Інтер’єр 2-х кімнатної квартири – як досягти ідеалу

Ще не три, але вже і не одна кімната. Квартири-двушки, мабуть, найбільш затребуваний варіант житла за всіма параметрами: ціною, зручності і можливості втілення ідей дизайну. Двокімнатна квартира, до якого б типу вона не належала, представляє непоганий простір для створення свого, зручного і красивого інтер’єру. Розглянемо ідеї дизайну двокімнатної квартири різних планувань, а також керівні принципи і нюанси, які допомагають уникнути дрібних, але прикрих помилок.

Недоліки «двійок» і основи їх планування

У межах від 40 до 65 квадратних метрів все можна розмістити, причому і зручно, і симпатично. Але є мінуси, здатні «виплисти» або відразу, або потім, тому варто їх нейтралізувати на самих ранніх етапах.

Недоліки квартир-двійок і їх подолання

Найчастіше це недоліки квартир з вторинного ринку житла, а й нові можуть їх мати:

1. Поєднаний санвузол. За рахунок комфорту досягається незначна економія площі. Все залежить від переваги господарів, але часто можна їх або розділити ширмою, або повністю. Особливо якщо площа 2-кімнатної квартири більше 55 м кв. Краще комфорт не приносити в жертву парі метрів.

2. Вузький і довгий коридор заважає установці повноцінної зручних меблів, та й площа практично «краде», нічого не даючи взамін. Візуальне збільшення в даній ситуації – малоефективний прийом, тому варто подумати про перепланування.

Інтер'єр 2-х кімнатної квартири - як досягти ідеалу

3. Маленька кухня – атрибут «хрущовок» і не тільки. А пробувати розмістити на ній всю бажану побутову техніку та меблі марно. Спроби візуально вирішити проблему – масаж дерев’яної ноги … Продумана перепланування кухні вирішує проблему ефективно і ефектно.

4. Низькі стелі, що теж більше відноситься до хрущовкам, – болюча реальність, виправити яку можна тільки дизайнерськими штучками, так як фізичні параметри – величина, незмінна в бік збільшення.

5. Мала загальна площа, знову про «хрущовках» … Тут теж можна поборотися за метри, застосовуючи професійну перепланування, «відкушуючи» метри від інших приміщень і застосовуючи «розширюють» простір хитрощі дизайну.

6. Неправильна форма приміщень. Не завжди мінус, особливо якщо застосувати грамотне зонування і продуману меблювання таких приміщень. Глухі і темні комори стають нішами, а темні зони отримують додаткове штучне освітлення.

Інтер'єр 2-х кімнатної квартири - як досягти ідеалу

Парадокс, але інтер’єр самі затребуваних 2-х кімнатних квартир найчастіше вимагає перепланування! Але і результат роботи дизайнера-професіонала завжди заслуговує вкладених зусиль.

Основи дизайнерського перепланування

Починається перепланування з плану квартири і ретельного аналізу реального стану речей. Навіть якщо дизайн інтер’єру 2-х кімнатної квартири робите самі, обов’язково врахуйте побажання домочадців і налаштуйтеся на конструктивний діалог.

Зараз ми представимо основні типи двокімнатних квартир і поради майстрів.

Квартира в «сталінці»

Один із найбільш ласих шматочків, хоча вдома і будувалися 1940-50-х роках, але мали дуже гарну планування і високі стелі. Також є велика різноманітність в відношення розташування приміщень. Ідеї ​​дизайну двокімнатної квартири-«сталінки» невичерпні і різноманітні. Найчастіше несучими в них є тільки зовнішні стіни, тому внутрішнє планування такою великою. Подібний випадок – ще давніші «Екатерінінка», в яких застосовуються ті ж принципи.

Що можна зробити: Хочете, зробіть з двох кімнат три, але площа кожної стане менше. Але ви хочете збільшити простір? Тоді видаліть «зайві» простінки і перегородки кухні та коридору.

Інтер'єр 2-х кімнатної квартири - як досягти ідеалу

Важливо пам’ятати: Є вимоги газовиків, які веліли між кухнею з газовою плитою і житловим приміщенням встановити двері або перегородку, тому можна заощадити все, якщо зробити хоча б розсувну перегородку або стильну двері.

Квартира-«брежневка»

Менше і гірше «сталінки», але набагато краще «хрущовки». Кухня – близько 7 квадратів, санвузол – роздільний, кімнати не гігантські, але …

Що можна зробити: Проектна організація може провести розрахунок і дати висновок, що допомагає згодом уникнути проблем. Але частіше дизайнери вважають за краще зонувати простір, раціонально його розподіляти і візуально управляти сприйняттям.

Важливо пам’ятати: На жаль, в «брежневках» досить часто в якості несучих виступають внутрішні стіни, зносити, прорізати або якось ще змінювати категорично заборонено. А от не несучі стіни – можна, але теж в розумних межах.

«Хрущовка» -малишка

Маленьке все, від площ до висоти. Горе побуту – суміщений санвузол і мізерна кухня, а на довершення – наявність прохідних кімнат і приміщень (хто і що думав, коли проектував і будував?).

Що можна зробити: 1) Перетворити хол в житлове приміщення. 2) визначити не сущі і ненесучі стіни, і спланувати перепланування. 3) Продумати можливість з’єднання приміщення, найближчого до кухні з самої кухнею для створення кухні-студії. 4) Частина або весь коридор пустити на збільшення площі санвузла та навіть його поділу.

Інтер'єр 2-х кімнатної квартири - як досягти ідеалу

Важливо пам’ятати: Є і інші варіанти перепланування, але несучі стіни чіпати не можна.

Планування в новобудовах

Кухня просто радує своїми 8-ю, а то і 9-ма метрами, так і планування враховують потреби мешканців, маючи в своєму розпорядженні кімнати ізольовано. В плюсах: великий коридор, роздільний санвузол, лоджія або навіть еркер.

Що можна зробити: Часто виграш дає об’єднання лоджії і суміжного приміщення: кухні або кімнати. Можна спланувати створення кухні-студії або вітальні-студії, при з’єднанні коридору і суміжної кімнати. Але в більшості випадків поліпшення інтер’єру 2-кімнатної квартири в новобудові – просто робота дизайнера по стилю і оформлення.

Важливо пам’ятати: У сучасних новобудовах все, в основному, добре продумано, тому не варто починати перебудову заради самої перебудови. Хоча, якщо щось дійсно збільшить ваш комфорт, квартира з 2 кімнат в новобудові дасть таку можливість.

Подивіться, як це здорово!

Ясно, що побачене сильніше спонукає до дії, ніж почуте або прочитане, тому пропонуємо подивитися, як може виглядати інтер’єр 2 кімнатної квартири на фото.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*