Ремонт квартири

Якісний ремонт квартири немислимий без повного перетворення всіх поверхонь. Стереотипи про зміну лінолеуму і обклеювання стін паперовими шпалерами відходять у минуле, і кожен розсудливий господар прагнути переробити всі кімнати по-сучасному. Сьогодні неможливо зробити своїми руками навіть стильний косметичний ремонт. Звичайному міському жителю знадобляться професійні навички, володіння технологією роботи з будматеріалами нового покоління і відповідний інструмент.

Ефектний євроремонт також передбачає функціональне зонування – за допомогою часткових перегородок, багаторівневої стелі і светодизайна. Навіть проста перепланування вимагає комплексного підходу, а не тільки знесення другорядною перегородки з дозволу влади.

Ремонт квартири

Сайт по пошуку бригади для ремонту пропонує:

  • докладніше познайомитися з командами будівельників і обробників;
  • подивитися прайс з розцінками на послуги;
  • побачити підтвердження кваліфікації на фотообразцах виконаних робіт;
  • здзвонитися з тими, хто вселяє довіру і запросити на об’єкт для детального обговорення фронту робіт.

Деякі бригади давно спеціалізуються на капітальному ремонті квартири, постійно вивчають ринок матеріалів, відстежують появу новинок. Хтось віддає перевагу класиці, але ніхто не здатний зробити краще їх мозаїчний мармурова підлога або венеціанську штукатурку з ефектом перламутру.

Ремонт квартири

Деякі бригади, за бажанням вимогливою клієнтури, підключають до роботи відомих дизайнерів інтер’єрів. Вони готові запропонувати клієнтові будь-яку стилістику – від палацового інтер’єру у вітальні і готики в передпокої до ремонту у ванній в стилі Авангард або Арт-деко в богемної спальні з дзеркалами.
Ремонт квартири

Капітальний ремонт квартири також передбачає:

  • переустановку вікон і дверей з коробкою;
  • утеплення фасаду, балкона або лоджії;
  • перепланування приміщень чи перепрофілювання під інший функціонал;
  • нарощування площі балкона і установку алюмінієвого скління зі знімними блоками;
  • прокладання комунікацій і заміну сантехніки тощо.

Про всі ці послуги краще попередньо домовитися, після того як знайти бригаду для ремонту в «ЕтотДом». Майстри пропонують «прозорі» ціни, але пам’ятайте, що якісна і складна робота коштує дорого, особливо коли матеріали для ремонту закуповують фахівці.

Ремонт квартири

Нерідко в періодиці та на міських сайтах миготять оголошення з пропозицією зробити недорогий ремонт в квартирі, і вказані телефони. Найчастіше такі пропозиції дають початківці або приїжджі «майстри», які не мають репутації, рекомендацій і універсального інструменту. Їх можна зрозуміти – вчорашні випускники будівельного ліцею або напарники типу «Равшан і Джамшуд» потребують заробіток. Але сумнівним фахівцям можна доручити здерти старі шпалери, демонтувати унітаз, пофарбувати коридор в квартирі або в під’їзді.

Ремонт квартири
Щоб залишитися задоволеним результатами, краще звертатися до справжніх майстрів, які успішно пройшли реєстрацію на солідному ресурсі. Хороші майстри теж дають оголошення, що зроблять «недорого» або є «гнучка система знижок». Це рекламний хід – багато хто любить знижки та акції. При складанні кошторису бригада підведе сумарні підсумки. Справжні профі працюють за схожими тарифами, оскільки не можна знизити собівартість будматеріалів і трудовитрати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*