Будиночок-побутівка – ідеальний варіант додаткової площі

З кожним роком все більшої популярності набирають будівельні будиночки-побутівки. Вони виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, які і визначають позитивні і негативні сторони кожного різновиду цих будівель. Нижче піде мова про найбільш поширені види будівельних побутівок і їх основні характеристики.

Металеві будиночки-побутівки

Такі конструкції, які ще часто називають блок-контейнерами, являють собою дуже міцні і довговічні вироби, мають плоский дах. Дачні побутівки зводяться на основі металевого каркаса. Завдяки впровадженню сучасних технологій та інноваційних матеріалів будиночок-побутівка може бути обладнаний всім тим, без чого неможливо уявити комфортне проживання. Зовнішнє оздоблення металевої конструкції виконана за допомогою оцинкованого металу, що має полімерне захисне покриття. Зсередини приміщення можна обробити пластиковими панелями, гіпсокартоном або ДСП.

Сучасні побутівки, що використовуються в якості додаткової площі, можуть будуватися двома поверхами за рахунок застосування високоміцного каркаса. Останній часто проводиться зі сталевих труб суцільнозварний конструкції. Таке двоповерхова будова немає необхідності закріплювати будь-яким способом, причому модуль першого поверху жодним чином не перевантажується, залишаючись повністю автономним.

Наявність другого поверху не робить ніякого негативного впливу на стійкість битовки, а при необхідності будь-який модуль можна перемістити в потрібному напрямку. Якщо говорити про блок-контейнерах житлового типу, то вони також можуть бути двоповерховими. Застосовуючи такі мобільні конструкції, можна економно і максимально раціонально використовувати доступну площу, наприклад, встановити битовки на будмайданчику для подальшого комфортного проживання.

Побутівка у вигляді житлового приміщення або дачної прибудови обладнується всіма необхідними елементами для приємного проведення часу в ній. До них відносяться санвузли, різні меблеві гарнітури, освітлювальні прилади, обігрівальні пристрої, внутрішня і зовнішня обробка і т. П.

Існують також надзвичайно зручні пересувні будиночки-вагончики, обладнані колісною базою. Завдяки цьому конструкцію можна перемістити в будь-який зручний місце. Внутрішнє облаштування будиночка може всіляко змінюватися, підлаштовуючись під його функціональне призначення. Це можна легко зробити за допомогою внутрішніх перегородок.

Виготовлення побутівки за індивідуальним замовленням передбачає зведення конструкції необхідного розміру, що представляє в результаті приміщення з дверима, вікнами, дахом і стінами. Стандартний сучасний блок-контейнер має розміри 6 × 2,5 × 2,5 метра. Кожна людина може собі замовити конструкцію абсолютно будь-якого типу і габаритів.

Будиночок-побутівка - ідеальний варіант додаткової площі

Каркасні конструкції

Такий різновид побутівок може стати хорошим житловим приміщенням при будівництві, наприклад, дачного будинку. Після завершення робіт каркасна побутівка може експлуатуватися з будь-якою іншою метою, причому дуже довгий період. Єдиний мінус – це недостатній рівень теплоізоляції конструкції, тому взимку вона не використовується. Але каркасні битовки недорого коштують, оскільки вони виготовляються з дешевих будматеріалів.

Дерев’яні побутівки

Сучасні дерев’яні побутівки, виготовлені з бруса, стоять досить дорого, але зате характеризуються довговічністю і високою надійністю. Такі споруди можуть використовуватися в якості своєрідної лазні або повноцінного житлового приміщення. У них дозволяється розміщувати будь-які електричні та обігрівальні прилади. Переваги дерев’яних будиночків-побутівок – екологічна чистота, висока ступінь теплоізоляції, доступність і простота у виготовленні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*