Монтаж системи «Розумний будинок»

Технологія «Розумний будинок» дозволить вам вирішити всі домашні проблеми під час вашої відсутності, а й надасть відеозйомку про те, що відбувалося під час нього. За допомогою цієї системи ви не тільки забезпечите безпеку і охорону свого житла, але також створите в ньому комфортну атмосферу, яка підходить саме під ваш настрій і погодні умови, а в разі витоку газу або води, вона запобіжить трагедію і швидко сповістить вас про те, що трапилося.

Як зробити розумний будинок і що саме він вміє?

Монтаж системи «Розумний будинок»

Про можливості системи ви можете ознайомитися на відео.

Розумний будинок, рішення, що входять в зону відповідальності програми:

  1. Ви без проблем можете регулювати освітлення на будь-якій ділянці житла, починаючи від яскравості ламп і закінчуючи повним включенням і вимиканням електрики.
  2. Також можна встановити режим мультирум, за допомогою чого ви розподілите аудіосигнали від одного джерела по всім необхідним кімнатах.
  3. Ви можете управляти кліматом в житло, тобто просто задаєте потрібну температуру, вологість і освітлення, далі все автоматизується для підтримки найкращого варіанту. В залежності від часу доби змінюється і температура і вологість. Так само за допомогою цієї системи можна регулювати нагрівання теплих підлог, що дуже зручно в холодну пору року.
  4. В час вашої відсутності можете не турбуватися про рослини, як в зимовому саду, так і на вулиці, тому що автоматичний полив проконтролює вологість землі на клумбах не залежно від погодних умов і температури повітря.
  5. Ще однією цікавою функцією є управління в’їзними і гаражними воротами. Тепер ви без проблем і перешкод можете спокійно потрапляти на власну житлову територію.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Технологія розумний будинок називається саме так, також і тому, що під час вашої відсутності його датчики контролюватимуть доступ в житло. Це пристрій може весь час імітувати присутність кого-небудь в будинку – тобто управляти шторами, жалюзі та освітленням, збиваючи з пантелику потенційних грабіжників. У разі пожежі або небажаного вторгнення в будинок, один з режимів самостійно включить сигналізацію.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Зручною функцією є те, що поки ви відсутні вдома, вся побутова техніка буде працювати в економному режимі. Це відбувається тільки під час вашої відсутності.

У ситуації, коли ви вдома і приймаєте ванну, датчики системи розумний будинок зафіксують підвищення вологості і температури, після чого пристрій включить вентиляцію.

Також для більшого комфорту вона по відеокамері покаже стоїть біля дверей гостя, і ви самі вирішите, відкривати йому двері чи ні. Система навіть не забуде подбати про вашому сні, коли ви прокинетеся, вона включить приємну музику або ваш улюблений фільм.

Виділимо деякі позитивні моменти, і ви приймете рішення, чи потрібен вам монтаж системи розумний будинок.

  1. Ви, нарешті, зможете витратити свій вільний час на відпочинок, так як різні функції вирішать всі проблеми.
  2. Вам не буде потрібно наймати няню, так як можна буде бути спокійними за своїх дітей. Датчики розумного будинку потурбуються про вимикання електричного обладнання. Також ви зможете дізнатися, чим займаються діти, не заходячи до них у кімнату.
  3. Також вона є ідеальною охороною житла. Ніхто без дозволу не зможе увійти до вас, а якщо навіть постарається, то ви обов’язково про це дізнаєтеся за лічені секунди.
  4. Якщо ви зібралися на відпочинок, то можете ні про що крім нього не турбуватися, просто активуйте режим «Відпустка» і будинок подбає про себе сам.

Система розумний будинок, ціна якого залежить від кількості функцій, які будуть закладені при монтажі, є вашою правою рукою в будь-якому житловому питанні. Постарайтеся внести всі потрібні для вас параметри, не забуваючи, що вони повинні бути не тільки комфортними, але і безпечними. Зазвичай, якщо ви виявляєте бажання скористатися цією технологією, тобто можливість для початку замовити базовий комплект, до якого входять найосновніші функції. Якщо ж з часом захочете підключити додаткові параметри, вам знадобиться розширити систему, докупивши потрібне обладнання. Багато фірми, підлаштовуючись під фінансові можливості покупців, спочатку пропонують базову а потім розширювальну версію з додатковими функціями.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Тому якщо у вас виникло таке питання, як зробити розумний будинок, то багато компаній, що займаються його установкою, нададуть вам ряд пропозицій, і вже потім встановлять бажану функцію, наприклад таку, як розумний будинок опалення.

Часто думають, що управління даними механізмом дуже складне, але це зовсім не так. В управлінні вам не належить навантажувати себе ні фізично, ні психологічно, так як все, що вам потрібно зробити, це встановити в потрібному місці датчики і контролювати їх роботу і запити за допомогою пульта управління або сенсорної панелі. Все інше технологія буде робити самостійно.

Для того щоб контролювати клімат-контроль а також опалення, знадобиться всього-то встановити механізм датчиків, які будуть регулювати температуру в ваших кімнатах залежно від погодних умов.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Контроль клімат-контролю системи «Розумний будинок»

Без такої техніки, вам знадобилося б самостійно регулювати температуру і вологість за допомогою спеціальних для цього систем обігрівання та вентиляції. Тепер же вам потрібно просто установка потрібного режиму. За допомогою цієї конструкції можна за своїм бажанням регулювати температуру в кожній кімнаті, а також не переживати із зміненими погодних умовах. Так що якщо ви поїхали і залишили дітей самих вдома, а потім на вулиці почався дощ або похолодало, можете не турбуватися, будинок сам зігріє дітей сам.

Освітлення в кожній кімнаті вашого житла можна з легкістю регулювати. Ви можете створювати потрібну світлову гаму, не турбуючись про витрати енергії, так як про це вже турбується механізм будинку.

Крім того, за допомогою домашньої інтелектуальної мережі ви можете контролювати роботу штор і жалюзі. Для цього підключіть їх до загального режиму і задайте потрібні параметри роботи. Ви можете навіть автоматизувати закриття жалюзі або штор в потрібний час.

Якщо ви все-таки вирішили встановити цю новітню конструкцію, то доведеться трохи потерпіти під час робіт, але результат вас приємно здивує і не змусить ні про що шкодувати. Читати повністю

Технологія розумний будинок: кроки до мрії

В першу чергу вам знадобиться зібрати всю потрібну документацію про ваш будинок: проект, конструкції, які знаходяться в житло, плани приміщень і так далі. Все це потрібно для того, щоб створити орієнтовний план установки функціональних приладів, відповідно вашому обладнанню та розміщення вашої домашньої техніки.

Після чого ви можете узгодити з майстрами вартість обладнання та їх матеріали. Далі складається технічна проектна документація, в якій розробляються всі деталі і автоматизація техніки. Після проектування, замовник уточнює витрати на обладнання і матеріали, і стверджує документацію.

Після доставки, найкраще знову перевірити поставлені матеріали до затвердженої документації. Монтажні роботи включають в себе установку кабельних каналів, а також всіх необхідних проводів і захисних щитів. Уже на цьому етапі ви можете брати на себе участь в розробці і управлінні світлових сценаріїв, а також іншого обладнання. Крім того, під час монтажу встановлюються і розробляються всі режими роботи функціональних приладів. Після повної інсталяції придбаного обладнання, проводиться підписання документа про виконання всіх робіт.

Монтаж системи «Розумний будинок»

Установка системи «Розумний будинок»

Сучасні майстри встановлюють систему як в заміських будинках і на дачах, так і в квартирах або офісах. Головне використовувати якісну і сучасну техніку для задоволення всіх потреб і очікувань господаря.

Майстри по установці пропрацюють будь-які зміни розумного будинку для задоволення ваших вимог і бажань.

Але, як і у кожного механізму у цього теж є свої плюси і мінуси

Плюси полягають в тому, що це досить інтелектуальна система, навіть якщо будь-який елемент перестане функціонувати, всі решта приладів продовжать роботу. Ви можете придбати обладнання як від одного виробника, так і від різних постачальників, в залежності від дизайну і вартості, вибір залишається за вами.

Мінуси полягають в дуже дорогому обладнанні, а також в скруті установки при нестандартних рішеннях. Адже якісне обладнання коштує дуже дорого. Якщо, наприклад, ви хочете встановити для початку вмикачі, то один обійдеться близько 100 євро, адже враховується не тільки якість, але інтелект даної системи. Але вона не тільки створює не тільки затишне і комфортне перебування у вашій оселі, але й економить витрати на послуги, так як контролює економну роботу всіх приладів. Якщо ви спробували скористатися базовим механізмом, то немає сумнівів в тому, що ви з часом не автоматизуєте свій будинок повністю. Адже це так просто і зручно! Тому хоч задоволення і дороге, але воно того варто, так як заощадить набагато більше.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*