Керамічна плитка для лоджії: обираємо оптимальний варіант для підлоги

Вибираючи підлогове покриття для лоджії, слід враховувати всі особливості його експлуатації. Незалежно від того, засклена вона чи ні, її внутрішній простір часто буває відкрито. В результаті, на підлозі швидко накопичується пил і бруд, покриття піддається впливу зовнішнього середовища і опадів. Взимку на неопалювальній лоджії холодно, а влітку підлога нагрівається під дією прямих сонячних променів. Все це змушує власників квартири або котеджу пред’являти підвищені вимоги до обробних матеріалів і підлогового покриття зокрема.

Краще покриття для підлоги для балкону або лоджії

Серед найбільш популярних матеріалів керамічна плитка по праву може претендувати на звання ідеального підлогового покриття, особливо якщо мова йде про обробку підстави балкона або лоджії. вона

 • міцна і довговічна;
 • не піддається впливу вологи, вогкості, комах шкідників і прямих сонячних променів;
 • проста в догляді і полегшує прибирання;
 • дозволяє реалізувати масу ідей, завдяки різноманіттю дизайну і забарвлення, представлених в каталозі інтернет-магазину http://www.mnogoplitki.ru/.

Але вся чи плитка однаково підходить для застосування в досить суворих умовах і настилу на лоджії? Якщо вона засклена і утеплена, вимоги до матеріалу будуть практично тими ж, якби вам довелося вибирати підлогове покриття для кухні або ванній. Інша справа, якщо мова йде про невтепленому і, найчастіше, відкритому просторі. Яку плитку вибрати для підлоги лоджії в цьому випадку? Керамічна плитка для лоджії: обираємо оптимальний варіант для підлоги

Основні вимоги до керамічної плитки для відкритої лоджії

На відкритому просторі в умовах нашого клімату керамічна плитка валиться впливу низьких і високих температур, опадів, прямих сонячних променів, пилу і бруду. В особливо холодні дні вона може покритися льодом, а намокнув під дощем, стати слизькій і травмоопасной. Природно, що для використання в таких умовах не підходить матеріал, призначений для обробки приміщень.

Між собою різні сорти керамічного покриття відрізняються не тільки фактурою і кольором, але і властивостями, а також експлуатаційними характеристиками. Ідеальна керамічна плитка для лоджії повинна бути

 • морозостійкої;
 • стійкою до перепадів температур;
 • нескользкой.

Поради щодо вибору плитки для підлоги на лоджії

 1. Керамічна плитка для лоджії: обираємо оптимальний варіант для підлогиРобіть ставку на асортимент, призначений для зовнішніх робіт.
 2. Зверніть особливу увагу на керамограніт. Цей матеріал набагато перевершує за своїми характеристиками звичайний кахель, відмінно підходить для зовнішніх робіт і при цьому виробляється в широкому асортименті фактур і забарвлень.
 3. Порівняйте види плитки по морозостійкості і класу зносостійкості (PEI). Бажано вибрати зносостійкий варіант 3 класу і вище.
 4. Оцініть стан підстави балкона або лоджії. Стару основу потрібно зміцнити. Враховуйте її стан при виборі товщини і ваги плитки. Можливо, в цьому випадку доречніше буде спеціальне легке і тонке керамогранітними покриття, ніж важка і масивна традиційна кераміка.
 5. Глянсовою плитці варто віддати перевагу варіант з неслизькою матовою і злегка шорсткою поверхнею.
 6. Рифлена поверхня – також не найкращий варіант для лоджії. Її буде складно очищати від бруду і пилу.
 7. З огляду на невелику ширину лоджії, не варто вибирати плитку великого формату. Оптимальний варіант – моделі стандартного або навіть зменшеного розміру. Вони будуть виглядати більш привабливо, а крім того, зроблять покриття менш слизьким за рахунок додаткових швів.
 8. Не варто відмовлятися від світлого або навіть білого покриття для підлоги, воно дозволить візуально розширити простір.
 9. Задумуючи оригінальний дизайн, зверніть увагу на плитку незвичайної форми, а також можливість комбінації двох контрастних кольорів.

Зверніть увагу і на витратні матеріали (плитковий клей, затірку). Вони також повинні підходити для зовнішніх робіт. Від їх стійкості до зовнішніх впливів залежить довговічність підлогового покриття в цілому і його зовнішній вигляд. На сайті інтернет-магазину http://www.mnogoplitki.ru/napolnaya_plitka/ ви зможете знайти все необхідне для стильної і якісної обробки вашої лоджії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*