Як замінити насос в пральній машинці?

Винесене в заголовок запитання – аж ніяк не плід дозвільної цікавості. По-перше, це реальна потреба в разі, якщо насос зламався. По-друге, це настільки ж реальна можливість заощадити на виклик майстра, якщо у вас є певний досвід ремонту побутової або автомобільної техніки.

Як замінити насос в пральній машинці?

Як надійде грамотний майстер? Для початку проведе діагностику. Ось і ви спочатку переконайтеся, що це саме насос (помпа) для пральної машини потребує заміни. Адже причини того, що машинка не зливає воду (а саме ця обставина зазвичай і наводить на думку про заміну насоса) можуть бути різними. Наприклад, передавлений шланг, засмічений фільтр або ж стався збій програми.

Якщо ви розгорнули шланг, почистили фільтр, провели перезапуск прання, але проблема не пішла – значить, винен в проблемі http://alm-zapchasti.com.ua/cat/stiralnye-mashiny/nasosy. Найкраще його купити в інтернет-магазині АЛМ-запчастини, а поміняти при наявності мінімальних навичок можете спробувати самостійно. Така деталь зазвичай є неремонтопригодной, тому шлях один – заміна. Міняти насос сьогодні нас будуть вчити фахівці сервісу АЛМ-запчастини.

Алгоритм заміни насоса за 7 кроків

Розглянемо алгоритм заміни насоса на прикладі найбільш поширених моделей: Індезіт, Арістон, Самсунг і Зануссі. Почнемо з Індезіта.

  1. Спочатку слід покласти машинку на бік таким чином, щоб доступ до зливного насосу виявився зверху.
  2. Далі потрібно зняти нижню передню панель і нижній захисний лист (якщо є), і знайти два патрубка й проведення.   Як замінити насос в пральній машинці?
  3. Потім слід відкрутити «равлика», яка з’єднує помпу і корпус. Зазвичай вона тримається на чотирьох гвинтах.       Як замінити насос в пральній машинці?
  4. Потім потрібно, провернув «равлика» за годинниковою стрілкою, витягнути її з ніші.
  5. Тепер слід сфотографувати схему з’єднання і від’єднати дроти, трубки і патрубки. Як замінити насос в пральній машинці?
  6. Також потрібно сфотографувати схему кріплення насоса і відкрутити болти, які з’єднують насос з «равликом».     Як замінити насос в пральній машинці?
  7. На фінальному етапі залишається встановити нову помпу і провести операції в зворотній послідовності: пригвинтити насос до «равлику», приєднати проведення і патрубки, вставити в нішу, закріпити болти і встановити захисні панелі.

Це спосіб замінити насос на Індезітах і їх найближчих родичів Арістон. Отримавши такий досвід, ви впораєтеся взагалі запросто з пральною машиною Зануссі. Тут дістатися до насоса можна, навіть не перевертаючи машинку, а помпу досить просто відстебнути від засувок. Не забудьте правильно приєднати проведення на Зануссі, попередньо сфотографувавши підключення.

Як замінити насос в пральній машинці?

І поставте новий насос для пральної машини замість старого так, щоб засувки строго зафіксували положення.

Як замінити насос в пральній машинці?

Настільки ж нескладно замінити http://alm-zapchasti.com.ua/cat/stiralnye-mashiny/nasosy/samsung з тією різницею, що помпа кріпиться на трьох гвинтах. Щоб не заплутатися, тут теж бажано сфотографувати схему розташування насоса всередині машини з усіма підводять комунікаціями. Коли встановлю¹те слід закручувати кожен болтик в той отвір, з якого ви його вивернули – це забезпечить максимальну надійність кріплення насоса.

Для більшості інших моделей пральних машинок алгоритм заміни буде більш складним через ускладненого доступу до зливного насосу. Тобто інші моделі краще довірити професіоналам, не ризикуючи щось зламати самому. Так що купуйте деталі, грамотно проводите заміну, і нехай ваш насос качає воду правильно і безперебійно!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*