На ринку пароізоляційних матеріалів представлений великий вибір мембран від різних виробників, і кожна з них позиціонується як ідеальна для захисту різних будівель. У цій статті розповімо детальніше про виробників пароізоляційних мембран і про основні відмінності мембран для пароізоляції.
Ондутіс
Представлют собою мембрани, які ефективно затримують повітря і воду. Мембрани Ондутіс використовуються для захисту утеплювача і внутрішніх елементів стін і покрівлі від вологи. Для різних приміщень і куточків будинку рекомендується використовувати різні види мембран Ондутіс, щоб вони служили якомога довше, не втрачаючи своїх пароізоляційних здібностей.
Вибрати мембрану під конкрений випадок можна на сайті виробника – https://ondutis.ru/catalog/.
плюси:
- Призначені для улаштування захисних бар’єрів на внутрішніх поверхнях стін, перекриттів і покрівлі.
- Запобігають намокання утеплювача, утворення цвілі і грибка, корозію металу, гниття дерев’яних будинків.
- доступна вартість.
- довговічність матеріалів.
- Захист від ультрафіолетових променів.
- Особливу увагу заслуговує нова мембрана https://ondutis.ru/catalog/r70smart/ з монтажною смугою.
Пароізоляційні мембрани Ондутіс можуть протягом двох-трьох місяців використовуватися в якості тимчасового даху.
Ізоспан
Виготовлені на основі пенопропілена. Відрізняються високою стійкістю до дії і довговічністю експлуатації. Екологічно чисті і безпечні для людини. пароізоляційні мембрани
переваги:
- висока міцність.
- Стійкість до тривалої експлуатації.
- Перешкоджає розвитку цвілі на стінах приміщення, а також ураження їх грибками.
- Матеріал легко монтується.
- Термін служби при правильному монтажі може досягати 50 років.
Серед недоліків можна виділити низьку пожежостійкість і досить високу вартість. Крім того, в процесі укладання пароізоляційних плівок Ізоспан важливо уникати його зіткнення з утеплювачем, так як від цього пароізоляційні властивості мембрани суттєво зменшуються.
Еколайф
Використовуються з метою захисту від вологи різних видів утеплювача, будівельних конструкцій і внутрішніх елементів дахів і стін, а також захищають від виникнення подкровельного конденсату в житлових і промислових будівлях.
особливості:
- Шорстка структура з внутрішньої сторони, дозволяє надійно утримувати конденсат і його випаровування.
- Із зовнішнього боку мембрана має гладку поверхню. Це забезпечує водовідштовхувальні характеристики і захист конструкцій від попадання вологи зовні.
- Покращує теплозахисні характеристики будь-яких видів утеплювача і збільшує термін його служби і служби конструкцій.
Мінуси мембран Еколайф в тому, що цей матеріал категорично не підходить для використання в якості тимчасової крівлі, що буває необхідно при проведенні зовнішніх будівельних робіт. Крім того, важливо дотримуватися обов’язковий вентзазоре не менше 2-4 см для забезпечення якісного захисту від конденсату для уникнення передчасного розмокання утеплювача і руйнування дерев’яних поверхонь, наприклад, під покрівлею будинку.
Мегафлекс
Це різновид мембран, які застосовуються для надійного захисту утеплювача і внутрішніх елементів стін і покрівель від руйнівного впливу вологи і конденсату, який з’являється в процесі життєдіяльності людини.
переваги:
- Надійно зберігає теплозахисні характеристики утеплювача.
- Продовжує термін служби конструкції будівлі.
- Захищає стіни від впливу вологи з навколишнього середовища і від утворення конденсату всередині приміщень.
- Застосовується для пароізоляції каркасних стін і стін з зовнішнім утепленням, для вентильованих фасадів і утепленій скатної покрівлі.
Головний недолік – те, що застосування мембран Мегафлекс допускається тільки для покрівлі виключно при кутах нахилу більше 35 градусів і обов’язково з подвійною обрешетуванням. Категорично забороняється використання в якості тимчасової або основної покрівлі.