Властивості марок сталевого профнастилу від заводу-виробника

Сталевий профнастил від заводу-виробника. Універсальний покрівельний і оздоблювальний матеріал – профільований настил (профнастил) користується величезною популярністю в приватному і комерційному будівництві. Покрівля, паркан, опалубка, обробка, облицювання – далеко не повний перелік будівельних робіт, в яких застосування профлиста не тільки допустимо, але і вигідно!

Властивості сталевого профнастилу

Виготовлений з міцної корозійностійкої сталі, профільований лист відмінно справляється із захистом будівель і забезпечує високу естетичну привабливість споруд. До основних переваг матеріалу слід відносити:

  • Підвищену міцність;
  • Деформаційних стійкість;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Простоту монтажу;
  • економічну ефективність.

Властивості марок сталевого профнастилу від заводу-виробникаВикористовуючи http://ntkzavod.com.ua/profnastil/ в будівництві можна значно скоротити загальні витрати. На відміну від традиційних матеріалів, наприклад, шиферу, профлист не потребує попередньому свердлінні. Розрізати сталевий лист, не дивлячись на високу міцність, дуже легко – достатньо використовувати спеціальні ножиці по металу. Замовляючи профільований настил у виробника можна заздалегідь обумовити довжину листів і приступати до монтажу, не вдаючись до довільного зменшення довжини.

Марки профнастилу

Сучасний будринок багатий різноманітністю. Доступні профільовані настили різної товщини і інтенсивності гофра. Згідно ГОСТ 24045-94, профнастил класифікується як стіновий (С), що несе (Н), універсальний (НС). Відштовхуючись від цієї класифікації, слід підбирати матеріал для власних будівельних потреб.

Властивості марок сталевого профнастилу від заводу-виробникаЛисти марки «С» мають відносно невеликою висотою гофра, застосовуються у внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних роботах, при зведенні парканів і тимчасових огорож на будмайданчиках.

Профнастил марки «Н» – оптимальний варіант для виготовлення незнімної опалубки, зміцнення покрівельних і міжповерхових перекриттів, незамінний в покрівельних роботах. Особливістю різновиди є наявність додаткового ребра жорсткості.

Компанія НТК – один з провідних виробників сталевого профільованого листа пропонує ознайомитися з асортиментом і http://ntkzavod.com.ua/profnastil/ за вигідною ціною!

Профлист з позначенням «НС» однаково часто використовується як для даху, так і для паркану. Поєднавши в собі кращі якості вищеописаних марок, він служить гідною захистом будинку і ділянки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*