Меблі для кухні: буфет, гарнітур і тумба

Правильно підібрана меблі для кухні – це запорука успіху в створенні затишного і комфортного місця для господині, що займається приготуванням. На жаль, сучасні кухні не можуть порадувати різноманітністю використовуваної меблів, причиною чого в більшості випадків є невелика площа приміщення. Якщо ж вам пощастило і ваша кухня вражає простором, то варто звернути увагу на такі елементи меблів, як: буфет, гарнітур і тумба.

Гарнітур для кухні

Гарнітур для кухні – набір функціональних меблів, яка буде дуже корисна будь-якій господині. Гарнітур для кухні може мати в своєму складі безліч елементів і аксесуарів меблів різного призначення. Гарнітур для кухні являє собою універсальний набір, в якому можуть бути присутніми різними варіанти шаф, тумб, висувних і розкладних столиків, поличок і т.д. Все це різноманіття робить кухонний гарнітур вельми корисною річчю, особливо в умовах малогабаритної кухні.

Матеріали, з яких виготовляють гарнітури для кухні, можуть бути різними. Можна http://kmv-mebel.ru/catalog/kitchens.html з плит МДФ, які дуже дешеві і мають непогані експлуатаційними характеристиками. Однак сьогодні особливо цінуємо гарнітури, виконані з цільної деревини.

Що стосується практичних функцій гарнітура для кухні, то вони дуже різноманітні – тут у вашому розпорядженні будуть всілякі полички і шафки, де можна зберігати посуд і різну кухонне начиння. Нерідко гарнітур для кухні має в своєму складі розкладний столик для приготування їжі.

При виборі гарнітура для кухні багато хто стикається з проблемами підбору підходящого виробника, адже від цього багато в чому залежить довговічність даного різновиду меблів. Сьогодні на меблевому ринку можна знайти і вітчизняних (http://kmv-mebel.ru/), і зарубіжних виробників, тому вибирати є з чого.

Меблі для кухні: буфет, гарнітур і тумба

Буфет для кухні

Буфет для кухні являє собою універсальну і практичну у використанні меблі, яка виділяється і функціональним призначенням, і декоративним – нерідко його називають невід’ємним елементом інтер’єру. Призначення буфета для кухні досить просте – в ньому прийнято зберігати посуд, столові прилади, різноманітні аксесуари. Однак сьогодні подібна меблі здатні виконувати і декоративні функції, доповнюючи собою загальний інтер’єр приміщення, задаючи кухні свій особливий і неповторний стиль.

Буфет для кухні може бути виконаний в різних варіаціях, які тільки можливі – тут доречні і скляні дверцята, і каскад поличок, і різьблені візерунки на дерев’яному обрамленні. Існують навіть трансформовані розкладаються моделі, які відрізняються високою функціональністю і практичністю.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляють буфети для кухні, то вони дуже різноманітні – тут використовується і дерево цінних порід, і пластик, і метал. Особливо шикарно виглядають моделі, виготовлені з червоного дерева – такий буфет буде прикрасою будь-якої кухні, що не може не радувати.

Як правило, буфет сьогодні можна зустріти в складі набору меблів для кухні, проте його можна придбати і окремо – при цьому пам’ятайте, що він повинен бути логічним продовженням стильового напрямку, створеного в приміщенні. Якщо приділити цьому увагу, то буфет ідеально впишеться в оздоблення вашої кухні.

Тумба для кухні

Функціональність тумби для кухні багатогранна – вона є сховищем посуду і різного начиння, продуктів харчування і приправ. Крім того, кухонну тумбу нерідко використовують як обробний столик, місце для зберігання закусок і столових приладів – її можливості обмежуються тільки вашою фантазією.

Тумба для кухні може бути як самостійним елементом меблів для кухні, так і входити до складу кухонного гарнітура. За спостереженнями аналітиків, сьогодні покупці воліють купувати тумби окремо від гарнітура, віддаючи перевагу практичним моделям з відкидними столиками або підставками.

Вибирати тумбу для кухні слід за кількома критеріями: тумба повинна бути компактною (щоб не утрудняти рухів в невеликій кухні), функціональної та універсальної (щоб можна було використовувати для різних цілей), надійної і міцної, мати пріглядний вид (який буде гармоніювати з вашою кухнею ).

Як і кожен елемент меблів, використовуваної в умовах вологого приміщення, тумба для кухні повинна мати захисною обробкою, яка допоможе запобігти руйнуванню деревини і тим самим продовжити термін служби меблів. Також не буде зайвим звернути увагу на стійкість тумби до механічних пошкоджень.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*