Відео поради штукатурки по пінопласту фасадної

Оздоблення стін пінополістиролом – один з найбільш ефективних способів утеплення квартир, а для захисту крихкого теплоізоляційного матеріалу широко застосовується штукатурка по пінопласту фасадна, яка відповідає, як технічним, так і естетичним вимогам.

У цій статті буде описана технологія штукатурення фасаду будинку утепленого плитами спіненого або екструдованого полістиролу, послідовність виконуваних робіт і правила підбору декоративної фасадної штукатурки.

Який утеплювач вибрати

Терміном «пінопласт» найчастіше позначають цілий перелік матеріалів для утеплення, що значно відрізняються між собою як технічними і експлуатаційними показниками, так і ціною. Вони призначені для використання в різних областях при експлуатації в відрізняються зовнішніх факторах.

Назва Область застосування Тип захисного покриття Коеффіц.

ТЕПЛОПРОМ-водності

Вт / (м * К) опираючись-емость хутро. поврежде-вам полістіролобетонний Стіни, цоколь блоки для зведення стін Штукатурка, сайдинг, плитка, цегла 0,055-0,145 Висока Пінополіуретан Стіни, цоколь, підлога під заливку Штукатурка, сайдинг 0,047-0,057 Середня Пінопласт ППБ 20-25 Стіни, підлога між лагами Штукатурка 0,023- 0,029 Низька Екструдований пінополістирол Цоколь, стіни піддаються мех. впливів, підлога під заливку Плитка, штучний камінь, штукатурка 0,031 Висока

Послідовність процесів штукатурення

У різних виробників існують як універсальні суміші, які використовуються і для приклеювання, і для штукатурення пінопласту, так і спеціалізовані. Вони виконують тільки одну функцію – штукатурки пінополістиролу або приклеювання плит.

Відео поради штукатурки по пінопласту фасадної

Універсальні суміші для приклеювання і штукатурки фасаду по пінопласту

При використанні спеціалізованих матеріалів слід дотримуватися правила – суміші, що використовуються на всіх етапах робіт, особливо контактують один з одним, повинні бути одного виробника.

Відео поради штукатурки по пінопласту фасадної

Лінійка клейових сумішей Ceresit

Особливості штукатурної суміші

Витрата універсальної суміші в середньому становить: для наклейки армуючої сітки близько 4 кг / м2, для зовнішньої штукатурки по пінопласту – до 6 кг / м2.

Консистенція суміші для приклеювання сітки повинна бути в повній відповідності з рекомендаціями зазначеними виробником на упаковці. Для вирівнювання, як показує практика, розчин повинен бути набагато рідшими, практично стікати зі шпателя.

Підготовка поверхні для штукатурення

Пінопласт марно гарантувати, так як він не вбирає вологу. Для того щоб вирівнюючий і декоративний шар трималися на поверхні використовують штукатурну сітку, що має щільність 140-160 кг / м2.

Важливо: чим більшу щільність має сітка, тим рівніше по пінопласту ляже штукатурка, але такою сіткою дуже складно обклеювати кути.

Підготовчий етап, штукатурка по пінопласту фасадна, відео обклеювання підстави сіткою:

Обклеювання зовнішніх і внутрішніх кутів стін, в тому числі віконних і дверних укосів відбувається за такою технологією:

  1. Відрізається смуга 30 см шириною і близько 1 м завдовжки;
  2. Згинається точно посередині;
  3. Шпателем наноситься клей на пінопласт;
  4. Прикладається сітка і притираються шпателем в сторону від кута і вниз.

Обклеювання сіткою основної поверхні:

Відео поради штукатурки по пінопласту фасадної

приклеювання сітки

  1. Сітка нарізається шматками по 1 по всій ширині рулону;
  2. 350 мм шпателем на стіну наноситься клей, ширина смуги 90 см, довжина 1 м;
  3. Відріз розміщується посередині смуги, залишаючи з боків по 5 см для проклеювання стиків;
  4. Сітка розгладжується від центру, зверху вниз. Клей повинен майже повністю виступити над поверхнею;
  5. Стики проклеюються внахлест з нанесенням клею зверху, інакше місця з’єднання будуть видні навіть крізь декоративну штукатурку.

Після висихання клею проводиться затирка пластикової теркою з підошвою з наждакового паперу, зусилля додається невелика, щоб не пошкодити пінопласт. Далі проводиться нанесення вирівнюючого шару. Його товщина становить до 3 мм в залежності від якості виробленого обклеювання. Межі ділянок не повинні збігатися із стиками сітки на пінопласт. Після висихання проводиться затирка.

Відео поради штукатурки по пінопласту фасадної

Попередній етап штукатурки стін своїми руками по пінопласту, затирка вирівнюючого шару проводиться круговими рухами

Важливо: затирати вирівнюючий шар потрібно не пізніше 4 діб з моменту нанесення інакше він «перестоіт» і потрібно буде докладати надмірних зусиль.

Після затірки необхідно прогрунтувати поверхню, рекомендується проводити її нанесення за допомогою валика. На грунтовану поверхню накладається штукатурка по пінопласту фасадна

Послідовність процесів утеплення будинку і штукатурки по пінопласту своїми руками, відео:

Вибір фасадної штукатурки

Для правильно підготовленій поверхні підійде будь-яка зовнішня штукатурка. На мінеральної (цементна, силікатна) або полімерної (акрилова, силіконова) основі.

Штукатурка по пінопласту, технологія виведення кутів з використанням пластикових куточків, відео:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*