Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

Панельні будинки, облицьовані «під цеглу» понад 15 років будуються в Росії, а квартири в них стали найпоширенішими і навіть бажаними в силу своєї зручної конфігурації. Особливою перевагою таких житлових приміщень є можливість облаштувати їх з великою різноманітністю і фантазією.

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

Це вже не прямокутні або кубічні коробки, але цікаві і продумані кімнати і комунікації. Але крім практичною технічного боку хочеться і затишку, і краси, ось і шукає наш народ приклади вдалого дизайну квартири П44Т та цікаві ідеї, які можна успішно застосувати і у себе.

Яку першу задачу повинен вирішити власник квартири П44Т

Відповідь проста: якими будуть масштаби майбутнього ремонту – декоративні і поверхневі поліпшення або глобальне перепланування і повне перетворення житла. Рішення за вами, але від нього і залежатиме розміри капіталовкладень, терміни виконання робіт, кількість нервів і кінцевий результат. Давайте разом розглянемо способи і принципи створення дизайну квартир із серії П44Т в порядку «від простого до складного».

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

1. Квартира досить компактна, а сім’я – велика.

Поширений варіант: чоловік, дружина, одна дитина в наявності, другий – в проекті. Уже варто подумати про те, що повинні бути:

  • Кухня, вона ж їдальня.
  • Спальня і вона ж вітальня.
  • Дитячі кімнати (дві – з перспективою росту дітей або якщо вони різної статі).

Дизайн такої квартири (П44Т або будь-який інший) вже не допускає прохідних кімнат, тому потрібно зробити їх ізольованими, якщо цього не передбачає проект.

Для невеликих змін можна цілком задовольнитися прийомами декору і простих засобів для перепланування. На фотографіях у цьому розділі ви на власні очі можете переконатися в тому, що навіть незначні зміни в плануванні і дизайні квартир П44Т вже дають відчутний ефект.

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

До того ж, формуючи багаторівневий стелю і цікаве освітлення, можна значно підсилити візуальне враження від декору, а вже такі дизайнерські прийоми, як плитка, вітраж, розпис і подібні здатні перетворити раніше нецікавий інтер’єр і надати йому індивідуальність.

2. Квартира має достатню, хоча і не надлишкову площу

Це може бути та ж «двушка» або «трійка», але сім’я без дітей або з однією дитиною (без планів на другого).

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

В кожному окремому випадку кількість кімнат цілком достатня. Головне – ви хочете глобальних змін в плануванні і дизайні своєї квартири П44Т, тоді слід позбутися від початкових «мінусів» таких квартир:

  • Дрібненькі, явно недостатні санвузол і ванна кімната, а коридор в кухню непростимо великий і даремний. Збільшимо корисне за рахунок непотрібного і отримаємо пристойний санвузол і нормальну ванну.
  • «Мертві» за своєю суттю квадратні метри холу … Як перетворити їх у щось дійсно функціональне? Зміна дизайну в квартирі П44Т можна зробити так: зменшивши коридорчик і хол, розширити вітальню, а якщо прибрати двері між кухнею і іншим приміщенням чи зробити її розсувний (якщо не дозволяють правила безпеки) то вийде прекрасна містка студія замість нікчемних переходів. І такі варіанти розширення одного за рахунок іншого можна наочно побачити на фото.

3. Нудне, одноманітне планування без цікавих деталей і перетікання форм

Тут вам на допомогу і стильна барна стійка, і витончені меблі, і оформлення студії, і приєднання з утепленням лоджії або балкона з їх корінним перетворенням в кабінет, бібліотеку, бар або зимовий сад.

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

Дуже успішним підходом до звичайного і стандартному дизайну квартири серії п 44т є продумане поділ простору на «приватну зону», в якій все планується тільки під свої запити і вимоги, і «зону суспільну», створювану для максимальної зручності домочадців і ваших гостей, в тому числі для їх прийому, розваги та частування.

В якості допомоги вам стане в нагоді

По-перше, консультації фахівця-дизайнера або створений ним індивідуальний проект дизайну квартири П44Т. Безумовно, такий майстер своєї справи створить креативне диво і допоможе, хоча і не безкоштовно, повністю перетворити і зробити максимально комфортним кожен куточок квартири.

Варіації і пропозиції на тему дизайну квартир в будинках серії П44Т

По-друге, пропозиції і фотографії на нашому сайті надихнуть вас і допоможуть знайти дуже навіть прийнятні за красою і за вартістю дизайнерські рішення. Основні принципи таких перетворень, поради щодо підбору кольорів і фактур поверхонь меблів, варіанти створення освітлення та багато іншого завжди доступні нашим читачам.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*