Що таке фільтр зворотного осмосу? Основне призначення

Фільтри, які працюють за системою зворотного осмосу – це технологічне і сучасне обладнання. Воно гарантує чистоту води на молекулярному рівні і бореться з усіма відомими типами забруднень.

Перерахуємо їх:

  • хімічні;
  • органічні;
  • механічні.

http://nemofilter.kiev.ua/filtry_obratnogo_osmosa/ використовується у фармацевтичній, харчовій, хімічній, ювелірної промисловості. Як правило, їх часто застосовують і в побутових домашніх умовах.

Що таке фільтр зворотного осмосу? Основне призначення

5 етапів очищення води в устаткуванні традиційної комплектації

Система в стандартній комплектації має, щонайменше, п’ять ступенів очищення:

  1. На першого ступеня поліпропіленове волокно в картриджі затримує забруднення розміром більше 5 мікрон. В їх число входять частинки, які не можуть розчинитися в воді (іржа, мул, пісок, земля, глина, окалина). Ці елементи присутні в будь-якій воді і в ній не розчиняються. Картридж є в стандартній комплектації домашніх фільтрів.
  2. На другого ступеня воду зустрічає картридж з пресованого (спеченого) кокосового активованого вугілля. Цей матеріал широко поширений у всьому світі, завдяки його абсорбуючим характеристикам. Він ліквідує з рідин хлорорганічні сполуки і вільний хлор, а також покращує органолептичні властивості води. Завдяки цьому картриджу колір, запах, смак води стають приємніше. Пропускна здатність брикетованого вугілля – 10 мікрон. У картриджів даного типу широка площа контакту з водою. Якщо хочете купити хороший прилад, загляньте на сайт http://nemofilter.kiev.ua/. Там помірні ціни і хороший вибір установок.
  3. Третя ступінь очищення – це картридж з поліпропіленового волокна. Він не пропускає частинки, розмір яких перевищує 1 мікрон. Механічний фільтр затримує найдрібніший сміття.
  4. На четвертому ступені розташована молекулярна мембрана, яку по праву вважають серцем всієї системи. Вона робить воду чистіше на молекулярному рівні.
  5. П’ята ступінь являє собою пост-фільтр з розсипних кокосовим якісним вугіллям. Його основне завдання – нейтралізувати колір, запах, смак.

Що таке фільтр зворотного осмосу? Основне призначення

Систему монтують під мийку. Завдяки цьому, фільтром зворотного осмосу зручно користуватися, він не забирає багато вільного простору. На мийку додатково встановлюють кран, щоб набирати питну воду. Для установки системи зворотного осмосу фахівець витрачає годину. Цей фільтр – гідне рішення для тих, хто піклується про своє здоров’я.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*