Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками

Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками Фото альтанок для винограду зроблених своїми руками

Альтанка під виноград є не тільки необхідною конструкцією садити виноград, але і надзвичайно красивим елементом садового дизайну.

Така споруда допоможе надати форму виноградним лозам, а також буде відмінним місцем, щоб сховатися в полудень від спеки, насолодитися красою природи. Тут можна поставити столик або садову гойдалку і буду надіятись відпочинком на свіжому повітрі.

Навіть якщо у Вас немає досвіду і навичок в будівництві, в інтернеті можна знайти величезну кількість фото і відео з покроковими інструкціями спорудження такої альтанки своїми руками.

Конструкцію альтанки під виноград роблять з металу або дерева.

Каркас споруджують на основі раніше заготовлених креслень. Потім по периметру висаджують рослини, при цьому щороку формують новий вертикальний ярус. Гілки фіксують за допомогою металевих затискачів або дроту. Часто верхні яруси ростуть швидше нижніх. Щоб замаскувати просвіти в нижніх частинах – там можна підсаджувати зелені кущики.

Існує також віяловий спосіб висаджування рослин. При такій конструкції лози потрібно буде частіше обрізати.

Найкраще використовувати амурський, японський, КЛЕНОЛИСТ сорти, вони мають дуже гарні масивні листя і швидко ростуть. Також підійдуть і Ізабелла, Альфа, Конкорд, Лідія.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*