5 ідей, як заховати в інтер’єрі великий телевізор

Від телевізора мало хто готовий відмовитися, але не завжди сучасна техніка добре поєднується з дизайнерськими рішеннями в будинку або квартирі. А іноді кімната стає просто перевантаженою від великої кількості різних пристроїв. Проблему можна вирішити, сховавши техніку, при цьому забезпечивши швидкий і легкий доступ до неї.

Картина

5 Ідей, як заховати в інтер'єрі великий телевізор

Один з найбільш простих і популярних варіантів – приховати телевізор за картиною. Для цього техніка кріпиться на стіні, а поверх неї встановлюється спеціальний механізм з картиною, який дозволяє піднімати або опускати в потрібний момент зображення. При замовленні такої конструкції можна вибрати будь-яку картинку, яка буде поєднуватися з інтер’єром, також це можуть бути фотографії. Монтаж пристрою простий і його можна виконати без допомоги фахівця.

Якщо розмір кімнати дозволяє встановити телевізор з великою діагоналлю, то для її маскування потрібно і картина великого розміру. У таких випадках використовується рейковий механізм, який дозволяє переміщати зображення в сторону вручну або автоматично, керуючи їм за допомогою пульта.

Спеціальні віконниці

5 Ідей, як заховати в інтер'єрі великий телевізор

Віконниці відмінно приховують техніку із загального інтер’єру, при цьому виконують роль цікавого дизайнерського атрибута. Якщо телевізор помістити в невелику нішу, то віконниці можна прикріпити до стіни, при цьому підібрати матеріал для їх виготовлення, що поєднується з іншими предметами в кімнаті. Ними можна оснастити і меблі, особливо просто реалізувати задумку, якщо предмети створюються на замовлення. У складеному вигляді ніхто не здогадається, що за віконницями прихована техніка, але при цьому вони легко відкриваються для перегляду телевізора.

Люстерко

5 Ідей, як заховати в інтер'єрі великий телевізор

У продажу є такі технічні пристрої, які в вимкненому вигляді виглядають як звичайне дзеркало, а при включенні на ньому починає відображатися картинка обраної програми. Таке рішення добре підійде, наприклад, для кухні, але не в якості основного телевізора в будинку, так як в таких моделях невелика діагональ екрану, при цьому не занадто висока якість картинки і відсутні противідблискуючі функції.

Розсувні панелі

5 Ідей, як заховати в інтер'єрі великий телевізор

Ефектне і практичне рішення. Їх можна зробити своїми руками або замовити готове рішення в меблевій майстерні. Панель може висуватися в одну сторону або складатися з двох частин і розсуватися в різні боки. Декоративні панелі можуть займати площу всієї стіни, приєднуватися до меблів або повністю засуватися в простір уздовж стін разом з телевізором.

Найчастіше використовується варіант, коли телевізор вішається в невеликому поглибленні в стіні, а потім ховається двома розсувними в сторони панелями. Якщо встановити високі панелі, то за ними можна буде заховати не лише телевізор, але і деякі елементи меблів.

Обертається стіна

5 Ідей, як заховати в інтер'єрі великий телевізор

Якщо товщина стін дозволяє, то можна встановити, що обертається механізм, на який кріпиться телевізор. При повороті рамки одна сторона повністю змінює іншу. Дизайн зворотного боку рами можна вибрати відповідно до інтер’єру кімнати. Це може бути не тільки поверхню, що поєднується з обробкою стін, але і, наприклад, книжкові полиці, або різний декор. Установка поворотного механізму дає можливість дивитися телевізор в двох суміжних кімнатах. Таке рішення актуально і в кімнаті, де площа розділена на дві кімнати за допомогою перегородки.

Маскування техніки – це сучасне інтер’єрне рішення. За допомогою спеціальних механізмів і конструкцій телевізор може перетворитися в незвичайний елемент декору, який не буде кидатися в очі, або, навпаки, стане яскравим об’єктом в дизайні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*