Як правильно використовувати фотошпалери в інтер’єрі кухні

Фотошпалери часто використовуються як прикраса для стін, і не тільки на кухні, але і в інших кімнатах – в спальні, вітальні, і навіть в робочому кабінеті. Але кухня – найбільш благодатний грунт для фотошпалер, адже тут людина проводить більшу частину вільного часу. На кухні не тільки готується їжа – тут можна збиратися всією сім’єю на вечерю, проводити зустрічі з друзями, і тому інтер’єру кухні ми приділяємо набагато більше уваги, ніж інтер’єру інших приміщень.

Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні   Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні

Колірні нюанси в фотошпалерах

Декоративні можливості цього оздоблювального матеріалу дуже великі, і потрібно використовувати їх як можна більш повно. З огляду на, що більшість квартир мають невеликі кухні, стиль мінімалізм в них відмінно поєднується з фотошпалерами.

Яскраві фотошпалери в інтер’єрі кухні добре виділяються на нейтральному тлі, тому бажано при їх використанні передбачити мінімальну кількість меблів або її приховане (внутрішнє) розташування. Ідеальне рішення – виділити в просторій кухні їдальню зону.

Фотошпалерами можна візуально відокремити обідню простір і створити оригінальні візуальні ефекти.

Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні

Фотошпалери в інтер’єрі вітальні-студіо

Квартира-студія також відмінно відобразить можливості фотошпалер для кухонного інтер’єру, з’єднавши простір їдальні, кухні і вітальні не тільки загальної функціональністю, але і візуально. Але зовсім не обов’язково орієнтуватися тільки на великі площі – при ремонті маленької кухні фотошпалери зможуть цілком органічно вписується в інтер’єр, якщо будуть дотримані пропорції зображення і площі приміщення. Хорошим рішенням для інтер’єру малогабаритної кухні послужать декоративні бордюри з невеликими натюрмортами традиційних мотивів. Фотошпалерами можна навіть підкоригувати неправильну геометричну форму кухні, наприклад:

  1. Холодні тони візуально розширюють приміщення, тому блакитний, синій або світло-зелений кольори будуть дуже до речі.
  2. На кухні, вікно якої виходить на північ, рекомендується клеїти фотошпалери теплих тонів. Відтінки червоного, оранжевого, жовтого або кремового створять в приміщенні враження комфорту і тепла.

Вибираючи фотошпалери в інтер’єрі кухні фото яких можна побачити на сайтах інтернет-магазинів, необхідно продумати, як малюнок буде гармоніювати з меблями і кухонною технікою. Правильний вибір кольору і доповнення головного зображення невеликими фрагментами малюнків зроблять вашу кухню бажаним розташуванням в квартирі. Не забувайте і про вплив освітлення на сприйняття фотошпалер і кухні в цілому.

Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні   Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні

Яскраві кольори в інтер’єрі кухні

Фотошпалери для кухні по колірному виконанню можна розділити на монохромні і кольорові. Які з них віддати перевагу для кухні, буде залежати і від площі приміщення, і від особистого смаку господарів.

Яскраві, соковиті кольори на шпалерах будуть відмінно гармоніювати з меблями і текстильним матеріалом одного тону.

Чорно-білі фотографії або малюнки дадуть приголомшливий ефект в інтер’єрі сучасної кухні, наприклад, в стилі «хай-тек» або «радикальний дизайн». Як приклад можна привести макрознімки екзотичних рослин. Фотошпалери такого напрями однаково добре поєднуються з меблями будь-яких тонів, в тому числі і з яскравими квітами кухонного гарнітура.

Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні   Як правильно використовувати фотошпалери в інтер'єрі кухні

Якщо правильно підібрати фотошпалери в інтер’єрі кухні, то можна домогтися приголомшливого результату – кухня візуально позбудеться фізичних кордонів, а ілюзія перспективи стане майже реальністю. Звична кухонні стіна може перетворитися в флорентійський пейзаж, лондонський провулок або океанський простір. Нейтральне, ненав’язливе зображення на всю стіну розслабляє відвідувачів, змушує їх відключитися від повсякденних турбот і справ. Пар-трійка простих дизайнерських прийомів зможуть перетворити звичайну кухню в невелике затишне бістро або кафе на чорноморському узбережжі. І все це – за допомогою звичайних фотошпалер.

Прийоми ці досить прості – фотошпалери для кухонного інтер’єру з відповідною тематикою, керамічна плитка на підлозі, яка може походити на старовинну бруківку, стилізовані під будь-який дизайн точкові світильники і прилади загального освітлення, невеликий кухонний столик, а якщо помістяться ще й крісла або лавочка з клаптевими подушками, то ваша кухня стане чарівною. Яку тематику фотошпалер можна використовувати в інтер’єрі кухні:

  1. Ландшафт будь-якого напрямку – міський чи сільський пейзаж, дика природа або зображення водної гладі. Користуються попитом фотошпалери, стилізовані під старовину – прованс або рустик.
  2. Лісовий, морський або садовий пейзажі.
  3. Фотографії тварин, збільшені зображення рослин.
  4. Зображення, що імітують відкрите вікно або двері з йде вдалину стежкою, зображення фальшивої ніші або льоху з винними пляшками.

Це лише мала частина того, що можна знайти в продажу, але, якщо вас не задовольняє асортимент шпалерних магазинів, то можна зробити і індивідуальне замовлення. Але майте на увазі – проста аматорська фотографія не має потрібного дозволу, і для фотошпалер не підійде. Знімки повинні бути зроблені професійним обладнанням з високою роздільною здатністю. Якщо у вас немає можливості зробити фотографії своєї апаратурою, то можна замовити фото для шпалер в арт-студії вашого міста або в дизайнерському бюро, де ваші фотошпалери для кухонного інтер’єру будуть надруковані дуже швидко і якісно.

Вартість фотошпалер і критерії вибору

Фотошпалери низької якості, з бляклими квітами і незбіжними межами зображення зіпсують найоригінальнішу задумку. Фотошпалери для кухонного інтер’єру звертають на себе увагу, тому вибирайте їх ретельно, без оглядки на ціну. Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Зображення повинно бути чітким правильно передавати насиченість.
  2. Передача кольору на зображенні повинна відповідати реальному сприйняттю кольорів.

Ціна на фотошпалери буде тим вище, чим більше розмір полотна. Придбати в магазинах або замовити можна фотошпалери будь-якого розміру – від формату А1 або А2 до полотна, яке при правильному вимірі займе всю стіну на кухні.

Красиві фотошпалери в інтер’єрі кухні на відео

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*