Вибір нагрівача для басейнів

Система обігріву води є одним з найважливіших елементів обладнання для басейнів будь-якого типу. Створення та підтримання комфортної температури необхідно для того, щоб купання було приємним і корисним. Водонагрівач для басейну дозволяє скоригувати рівень обігріву в залежності від віку купальника або його особистих переваг. Крім того, наявність нагрівальної системи у відкритому басейні дозволяє використовувати його, незалежно від часу доби.

Обладнати систему обігріву можна як на стадії проектування басейну, так і пізніше. В першу чергу, потрібно визначити потужність нагрівача. Якщо водойма має маленькі розміри, пристрої невеликої потужності буде достатньо. Однак якщо мова йде про відкритому басейні, такого нагрівача буде недостатньо, так як вода в ньому остигає швидше.

Вибір нагрівача для басейнів

На доцільність придбання того чи іншого виду нагрівача впливає час використання басейну. Пристрій для обігріву води в зимовий період має володіти значно вищою мірою тепловіддачі, ніж в літній час.

Важливе значення при покупці нагрівача для каркасного або надувного басейну має вибір виробника. Тільки перевірені торгові марки можуть гарантувати високу якість матеріалів і, як наслідок, довгий термін експлуатації обладнання.

Вибір нагрівача для басейнів

Види водонагрівачів для басейнів

Для створення комфортної температури води в мікро-водоймі існують кілька типів нагрівальних приладів:

  • Проточний нагрівач для басейну. Це невеликий пристрій з простим механізмом, призначене для швидкого доведення недостатньо теплої води до комфортної температури. Застосування проточного нагрівача особливо актуально, якщо басейн використовується для купання дитини.
  • Теплообмінник. Пристрій, що підключається безпосередньо до системи опалення приміщення. Відрізняється більш повільним процесом нагрівання, при цьому значно економить фінансові витрати власника.
  • Сонячний колектор. Нагрівальний прилад, здатний за короткий час значно підвищити температуру води, використовуючи енергію сонячних променів.
  • Тепловий насос. Відрізняється більш високою вартістю, ніж інші види, але при цьому використовує безкоштовні джерела енергії. Пристрій підвищеної потужності, здатне за короткий час обігріти максимально велику площу.

Замовити водонагрівачі всіх можливих модифікацій можна на спеціалізованому сайті http://aquastroymshop.ru/oborudovanie-dlja-basseynov/jelektronagrevateli/. Компанія «АКВАСТРОЙ-М» пропонує широкий вибір устаткування для басейнів від кращих виробників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*