7 оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Сучасні дизайнери пропонують безліч ідей для прикраси будинку до новорічних свят. На перший погляд здається, що такі дослідження вимагають значних матеріальних вкладень, однак насправді більшість з них можна реалізувати у звичайній квартирі цілком бюджетними способами.

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Порожні пляшки + гірлянда

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Оригінальний і недорогий варіант створення затишної новорічної атмосфери – використання порожніх пляшок з-під шампанського і однотонної гірлянди з жовтими вогниками. Помістіть гірлянду всередину пляшок і розкладіть їх на чільні місця в будинку – насолоджуйтеся загадковим мерехтінням і відблисками крізь скло.

Особливо оригінально подібна прикраса буде виглядати, якщо розмістити поряд декілька різних пляшок. Різна висота і форма, а також різні відтінки скла створять неповторну, унікальну прикрасу.

Шампанські бризки з кульок

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Відмінна ідея для прикраси будинку до свят, що не вимагає великих матеріальних і тимчасових витрат, – створення на стіні традиційних «бризок шампанського». Все, що вам потрібно, – повітряна куля у вигляді пляшки шампанського, а також безліч звичайних повітряних куль золотистого, срібного та білого відтінків.

Закріпіть надувну пляшку в верхньому кутку приміщення, а потім створіть імітацію бризок за допомогою різнокольорових кульок різного розміру. Таке креативне оформлення стіни безсумнівно додасть яскравості і створить новорічний настрій.

Новорічна фотозоні

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Якщо площа приміщення в будинку дозволяє – можна створити новорічну фотозоні. Багатьом може здатися, що для цього необхідно купувати безліч новорічної атрибутики, проте це не так. Оформлення новорічної фотозоні – справа абсолютно не витратне. Цілком достатньо пари подушок, затишного пледа і декількох декоративних елементів.

Відмінна ідея – оформити фотозоні в приглушених бежевих тонах з яскравими біло-червоними акцентами. Наприклад, кілька подушок різного розміру з біло-червоним новорічним орнаментом, парочка ялинок з білого ватману з червоними прикрасами і пухнастий плед з орнаментом в тих же відтінках. Не забудьте прикріпити до стелі кілька прозорих ниток з шматочками штучного снігу або звичайної вати – це додасть новорічної атмосфери. Замість ниток також підійде звичайна волосінь.

Декорування з блискітками

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Для бюджетного оформлення будинку до свят дуже зручно використовувати розсипчасті дрібні блискітки, за допомогою яких можна прикрасити будь-який предмет в інтер’єрі. Наприклад, ними можна всипати верхівки свічок для новорічної композиції. Або ж, попередньо трохи розтопивши свічки знизу, нанести малюнок блискітками на їх підставу. Можна також зробити гірлянду з фігурних макаронних виробів, наприклад, «бантиків». Покрийте їх клеєм, осипьте блискітками і закріпіть на мотузці на рівній відстані один від одного. Незважаючи на простоту виконання, такі прикраси виглядають дуже святково, завдяки безлічі різнокольорових відблисків.

Ваза з новорічними прикрасами

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Якщо площа квартири не дозволяє встановити новорічну ялинку – оформите новорічну вазу.

Наповніть кришталеву або скляну вазу новорічними прикрасами, потім оформите «верхівку» – розташуйте в асиметричному порядку листя, мішуру, новорічну атрибутику уздовж горлечка вази – ваша «новорічна ялинка» готова.

Також відмінна ідея – використовувати гілки дерев, пофарбовані золотою фарбою, в поєднанні з дрібними білими прикрасами. Такий лаконічний варіант підходить для невеликих приміщень і одночасно виглядає дуже ошатно.

Ще одна варіація новорічної ялинки в невеликому приміщенні – кілька фігурок-ялинок в широкому декоративному келиху або всередині скляного ковпака. Задекоріруйте подібну інсталяцію штучним снігом або натертим пінопластом – і засніжений ялинник красується буквально у вас на столі.

Різдвяний вінок

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Для того, щоб новорічний настрій з’являлося відразу при вході в квартиру, обов’язково прикрасьте двері різдвяним вінком. Окреме перевага таких прикрас в тому, що для них можна використовувати будь-які підручні матеріали.

Звичайно, традиційними вважаються вінки з ялинових гілок, прикрашених невеликими новорічними кулями і бантами. Однак зробити подібний вінок можна також і з тонко нарізаних кружалець апельсину, з дрібних шишок або навіть фетрових іграшок.

Ялинка з підручних засобів

7 Оригінально-бюджетних способів прикрасити будинок на свята

Якщо площа квартири не дозволяє встановити навіть невелику ялинку або у вас сосем немає часу на створення ялинкової композиції – скористайтеся простими і бюджетними ідеями створення оригінальних ялинок. Наприклад, можна закріпити однотонну гірлянду, імітуючи обриси ялинки, а на «кінчиках» голок повісити справжні ялинкові іграшки.

Інший не менш оригінальний варіант – створення силуету ялинки з фетрових прикрас в одній колірній гамі.

Також можна закріпити на стіні трикутник з мотузки, натягнути всередині цього контуру горизонтальні кріплення і розмістити на них новорічні фігурки – оленів, сніговиків, сніжинок і т. Д. Не забудьте підсвітити таку ялинку м’яким однотонним гірляндою з жовтими вогниками.

Прикрасити будинок до новорічних святом можливо і без великих витрат. Досить найпростіших підручних матеріалів і фантазії для того, щоб реалізувати найцікавіші та найоригінальніші ідеї.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*