Час для дизайну, або як створити сучасний інтер’єр квартири

На щастя для багатьох, часи сірості і «однаковості» закінчилися. Та й міф про те, що цікавий і сучасний інтер’єр квартири може виконати тільки професіонал, теж давно розвінчаний. Все частіше наші дорогі співгромадяни прагнуть і успішно здійснюють сміливу ідею – дизайн інтер’єру квартири своїми руками.

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

Хоча часто такі перетворення пов’язують з ремонтом, проте в більшості випадків мова йде не про таких глобальних перетвореннях, а про недорогих і приємні зміни. При цьому не будуть потрібні ні значні вкладення сил, ні демонтаж інженерних та інших мереж, ні масштабні капіталовкладення.

Чому варто зайнятися дизайном інтер’єру самостійно

  • Ви знаходите сучасний дизайн квартир на фото і стимулюєте власне творче мислення.
  • Ви генеруєте і втілюєте свої ідеї, які згодом прикрасять ваше житло.
  • Ви економите кошти, виконавши дизайн-проект квартири своїми руками.
  • Ви отримуєте ексклюзивний і ефектний дизайн квартири в сучасному стилі.

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

Зрозуміло, що перелік можна продовжувати, але навіть ці пункти повинні спонукати вас зробити стильний і красивий інтер’єр квартири своїми руками, починаючи з пошуку ідей і закінчуючи їх втіленням. Для цього розглянемо кожне приміщення, що становить загальний сучасний інтер’єр квартири, окремо.

Вітальня

Посиденьки, вечірки, свята та інші радісні зустрічі і заходи – доля вітальні, тому дизайн цієї кімнати покращують в першу чергу. Як же оновити її інтер’єр простіше і успішніше?

1. Простір – перестановка меблів або світлове зонування відразу дають бажаний ефект без особливих витрат. А грамотне розташування предметів меблів і декоративних елементів – реальне розширення і збільшення зручності.

2. Меблі – покупка нового гарнітура – це непогано, але недешево … А що якщо змінити оббивку (заодно і підремонтувати), а якщо м’який диван і крісла в порядку – то просто використовувати драпірування? Тут і нові кольори і фактури, лінії і відтінки. Причому така стильна драпірування – можливість повної стилізації вітальні.

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

3. Штори і фіранки – щільні і повітряні, римські і жалюзі, багатоярусні і звисають м’якими хвилями – велика кількість їх різноманітності відразу освіжить інтер’єр. А доповніть штори нашивками, намистом, кистями, підв’язками або іншим декором, і вигляд кімнати перетвориться до невпізнання.

4. Двері – їх можна і прибрати, і реставрувати, і замінити. А можна перетворити: якщо двері зі скляними вставками, то можна перетворити їх в вітражі за допомогою плівки-самоклейки з будь-якими візерунками і кольорами, можна прикрасити шторками або заповнити отвір висячими бусами, а якщо двері фільончасті, то використовуйте її поверхню для прикрас або красивих наклейок в стилі вітальні.

5. Рослини – вважається, що їх головне місце – на підвіконні, але змініть підхід і розставте їх як зимовий сад у вітальні хоча б на зиму і помилуйтеся результатом. З огляду на особливості рослин, розташуйте їх в комфортному порядку, створюючи затишний і теплий інтер’єр в квартирі.

Ванна кімната

Навіть якщо заміна меблів або перестановка тут неможлива, використовуйте ванну як справжній творчий полігон.

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

Що можна зробити недорого і швидко?

  • Якщо у ванній переважають сині, бірюзові і інші «морські» кольору, то можна оформити ванну в стилі підводного світу, використовуючи стильні фігурки морських зірок, черепашок, рибок, морських ковзанів та інших мешканців глибин. Вони є натуральні, керамічні та об’ємні фото на клейкою основі. Їх перевага – можливість частої заміни, що урізноманітнює інтер’єр ванної за вашим бажанням.
  • Замінюємо набір для ванної: нова шторка для душа, красива мильниця, цікава поличка для зубних щіток і гребінця, витончене дзеркальце і килимок на підлогу – ось і готовий повністю новий інтер’єр ванної кімнати. З таких дрібниць і будується настрій.

 Дитяча кімната

Схоже, що проста перестановка тут не пройде, адже критерієм успіху зміни інтер’єру служить захоплення дитини або дітей. Та й нові шторки з рослинами – для дітей цей аргумент явно слабенький, тому швидке, але ефективне зміна може зажадати:

  • Наклейку нових шпалер, бажано фото. Тут дуже гарні сюжетні шпалери, пов’язані зі смаками та уподобаннями дитини: від карти скарбів і кораблів для хлопчика, до ляльок і принцес для дівчинки. Дітям дуже подобається, коли кожна стіна в дитячій – окремий барвистий сюжет. Сучасна індустрія пропонує недороге рішення для дитячої кімнати – фотопринт обраної вами картинки, вписаний в точні розміри стіни. Як думаєте зустріне ваш прийшов з садка або школи дитина таку «обновку»?

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

  • Зірки на небі – відмінне рішення і для хлопчика, і для дівчинки, особливо якщо врахувати їх смак. У продажу достаток фігурок, які днем ​​накопичують сонячну енергію, а вночі віддають її у вигляді м’якого приємного світла. Табурет або драбина + годину часу, і стелю перетворений в нічне небо з зірками, планетами і кометами. А ввечері, коли ваше чадо побачить, як це світиться, ви насолодитеся його захопленням і вдячністю.
  • Вітражі – можна купити готові, щоб викликати захоплення дитини, але це дорого і лише на короткий термін, поки не набридне. А можна зробити їх самостійно, благо, що і способи виготовлення, і матеріали є в достатку. Найпростіший спосіб: Огранований скло, клей, шнурки або дріт для відділення сегментів і дитячі фломастери для малювання на склі. Зметикували, як просто можна створити власний, унікальний вітраж? Причому його можна оновлювати і видозмінювати. Подібна «технологія» може бути застосована для скляних журнальних і кухонних столиків (вітражірованіе нижньої поверхні), стекол і дзеркал, причому не тільки в дитячій!

Застосовуємо ідеї і підходи – прикрашаємо інтер’єр недорого!

Зауважимо, що можна застосувати такий підхід до будь-якому приміщенню, щоб виконати дизайн квартири своїми руками, фото на цій сторінці – яскраве тому підтвердження.

Час для дизайну, або як створити сучасний інтер'єр квартири

До того ж, Мережа сповнена ідеями, варто лише придивитися, зберегти і вибрати найбільш вдалі, цікаві і прості рішення, щоб створити свій варіант дизайну інтер’єру квартири або окремого приміщення. А там дивись, дійдуть руки і до інших кімнат, щоб зробити «ремонт без ремонту»!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*