Міжкімнатні двері за найвигіднішою цінової категорії

Багатьом відома ситуація, коли навіть невелика випадкова вм’ятина або глибока подряпина від кігтів собаки на міжкімнатних дверей перетворюється на величезну проблему. Чудово, якщо дверне полотно було повністю виготовлено з дерева. В цьому випадку його можна відновити, скориставшись послугами реставратора. Але якщо дверна конструкція шпонированная або полотно вкрите плівкою, то просто вирішити проблему не вийде. Давайте розглянемо це питання детальніше.

Поміняти двері – що це значить для звичайної людини, який працює кожен день?

Міжкімнатні двері за найвигіднішою цінової категорії
Двері потрібно вибирати так, щоб її заміна не спричинила за собою масштабний ремонт

Часом заміна дверних конструкцій в приміщенні може стати аналогом стихійного лиха і привести до:

  • заміні шпалер (що, в свою чергу, тягне за собою перестановку всіх меблів і начиння);
  • заміні підлогового покриття (адже глобальний рух вже стартувало, так чому б і не замінити підлоги);
  • фарбування стель і, звичайно ж, заміни самих дверних конструкцій.

У підсумку напрошується простий висновок – зміна міжкімнатних дверей може перерости в новий масштабний ремонт з втратою за часом (а можливо, цілого відпустки), нескінченними роз’їздами і виборами матеріалів, контролем робітників і установників. Тому варто подумати, яким чином обійти ці проблеми на пару десяток років. Тим більше, якщо ви вже встигли постелити добротні підлоги і замовили венеціанську штукатурку на стіни.

Три простих ради

Міжкімнатні двері за найвигіднішою цінової категорії
Вибираючи білу двері, ви ніколи не помилитеся

перший: забудьте про плівкові двері! Це досить дешевий варіант. Але такі конструкції доведеться міняти досить швидко.

другий: необхідно встановлювати дверні конструкції на якісний підлогу, щоб і кімнатні двері, і підлогове покриття прослужили якомога довше.

третій: зупиняйтеся на класичних кольорах. Як варіант – білий або коричневий колір. Універсальні варіанти при заміні інших предметів інтер’єру дозволять зберегти стиль.

Повернемося до питання вигідного придбання.

Міжкімнатні двері за найвигіднішою цінової категорії
Масив дерева – самий довговічний матеріал для міжкімнатних дверей

купуємо вигідно!

Сподіваємося, читач зробив правильні висновки. Вигідна покупка – це не супер низька вартість і небувалі знижки, якими рясніють мережеві магазини, пропонуючи потенційним покупцям мінус 50% і навіть мінус 70%. Вигідна покупка – це полотно з правильного, традиційного і довговічного матеріалу – з масиву дерева. Адже міжкімнатні двері з масиву здатні прослужити до 50 років. Крім того, вони мають шикарний вигляд і при необхідності легко піддаються реставрації. У разі пошкодження їх легко відремонтувати. Дверну конструкцію не доведеться багато разів встановлювати. Полотно з масиву створює корисний і унікальний мікроклімат в приміщенні. Подивіться ціни на дерев’яні вироби і переконайтеся, що це, в общем-то, не так і дорого: http://www.ramhouse.ru/mezhkomnatnie-dveri/material-type/iz-massiva

Варто відзначити, що на натуральну продукцію такого плану, як правило, не буває низьких цін і грандіозних знижок. На масивні дерев’яні двері великий попит, що росте з роками. Їх замовляють заздалегідь.

Пропонуємо вивчити фотографії, які ми надали. Ви зрозумієте, що ж такого унікального в дверях з масиву і купите двері дійсно вигідно!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*