконують гладкими – такий прийом додає об’єму приміщенню і акцентує увагу на предметах обстановки.

Відмітна риса класичного інтер’єру – відсутність яскравих акцентів. Дизайн в стилі «Класика» лаконічна і непомітний, елегантна, скромна, але саме в цьому полягає її величезний естетичний потенціал – класичний стиль, як жоден інший, дозволяє створити приміщення, наповнене теплом і затишком.

Стеля в інтер’єрі класичної кухні – білий. Його часто прикрашають ліпниною. Двері – масивні, дерев’яні, дверні прорізи – арочні. Меблі можуть бути як світлої, розширює простір і робить інтер’єр привітним і відкритим, так і темною, що створює урочисту атмосферу підкреслює респектабельність і благородство господарів житла. Меблювання зазвичай складають дерев’яний кухонний острівець з масивної стільницею і дерев’яні ж шафки. Фасади меблів зазвичай виготовляються з масиву дуба, берези, бука, акації або плит МДФ, шпонованих натуральним деревом.

Ще одна особливість інтер’єру класичної кухні – в ній використовується тільки вбудована побутова техніка, ніяка інша в неї просто «не вписується».

Щоб створити дизайн кухні «Класика», можна запросити професійного дизайнера, а можна спроектувати інтер’єр самостійно, використовуючи можливості програми PRO100. Другий варіант, безумовно, зручніше, та й дешевше – купивши нову версію цього програмного продукту, ви заощадите чимало коштів і збережете час.

Особливості створення інтер’єру кухні в програмному середовищі PRO100

Дизайнерська програма PRO100 використовується не тільки для планування інтер’єрів. У число її можливостей входить також проектування предметів меблів. За допомогою цієї розумної «проги» навіть абсолютно далекий від дизайну людина зможе створити свій унікальний інтер’єр кухні або розробити креслення для збірки зразків авторських меблів. Інтерфейс програми простий і доступний, бібліотеки відмінно укомплектовані, містять все необхідне для інтер’єрного та меблевого проектування.

Створити дизайн кухні «Класика» допоможе програма PRO100   Створити дизайн кухні «Класика» допоможе програма PRO100

Для зміни розмірів, конструктиву або кольору елемента потрібно всього лише раз кликнути мишею. За короткий час можна перебрати десятки різних варіантів обстановки і вибрати з них найбільш підходящий.

Важливо, що вносити зміни в ескіз можна на всіх етапах проектування – найменша зміна тут же вноситься в усі використовувані модулі. Одним клацанням миші можна додати полку, змінити конфігурацію шафи або розміри стільниці, поміняти колір фасадів меблів або всього проекту.

Працювати з програмою – одне задоволення, з її допомогою кожен зможе створити дизайн кухні своїми руками в будь-якому стилі, навіть такому складному, як «Класика».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*