6 Лайфхак для власників собак, як зробити спільне проживання комфортним

Собака – вірний друг людини, але в квартирі вона створює багато проблем. Тварина необхідно правильно годувати, вигулювати і прибирати за ним. Щоб витрачати менше часу і сил на догляд за домашнім вихованцем, варто застосовувати корисні Лайфхак.

6 Лайфхак для власників собак, як зробити спільне проживання комфортним

Неприємні запахи

З плямами і неприємними запахами найбільш успішно справляються спеціальні очисники, розроблені на основі ензимів. Такі нешкідливі для людей і собак мікроорганізми поглинають залишки біологічних рідин. Після того, як зникає їжа, вони гинуть. Процес може тривати від кількох годин до кількох діб. Щоб підвищити ефективність засобу, виробники радять накривати брудне місце, яке оброблено речовиною, мокрою тканиною або поліетиленовою плівкою.

Меблі не лежанка

Коли тварина облюбували для себе зручне місце на дивані, то зігнати його звідти буде досить складно. Тут необхідний інший підхід. Експерти рекомендують накрити предмет протектором з пластика, застосувавши накладку для офісних меблів або невеликий килимок для комп’ютерного столу. Вихованець перестане лізти на виріб, а почне шукати для себе інше місце. У цей момент варто запропонувати йому теплу ліжечко або м’яку підстилку.

Очищення меблів

Щоб позбутися неприємного запаху, необхідно рясно посипати пошкоджену оббивку меблів звичайної харчовою содою. Потім потрібно почекати не менше 20 хвилин. Потім залишки порошку видаляються за допомогою пилососа або м’якої щітки.

Подряпини на дереві

Щоб прибрати подряпини на дерев’яних меблів або дверях, необхідно ретельно зачистити поверхню наждачним папером і просочити виріб фарбою відповідного кольору або морилкою. Для запобігання слідів від кігтів варто закріпити на нижній частині вироби плексігласовий лист товщиною не менше 0,2 мм.

Купання у ванні

Якщо ви хочете, щоб купання собаки пройшло найбільш комфортно, потрібно заздалегідь підготувати необхідні речі. У слив встановлюється спеціалізоване пристосування для збору шерсті, яке захистить каналізаційні труби від швидкого засмічення. На дно ванни кладеться килимок з силікону, але попередньо варто вирізати в ньому наскрізний отвір для гарного зливу води. Експерти рекомендують застосовувати вузьку лійку зі слабким напором, тому що неконтрольований потік здатний налякати вихованця.

Захист проводів

Багато тварин люблять гризти дроти. Такі дії загрожують поломкою побутової техніки та становлять небезпеку для життя собаки. Щоб захистити кабелі, варто помістити їх в надійну і гнучку ізоляційну трубу. Її можна купити в автомагазинах або на будівельних ринках.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*