Керамічна плитка для кухні – 6 важливих переваг

Плитка на підлогу для кухні вже давно широко застосовується у всіх країнах світу, особливо часто це підлогове покриття використовується в кухонній зоні, але практично також велика популярність плитки в їдальні зоні, особливо, якщо вона зроблена під дерево. Дана стаття розповість вам про всі плюси і мінуси, правилах укладання, деякі хитрощі, які можна віднести до сучасної плитці.

Керамічна плитка для кухні - 6 важливих переваг

Шість хороших переваг

Судячи з деякими думками про те, що плитка це найгірший матеріал для кухні, можна прийти до висновку, що використовувати її взагалі не варто, насправді все інакше, вона має величезний ряд переваг, а от мінусів у неї не так багато і всі вони легко усуваються.

Почнемо з позитивного боку:

По-перше, кахель відмінне рішення для квартири, в якій часто приймають гостей, він довговічний, не прогинається, не деформується з часом, з ним нічого не відбувається, навіть якщо по ньому кожен день буде ходити 100-150 осіб.

По-друге, кераміка не боїться бруду, жиру, так в іншому будь-яких плям, які можуть утворитися на кухні. Що стосується прибирання, то тут немає нічого складного, плитка не боїться ніяких хімічних засобів, навіть дуже агресивних, а значить, прибирати її можна чим завгодно. Для того щоб вона знову блищала, навіть після того, як по ній пройде рота солдатів в брудних чоботях, досить вимити її з будь-яким хімічною речовиною, після чого додати в воду трохи поліролі та протерти ще раз, після цього вона знову буде блищати як нова.

Керамічна плитка для кухні - 6 важливих переваг

По-третє, повністю відсутній страх високих температур, саме тому плиткою часто викладають підлогу навколо плити, котлів, печей і тому подібних предметів.

По-четверте, крім того, що плитка не боїться температури, їй також дарма подряпини, тріщини та інші дефекти, для того, щоб розбити або розколоти наліплену на підлогу кераміку потрібно докласти чимало зусиль.

По-п’яте, її можна задекорувати під будь-який матеріал, будь то дерево, паркет або щось інше, можливо декорування під состаренное дерево, навіть під якісь сюжети, наприклад, вид нічного Нью-Йорка або щось в цьому роді.

По-шосте, вона відмінно вписується в будь-який інтер’єр, це стало її візитною карткою умовним пропуском, який дозволяє плитці бути основним складовим всього інтер’єру. Вона відмінно відчуває себе в строгому класичному інтер’єрі, відмінно вписується в хай-тек, також добре підходить в кантрі. Загалом, плитці на кухні немає рівних, воно добре увійде в будь-який інтер’єр, і, можливо, стане його головним предметом.

  • Один недолік, що позбавив знака еталона

Керамічна плитка для кухні, як в іншому і звичайна, володіє лише одним мінусом – «холодність». Цей недолік особливо яскраво проявляється взимку, коли температура в деяких квартирах залишає бажати кращого, тоді температура підлогового покриття особливо низька.

Як зробити підлогу «теплим»

Керамічна плитка для кухні - 6 важливих переваг

Щоб не «морозити» ноги, щоб було приємно ходити по кераміці в будь-який час року, навіть босоніж. Для цього потрібно лише встановити теплу підлогу, він дозволить підлозі завжди залишатися теплим, а також зробить будинок більш затишним.

Тепла підлога укладається дуже просто, для цього не потрібно використовувати додаткові підкладки або укладати якісь спеціальні шари, плитка лягає прямо на систему теплих підлог.

Яку варто вибирати

Існує кілька типів матеріалів, з яких виготовляють плитку, вони відрізняються один від одного якістю, ціною, терміном служби і багатьма іншими показниками, однієї з найкращих, вважається керамічна. Виходячи з проведених досліджень, керамічна плитка здатна прослужити своїм господарям кілька десятиліть, після чого її можуть здолати лише грибки, які «вб’ють» барвистий колір і вона потьмяніє, стане непривабливою, бляклої, в результаті, її доведеться замінити новою.

Керамічна плитка для кухні - 6 важливих переваг

можливості декорування

Як вже було зазначено раніше, плитка може бути будь-який, декорування не займає особливих зусиль у сучасних виробників, все проходить досить швидко і просто. Плитка для кухні на підлогу може містити в собі будь-який сюжет з життя, історії, дуже часто замовляється із зображенням міст або відомих картин.

Укладка плитки

В укладанні немає нічого складного, її починають укладати з найвиднішого місця, дуже добре, якщо це який-небудь кут. На підлогу наноситься цементний розчин або спеціальний клей, після чого на нього укладається підлогове покриття, а надлишки розчину видаляються.

Керамічна плитка для кухні - 6 важливих переваг

Дуже важливо, щоб підстава, на яке укладається плитка для кухні, було ідеально рівним, в іншому випадку вона буде «грати», а також буде не рівною.

Підведемо підсумки

Керамічна плитка для кухні це гарне покриття для підлоги, що мають всього лише один недолік, який досить легко усувається за допомогою установки теплої підлоги. Що стосується співвідношення з інтер’єром, то тут плитка не має собі рівних, завдяки широким можливостям декорування, її можна використовувати в будь-якому інтер’єрі, в якому вона може бути основною складовою. А найголовніше, вона не має захмарною вартості і її може собі дозволити практично кожна людина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*