Витяжка для кухні: 45см, 50см, 65см і 90см

На кухні постійно присутні сторонні запахи, які перебивають апетит, відбивають бажання чимось перекусити або навіть просто знаходиться на кухні. Щоб таких проблем не виникало, потрібна витяжка для кухні, яка буде очищати повітря від сторонніх запахів і бруду.

Витяжки бувають різними, для вибору тієї, що вам сподобається, доведеться перебрати тисячу інших, зробити кілька розрахунків, саме тоді повітря на вашій кухні буде чистим і свіжим.

Витяжка для кухні: 45см, 50см, 65см і 90см

Як вибрати витяжку на кухню

Як вже було сказано вище, вибір зробити важко, для цього потрібно подумати, порахувати, подивитися, в загальному, зробити багато різних дій. І так, почнемо по порядку.

  • По-перше, потрібно помножити площу кімнати в кв.м. на висоту в дециметрах, так ви отримаєте необхідну продуктивність в куб.м. / год. Але, під час виміру потрібно виключити із загальної площі, площа, яку займає побутовою технікою і меблями. Наприклад, у вас вийшло число 200, в такому випадку вам підходить витяжка з продуктивністю від 200 до 250-300 куб.м / год.
  • По-друге, необхідно заміряти габарити плити (довжину, ширину), це допоможе відразу ж відсікти невідповідні варіанти в магазині, оскільки витяжка повинна відповідати розмірам плити, плюс 2-4 сантиметри (при необхідності).
  • По-третє, сучасна витяжка для кухні має різну кількість вентиляторів, це теж повинно вас турбувати. Якщо ви любите тишу і спокій, то вам потрібно 2-3 вентилятора. Чим менше вентиляторів, ніж вони потужніші, тим більше що видається шум.
  • По-четверте, в залежності від того, як часто ви готуєте, вам потрібно вибрати тип фільтрації. Існують витяжки, які просто поглинають в себе запахи і бруд, затримуючи їх у вугільних фільтрах, що не викидаючи на вулицю. А так же, є витяжки, які не тільки поглинають бруд в фільтрах, а також циркулюють повітря.
  • По-п’яте, в різних цінових категоріях виділяються свої типи управління, від простих кнопок, до дистанційного і сенсорного управління. Спосіб управління істотно впливає на ціну, тому його слід враховувати, як один з головних критеріїв.
  • По-шосте, ще один важливий критерій – матеріал корпусу, від нього залежить як мінімум 50% вартості. Існують скляні, пластикові, сталеві і алюмінієві витяжки. Найдорожчими є алюмінієві і скляні, особливо, якщо виробляються на замовлення.

Як бачите, для вибору витяжки необхідно враховувати безліч різних критеріїв: систему управління, матеріал корпусу, продуктивність, кількість вентиляторів, тип фільтрації і багато іншого. Але, після того, коли ви будете знати всі необхідні дані, ви зможете вільніше орієнтуватися в магазині.

Під час вибору в магазині не намагайтеся запитати у продавця як вибрати витяжку на кухню, він запропонує вам лише масу дорогих виробів. Почніть свій вибір з продуктивності і розмірів, потім можна керуватися по виду, формі, тобто, за своїми смаковими уподобаннями.

Розміри витяжки, як їх зрозуміти?

Під час вибору можна часто помітити розміри (45, 60, 90, 50 і т.д.), якщо ви людина не освічений в цьому питанні, то вам це все явно не зрозуміло. І так, розберемося з кожним з розмірів, спробуємо зрозуміти, який з них краще.

Найпоширеніший і затребуваний варіант витяжки для кухні 60 см. Він є найпопулярнішим, серед жителів нашої країни, оскільки саме дана комплектація здатна включити в себе всі найнеобхідніші функції і складові ідеальної витяжки. Як правило, в такому комплекті використовується кілька вентиляторів, є не менше 2-3 швидкостей, а також є шикарне освітлення плити.

Витяжки для кухні 50 см – не менш популярний варіант, але більш компактний, найчастіше така комплектація містить у собі аналогічний набір складових компонентів, різниця найчастіше полягає в більш низькій потужності.

Витяжка для кухні: 45см, 50см, 65см і 90см Крім двох попередніх варіантів, є витяжки, які призначені для великої і просторої кухні, найчастіше витяжки для кухні 90 см встановлюються в котеджах з великими кухнями. Дана комплектація включає в себе не менше 3-4 вентиляторів, працює досить тихо, а найголовніше, володіє великою продуктивністю.

Витяжка для кухні: 45см, 50см, 65см і 90см Ну а для тих, хто живе в маленьких квартирах, з невеликою кухнею, величезна витяжка не потрібно. Для жителів хрущовок відмінно підходять витяжки для кухні 45 см. Вони компактні, добре впишуться в маленьку кухню, але, через невеликих розмірів неможливо використовувати кілька вентиляторів, а вже тим більше забезпечити наявність великої кількості швидкостей. Тому, такий тип витяжок можна віднести до розряду «на крайній випадок».

Підведемо підсумки

Безсумнівно, Витяжка для кухні дуже важлива, досить хорошим варіантом для середньостатистичної квартири є витяжка 60 см, що має кілька швидкостей, кілька вентиляторів, а також дві лампи освітлення. Все інше залежить тільки від ваших смаків і уподобань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*