Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

Буквально ще 10-15 років тому ми і зовсім не знали про вбудовуваної техніки, кухні успішних людей були заповнені різної побутової технікою, яка стояла на самому видному місці, під деякі новинки купувалися навіть окремі столи, так ми любили хвалитися ще зовсім недавно. Сьогодні таке хвастощі може закінчитися диким сміхом і насмішками друзів про неписьменності. На сьогоднішній день хвалитися потрібно чимось іншим, а саме, мінімумом деталей, як можна великою кількістю функцій і відповідністю дизайну кухні.

Темою нашого обговорення стануть кутові кухні з вбудованою технікою. Ми поговоримо про їхні плюси, порівняємо зі звичайною кухнею, з окремою технікою, поговоримо про секрети установки, а також обговоримо, як краще замовляти техніку, вшити з кухнею або купувати окремо?

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

Характеристика кухні з вбудовуваної побутовою технікою

Вас явно цікавить питання про те, що хорошого в кухні з вбудованою побутовою технікою, начебто, що в цьому такого, та й яка різниця, як буде стояти плита і холодильник? Насправді різниця є, головна відмінність кухні з вбудованою технікою від звичайної кухні – ергономічність.

Раніше ми могли тільки мріяти про те, щоб на кухні все було під рукою, зараз же все простіше, при індивідуальному замовленні ви можете розташувати всі предмети і прилади так, що під час готування ви не зробите жодного зайвого кроку. В даний час в гарнітур можливо вмонтувати практично будь-який тип побутової техніки, плиту, холодильник, і посудомийну машину, та що там говорити, зараз можна зустріти навіть вбудовану пароварку!

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

А що говорити про дизайн, ще навіть 10 років тому кухня була схожа на піраміду або сходи, тому що вся техніка мала різні розміри і хоч якось підігнати всі меблі і прилади під одну висоту ніколи не виходило. Зараз же в незалежності від розмірів плит, посудомийних машин і т.д., кухня буде ідеально рівною, оскільки меблевики зроблять шафи так, щоб вони ідеально підходили для кожного типу техніки.

Про плюси і мінуси …

Головним плюсом звичайної техніки можна назвати її незалежність від інших приладів, тобто, набрид один холодильник, пішов і купив інший, а от з іншого кухнею такий номер не пройде, хоча, в деяких випадках заміна можлива.

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

Головним плюсом вбудованої техніки я б назвав відсутність щілин, для довідки, між звичайною плитою і будь-яким іншим предметом меблів має бути як мінімум 40-50 см вільного простору, в іншому випадку може нехило нашкодити. Вбудована техніка таких жертв не вимагає, шафи встановлюють щільно один до одного, до того ж, все об’єднано між собою однією стільницею, досить зручно.

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

Ще один плюс – все знаходиться під рукою, особливо важливо не забути про цей момент при індивідуальному замовленні, коли ви можете розташувати всі так, як потрібно вам, тобто, по своїх смаках і перевагах. Розташувати так окрему побутову техніку просто нереально, причин для цього багато: особливості дизайну кожного предмета, необхідну відстань і т.д.

Як незначного мінуса можна відзначити установку всіх приладів в нижніх шафах, хоча більшість можна було б розташувати де-небудь в іншому місці. На жаль, такий мінус можливий, але зустрічається досить рідко. Виробники врахували цей нюанс, і сьогодні ви можете зустріти такі кухні, де якісь навіть великогабаритні предмети розташовані зверху, досить незвично.

Великим мінусом вбудованих кухонь вважається висока ціна, цінова відміну від замовлення звичайного гарнітура розходиться в 1.5-2 рази, тобто, задоволення не дуже дешеве.

Як ми бачимо, сучасний кухонний гарнітур здатний вмістити в себе будь-який тип побутової техніки, від найменшої і незначною, до дуже великий. І навіть не важливо, які вона має розміри, форму, дизайн, принцип роботи, все буде зроблено виходячи з ваших бажань.

Коли замовляти техніку?!

Досить часто постає питання про те, коли замовляти побутову техніку і де її взагалі замовляти, купити самостійно або замовити вшити з кухнею? Питань поки що більше, ніж відповідей, але зараз ми знайдемо відповідь на кожен з них.

Насправді, ситуація досить банальна і щоб вирішити проблему, потрібно лише розуміти, що при самостійній покупці, її потрібно купувати заздалегідь, тобто перед замовленням гарнітура, що не завжди логічно, оскільки в готовому варіанті результат може вас розчарувати.

Простіше замовляти разом з гарнітуром, оскільки виробники даного типу меблів мають свої зв’язки і домовленості з виробниками побутової техніки, найчастіше з відомими виробниками. Та й обійдеться таке замовлення трохи дешевше, ніж, якщо ви купите все самостійно і потім будете замовляти кухню, на такі замовлення зазвичай діє невелика знижка, не багато, але деяку копійку в кишені залишите.

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

Тепер поговоримо про те, чому не можна замовляти побутову техніку після виготовлення або замовлення кухні. І тут все дуже просто, ви замовите кухню одних розмірів, з одними розмірами шаф, а купити зможете техніку з іншими розмірами або вибирати доведеться не за своїм смаком, а з того що є. Ще можливий такий варіант: ви отримаєте кухню, почнете встановлювати в неї техніку, і тут раптом виявиться, що фасади просто-напросто не підходять для панелі цієї плити або духовки.

Рекомендації по установці

Як в іншому і окрема побутова техніка, вбудована теж вимагає невеликих проміжків між собою, не бажано встановлювати плиту, холодильник і т.д. впритул до інших предметів, обов’язково має бути невеликий простір в 30-40 см, яке можна використовувати як шафка під посуд або якусь іншу начиння.

Малогабаритні прилади можна встановлювати в окремі колони, наприклад, сьогодні дуже популярно встановлювати в одну колону мікрохвильовки, пароварки, іноді навіть духові шафи і холодильники. До того ж, все це краще встановлювати зверху, на рівні чола, щоб доступ до них був якомога комфортнішим.

Сучасний погляд: Кухня з вбудованою технікою

У малогабаритній квартирі кутові кухні з вбудованою технікою можуть істотно заощадити місце своїми хитрощами, наприклад, деякі виробники кухонь пропонують варіанти гарнітурів з висувними стільницями, в яких є скриньки для зберігання столового приладдя і подібних предметів.

Підведемо підсумки

Кутові кухні з вбудованою технікою допомагають економити місце, в них легко і зручно працювати, вся техніка знаходиться під рукою і розташувати її можна по-своєму розсуду, звичайно ж, під час замовлення гарнітура. Великим мінусом можна порахувати лише відсутність можливості заміни набридли предметів, оскільки вони можуть не підійти по розмірах або не вписатися в сформований інтер’єр. Техніку потрібно купувати або до замовлення кухні, щоб гарнітур виконувався під її розміри, або замовляти спільно з меблями, що дає деяку перевагу, але і має деякі мінуси. Загалом, у вас є над чим подумати, на всі ваші запитання відповіді ви вже отримали, вдалих покупок!