Надійна сантехніка burlington

Що є запорукою хорошого настрою? Як правило, чистота власного тіла і душі. При тому, що всі по-різному намагаються упорядкувати свою гігієнічну кімнату, але, так чи інакше, в будь-який міський квартирі або заміському будинку, були і залишаються в постійному користуванні ці спеціальні приміщення – санвузли (ванни і туалети).

Елементів санвузлів можна виділити велику кількість: унітази, душові кабіни, біде, раковини і т.п. Однак на протязі ось вже тисячі років (!) Отримати справжнє задоволення можна, розслабившись в теплій піні спеціальній ємності – ванні. Звичайно, виробники сантехніки беруть це на замітку і радують нас широким модельним рядом конструкцій подібного зразка. Саме тому часто постає питання: яку ванну вибрати? З якого матеріалу? Який конфігурації і кольорової палітри? Як правило, розміри і форма влаштування вибирається без будь-яких складнощів, тут відштовхуватися потрібно від площі і габаритів приміщення. А ось як бути з матеріалом? Розглянемо ближче.

Надійна сантехніка burlington

Почнемо з чавуну. Це добра класика, спочатку ванни проводилися саме з надійного чавуну. Позитивних властивостей пристрою з самого міцного у світі матеріалу можна співати пісні. Служити своєму господареві вони можуть до сорока років, хоча, звичайно, за сорок років встигне набриднути навіть найкрасивіша гігієнічна чаша, але все ж. Поверхня конструкції швидко нагрівається і довго тримає своє тепло. Це по-перше. По-друге, спорудження відмінно виглядає в приміщенні ванної кімнати. Поверхня чавунного корпусу покривається емалевим складом, за яким слід здійснювати своєчасний догляд. Не впускайте на дно чаші важких предметів, що може викликати утворення відколів і тріщин. Реставрація чавунного резервуару досить затратна, тому бережіть свою ванну, і вона прослужить вірою і правдою довгий час. І ще одна складність – вага конструкції. Хоча, з іншого боку, цю особливість можна занести в ряд достоїнств – стійкість вам гарантована. А ось транспортувати її буде досить складно.

Встановити чавунну ванну буде доцільніше в http://burlingtonbathrooms.ru/vannaya-v-klassicheskom-stile.html. У кімнаті, декорованого з використанням сучасних напрямків, буде складно, подібні конструкції зазвичай одноманітні і виконуються тільки в прямокутній формі.

Йдемо далі. Сталева ванна. На неї не потрібно витрачати багато грошей, так як вона дешево коштує. Набагато менше, ніж всі інші ємності для прийняття гігієнічних процедур. Крім усього іншого, вони легкі, важать всього лише тридцять кілограм, порівняйте з чавунною – сто двадцять кілограмів. Товщина стінок становить не більше трьох з половиною міліметрів. Сталеві ванни зазвичай встановлюються в сучасних багатоповерхівках, доставити на верхні поверхи пристрій не складає великих труднощів.

Великим якістю відрізняється і емалеве покриття, звідси і естетичний зовнішній вигляд. А яких тільки форм і конфігурацій ванн не справили компанії, що займаються випуском сантехнічного обладнання. Ось тільки під час прийняття гігієнічних процедур сильно буде шуміти вода, що падає на дно чаші. Однак тут можна знайти вихід – використовувати гумові прокладки, які знизять шумовий поріг.

І, нарешті, акрил. Акрил – спеціальний матеріал, що застосовується спеціально для виробництва сантехніки. Акрил відноситься до полімерних матеріалів і відрізняється найвищими технічними характеристиками. Для додання жорсткості його армують скловолокном і епоксидною смолою, так як без цієї процедури він просто роздується. Таким чином, чим більше арміруемих шарів, тим вище ціна на пристрій.

Важливою особливістю акрилової ванни вважається її висока теплоізоляція. Корпус ємності швидко нагрівається і довго витримує необхідну температурну позначку. Можете ніжитися в теплій ванні стільки, скільки душа забажає.

Що ж ще? Екологічність, цей матеріал безпечний для здоров’я людини і має різноманітні форми і колір.

вибір

Взагалі, за якими критеріями потрібно дотримуватися при виборі якісної сантехніки? Випуском обладнання подібного зразка займаються сьогодні багато фірм, як вітчизняні, так і зарубіжні. Лідером, як правило, і тут є Зарубіжна Європа. Але і наша країна має певну вагу на ринку. Бажано, щоб ваша сантехніка була від одного виробника, але можливо і комбінування.

Наприклад, раковина. Деякі господарі виключили це пристрої зі свого вжитку, це неправильно, так як навіть в самому невеликому санвузлі, виходячи з вимог гігієни, повинна встановлюватися спеціальна невелика ємність, а в ванних кімнатах – краще дві.

Раковини також можуть бути виконані з різноманітного матеріалу і по-різному монтуватися в санвузлі.

  • Офіційний сайт Burlington в Москві – компанія Арт-Рум.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*